O jakou novou scenerii případně stojíme?

Veci čo sa týkajú Condora

O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod Cadfael » 19.05.2013 14:15

Uvažuji, zatím velmi teoreticky, zda po Rakousku neudělat ještě nějakou novou scenerii (mimo předělání Czech republic, případně Slovak rep.) Chvíli jsem přemýšlel o Chorvatsku, ale to je dost fádní, pak o Rumunsku, to taky není nic moc, tak nevím. Chtělo by to nějakou inspiraci a představu, o co byl zájem. Pokud vás něco napadá, tak dávejte tipy k diskuzi.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod valajda » 21.05.2013 10:28

Ahoj, těžko říct, když člověk koukne sem
http://www.condor-club.eu/sceneriesmap/241/

vychází mu z toho, že Evropa je docela zaplátovaná. Samozřejmě ne v Cadfael verzích. :wink: Lepší Rumunsko by se mi třeba líbilo.

Jinak volné pole působnosti je Afrika, Austrálie, Argentina nebo další kus And. Což, vzhledem k různým rekordům v těchto zemích uletěných by mohlo být zajímavé. Namibie (Pokweni)? Ale je to taková placatá náhorní plošina, takže asi pro Batůžkáře nic moc... :lol:

Chápu, že to ale znamená jiné objekty, textury a znova ladit vizáž scenérek.
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod Hans » 24.05.2013 11:18

Ahojky, přidávám svůj názor,který se ztotožňuje s Valajdou.Scenérek je naflákaných dost,což o to, ale v jakých kvalitách, místy to už připomíná pravěk( mimo tmavého Norska,Skotska a Walesu), takže kam Miloši zamíříš, bude vždycky o úplně něčem jiném. Valajda tady dává dobré tipy na př.
Namibii-lokalitu Pokweni
Rumunsko- kolem Brašova
Hrabal jsem se trochu v místech konání MS a GP a další zajímavá místa jsou
Litva-lokalita Pociunai (už tam bylo MS i ME)
Švédsko-Eskilstuna,Borlange,Arboga
JAR- Mafikeng
Polsko-lokalita Lezsno( taky jejich scenérka je bídná)
CHile-Santiago( bylo tam parádní GP, viz. videa)Bereznai se snaží,ale v hrozném rozlišení
Sev.USA - v podstatě cokoliv,(Uvalde,Minden,Marfa) tam jsou scenérky taky špatné
Finsko-lokalita Räyskälä(taky konání MS i několika ME), sice jsou na severu roviny,ale adrealin,protože je to samé jezero a lesy a není kam sedat.
Německo- v podstatě mají fotoscenérky bez 3D objektů
Takže míst je dost,je to otázka co vychází komerčně jako úspěšné...
Obrázok užívateľa
Hans
 
Príspevky: 205
Registrovaný: 09.01.2007 23:35
Bydlisko: Praha

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod Cadfael » 24.05.2013 12:23

komerčně úspěšné není vůbec nic :-) je strašně málo lidí v condorovi a těch, co si to koupí, ještě mnohem méně. Musím o tom přemýšlet, neměla by to být asi jenom rovina, ani jenom hory, prostě takový pěkný mix.... všechny tipy uvítám, i třeba výřezy z mapy které by se vám zdály zajímavé, mě ta místa jinak až tak moc neříkají, v zeměpise mě vždycky zachraňovalo nošení pomůcek z kabinetu :-)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod valajda » 25.05.2013 19:52

V tý Namibii mě fascinuje na západním pobřeží ten písečnej svah Namibijské pouště - 1000m vysokej :P

http://www.lib.utexas.edu/maps/ams/afri ... 4th-ed.jpg
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod erycP » 25.05.2013 19:55

valajda píše:V tý Namibii mě fascinuje na západním pobřeží ten písečnej svah Namibijské pouště - 1000m vysokej :P

http://www.lib.utexas.edu/maps/ams/afri ... 4th-ed.jpg

Namibiu kedysi zacal robit Piotr (PIT), ale potom zacal kojit a podobne rodicovske radosti, takze na Condora uz prdi... Ale tie duny vyzeraju fakt zaujimavo aj u neho :)
Zopar jeho screenshotov: http://namibia.virtualsoaring.eu
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: O jakou novou scenerii případně stojíme?

Poslaťod Cadfael » 26.05.2013 09:59

já nevím, mě poušť tedy moc osobně neláká... to je jak měsíční krajina. Navíc pěkně vypadá asi jenom ve fototextuře, a tu nemůžu použít.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia
cron