Scenerie Slovak Republic - 2009

Veci čo sa týkajú Condora

Poslaťod Dark Raven » 19.09.2007 17:02

Cadfael píše:zkusím uprosit svého dodavatele terénu, aby to udělal celé potřetí, i s Bratislavou a Novými Zámky - poslyš Hornete, ty jsi stejně tupý v zeměpise jako já, koukám - jak by tam asi mohly být, když jsou pod Bratislavou a ta už se tam nevlezla :) Ale jestli to půjde technicky (jsou tam určitá omezní s přechodem poledníků, obratníků či kýho šlaka), a nepošle mě s tím do háje, tak snad se to rozšíří až k těm Zámkům..
Nic jiného zatím nemáme..


hh a naco bratislavu ?... tam uz ziadne sportove letisko neni :( :( sakra :( ...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Dark Raven
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 09.02.2007 21:12
Bydlisko: Modra

Poslaťod Cadfael » 19.09.2007 17:11

Terén už byl rozšířen dolů a definitivně zkalibrován. Je tam kus Bratislavy, ale bez letiště. Ale jak říkám, Bratislava bude i v CR kdyby tam někdo chtěl létat.. Někam jsem se dával myslím aktuální mapu, nebo to bylo na anglické forum, teď nevím. Ale to začne být aktuální až tak za rok. Navíc mě napadlo, že až budu hotová CR, tak zkusím využít hotové textury z té části, kde se překrývají, což by SR mohlo trochu urychlit.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Bedo » 20.09.2007 09:45

dobre tak ked uz je nechces do nej hrad a most snp ?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Bedo
 
Príspevky: 164
Registrovaný: 24.01.2007 13:25
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Cadfael » 20.09.2007 09:54

Chci všechno :) , nicméně zatím to nemá smysl, protože teď na nové Slovakii nebudu nic dělat, až po CR. Jenom prosba: budeme muset bezpodmínečně všechny objekty, které tam dáme, ať již do CR nebo SK, redukovat do condorovské dimenze - tzn. max. cca 5 textur 512x512, co nejméně polygonů a co nejvíce využívat průhlednost. Bojnice jako příklad jsou fantastické, ale jsou ekvivalentní 30 normálním objektům a zpožďují natahování o 15%. Já teď po této zkušenosti jsem už strýček Skrblík :) , vyházel jsem všechna statická letadla (a dávám je případně přímo do letišt), města jsem zredukovat na osm základních objektů, sila na tři atp.
abychom měli prostor na hrady, zámky atp. Ale za každý objekt který půjde nasadit budu vděčný, mám i hroznou radost z nabídky objektů od kolegů z IL2 týmu a ze všech dalších. Myslím, že nová Slovakia bude hodně atraktivní, nejen kvůli Tatrám :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron