Scenérie a doplňky pro Condora

Veci čo sa týkajú Condora

Poslaťod erycP » 21.01.2011 15:43

bumper píše:Da se jeste z CC stahovat nekdy zdarma ? Uz tyden tam na me nonstop vyskakuje hlaska, ze nejsem premiovy uzivatel, at si trhnu levou zadni All slots reserved for non-premium members are currently used. Please try again later. Nevim kdy je podle nich to pozdeji, ale to nefunguje NIKDY. Chtel bych tohle http://soaringcap.so.funpic.de/alpsXL/index.htm ale bohuzel nikde jinde jsem to ke stazeni nenasel :( Nemam v principu nic proti donate, ale tohle me prijde ponekud " nezaplatis - nedostanes " i kdyz se jedna o malou castku. Ja PayPal nemam, tak si holt nad Alpama asi nezalitam.

Franto, na CC odporucam kliknut si na "See slots currently used" a pockat si na chvilu, ked nieco bude mat tak 99 percent pred skoncenim, a skusat vtedy. Jednoducho musis trafit chvilu, kedy je slot volny. Free sloty su tie ne-boldove.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod bumper » 21.01.2011 16:03

erycP píše:Franto, na CC odporucam kliknut si na "See slots currently used" a pockat si na chvilu, ked nieco bude mat tak 99 percent pred skoncenim, a skusat vtedy. Jednoducho musis trafit chvilu, kedy je slot volny. Free sloty su tie ne-boldove.


Toho jsme si ani nevsiml, diky za tip ! :) Akorat u tech Alps XL bych u toho asi stravil mesic...
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod erycP » 21.01.2011 16:12

bumper píše:Toho jsme si ani nevsiml, diky za tip ! :) Akorat u tech Alps XL bych u toho asi stravil mesic...

Ako sa vravi, cas su peniaze - 1 euro za mesiac tvoje problemy s casom vyriesi :) Ale chapem Thierryho, robit taky web s tymto datovym tokom, tiez ho to nieco stoji, zadarmo dnes nie je nic... A ked si ma stiahnut taketo scenerky co maju 6-7GB zopar sto ludi, by ti Milos povedal kolko stoji hosting s takymto trafficom ;)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Cadfael » 21.01.2011 20:45

ale není to tak zlé :) cca 300Kč měsíčně. Ale jde hlavně o to, že když člověk nemá paypal nebo mezinárodní kartu, tak se tyhle zahraniční platby dělají blbě
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Lukas Chaloupka » 24.01.2011 16:54

teda koukám, člověk se tu chvilku nevokáže a stahnout scenerku je najednou velká klikačka :-)
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod molex » 30.07.2012 22:25

Zdravím. Tak taky po delší době se mi zastesklo po Condorovi, ale ejhle, stáhnou scenerky jako Provance nebo Easter Alps (ty co se ještě sem tam lítají na serverech) teď nějak problém :D Má instalačky někdo v PC? Nebo funkční stránku s odkazy? Když tak bych byl vděčný :) molek.j@seznam.cz
Obrázok
Obrázok užívateľa
molex
 
Príspevky: 63
Registrovaný: 26.05.2008 16:53
Bydlisko: Ostrava-Poruba

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod erycP » 31.07.2012 03:38

molex píše:Zdravím. Tak taky po delší době se mi zastesklo po Condorovi, ale ejhle, stáhnou scenerky jako Provance nebo Easter Alps (ty co se ještě sem tam lítají na serverech) teď nějak problém :D Má instalačky někdo v PC? Nebo funkční stránku s odkazy? Když tak bych byl vděčný :) molek.j@seznam.cz

Vacsinu scenerii - "starych klasik" - ma Wiktor na webe MNS stale k stiahnutiu: http://gliderracing.com/pub/

Bez cakania ako na condor-clube u Thierryho, niektore v 7z-ipe (http://www.7-zip.org/download.html), takze este mensi objem dat na tahanie...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod molex » 31.07.2012 15:32

Díky moc :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
molex
 
Príspevky: 63
Registrovaný: 26.05.2008 16:53
Bydlisko: Ostrava-Poruba

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod Václav Kořínek » 03.12.2012 12:04

Takže pro "nováčka": jaké scenérky si mám nainstalovat? Milošovy jsou jasné. Potom Provance, Swiss, NZ... A dál?
Chvilku mi ta instalace Condora trvala, musel jsem poshánět soubory a čísla, PP2 koupit znovu. Ještě TS3 a rozchodit ho.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod Cadfael » 03.12.2012 13:34

Václave, pozor, pokud už jsi PP2 koupil a instaloval, tak nekupuj nový - nepůjde ti. Je to provázané s licení condora. Pokud jsi ztratil staré číslo licence, tak mi napiš, a požádám Urose, aby ti ho poslal.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod Václav Kořínek » 03.12.2012 14:13

Číslo jsem měl, jen jsem neměl plane pack. Normálně jsem při instalaci zadal původní číslo a prošlo to.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod erycP » 03.12.2012 14:44

Václav Kořínek píše:A dál? Ještě TS3 a rozchodit ho.

Scenerky? Skus stahovat z http://www.gliderracing.com/pub/ - rychlejsie ako od Francuza, ak nemas kupeny download na condor-clube :) A TS rozbehas rychlo, Ruda ti rad pomoze :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod Václav Kořínek » 03.12.2012 17:38

Eriku, díky za odkaz. Ale - nějak mi to neřeší co mám stáhnout (na čem se u nás teď nejčastěji lítá). :wink:
S TS problém vidím v tom, že neumím ještě chodit v těch "..." Win7. Nastavit mikrofon tak, aby fungoval; nastavit zvukovku...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod erycP » 03.12.2012 18:00

Václav Kořínek píše:Eriku, díky za odkaz. Ale - nějak mi to neřeší co mám stáhnout (na čem se u nás teď nejčastěji lítá). :wink:
S TS problém vidím v tom, že neumím ještě chodit v těch "..." Win7. Nastavit mikrofon tak, aby fungoval; nastavit zvukovku...

Eastern Alps 2.0, West Swiss 1.0, Hahnweide SW Germany 1.08 - ostatne klasiky mas... A hojne sa lietaju AlpsXL, ale to vacsinou frantici :)

Zvuk nastavis pod W7, ak si zvladol pod XP...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Scenérie a doplňky pro Condora

Poslaťod Jirka71 » 04.01.2014 18:39

Chtěl jsem si trošku upravit éro, ale na ccc jsem tak nějak neuspěl. Trochu jsem pohledal a narazil na stránky, kde lze po registraci volně stahovat. Přístroje, skiny, pro piloty kalhoty a klobouky, PDA... Myslím že většina už máte asi letadlo "vytuněný", ale někomu se to třeba bude hodit. (hlavně asi začínajícím jako jsem já)
http://forum.condorsoaring.com/viewtopic.php?f=4&t=4069

Pokud někdo víte o něčem podobném, dejte sem prosím link. Doplňků není nikdy dost.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron