Návrat ke Condorovi....vsechny zdravim!!

Veci čo sa týkajú Condora

Návrat ke Condorovi....vsechny zdravim!!

Poslaťod CharleeSkywalker » 30.10.2007 23:24

Ahoj vsichni...je to snad skoro dva roky co jsem tak nejak ukoncil letani s Condorem, hlavne proto ze nebyl cas a low lands cup zacinal mit ten problem...kazdopadne ted v posledno dobe jsem "do toho zase spadl" a musim rict, ze jsem moc rad...preci jen Condor je jednicka...

Chtel jsem se zeptat kde a co ted nejvice letate?? me se fakt moc libil system LowLands protoze nebylo uplne nutne zucastnit se vsech tasku a ten jeden dva vecery tydne to byla optimalni casova investice do zavodu...cili pokud by bylo enco podobneho bylo by to supr (co takhle CZ/Sk liga? :wink:

Co me vylozene nadchlo jsou nove scenerky a prostor pro jejich tvorbu..timto bych moc rad poskytl svoje zkusenosti s 3D maxem (delam sice hlavne low/medium poly auticka do zavodnich simu, ale to je fuk), pokud tedy objekty z maxu jsou pro condora nejak pouzitelne...ci li rad pomuzu jak s vecmi pro scenerie tak uplne nejradeji i s eroplanama...pokud to bude v mych silach...mimochodem bydlim v Breclavi a na letiste mam pristup ;) takze realne LKBA do scenerky by taky slo :wink:

Chtel bych podekovat SWT ktery me poslal sem - na letisko ceskych a slovenskych "condoristu" a tesim se na fajn poletani...
CharleeSkywalker
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.10.2007 19:20
Bydlisko: Břeclav, CZ

Poslaťod Lukas Chaloupka » 30.10.2007 23:35

Mno CZ-SK Cup právě skončil, ale už pozítří začíná Speedbattlecup a probíhá Sky race. Nevim ovšem jestli tam neni nějakej deadline pro registraci ale mám pocit že ne.
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Cadfael » 31.10.2007 10:52

Asi jsi zaregistroval, že teď pracuji na scenerii ČR, takže pokud bys měl chuť vyrobit pár objektů či letišť, jsi vítán. Když tak se se mnou spoj přes pm nebo mail
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod CharleeSkywalker » 31.10.2007 16:19

Cadfael píše:Asi jsi zaregistroval, že teď pracuji na scenerii ČR, takže pokud bys měl chuť vyrobit pár objektů či letišť, jsi vítán. Když tak se se mnou spoj přes pm nebo mail


Moc rad pomuzu ;)

jeste k tem zavodum..co byste mi doporucili, co je nejblize k LLC???
CharleeSkywalker
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.10.2007 19:20
Bydlisko: Břeclav, CZ

Poslaťod chrobak » 31.10.2007 16:22

Speedbattle cup, začíná už zítra, a startovné je 5ojro za hostování serverů...je to dvakrát týdně a polovina(myslim) odletěných tasků se počítá, potom taky sky-race, to je jednou týdně, ale je tam omezen počet závodníků a myslím že většina tříd už je plná...

http://speedbattle-cup.com/index.php?lang=cz

http://sky-race.com/
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod chrobak » 31.10.2007 16:23

jo a SBC je od podzimu do jara cca 44letových dní, ale to všechno se dočteš na stránkách
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod CharleeSkywalker » 31.10.2007 16:28

dik za rady ohledne soutezi...

mam zajimavy problemek..chtel jsem se regnout na Condor Stats...to taky vse fungovalo...a dostal jsem tedy adresy co si mam hodit do "podpisu" na forech...ale kdyz to udelam vyskoci mi tam profil nekoho jineho...dival jsem se na to - kdyz si dam jen zobrazit obrazek pri vyberu stylu podpisu tak je vse OK..kdyz ovsem tu adresu zkopiruju a nekde pouziju tak mi tam vzdy naskoci profil nekoho jineho (vzdy ten stejny) a prehodi se v nem jedno cislo... http://stats.condor.cc/12040.png - zatimco tohel je muj profil tak pokud ho dma do podpisu tak se nacte jina adresa a to tahle http://stats.condor.cc/10240.png

nejsem zadny odbonik na weby nebo neco takoveho ale todle mi prijde vcelku divne... :?:
CharleeSkywalker
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.10.2007 19:20
Bydlisko: Břeclav, CZ

Poslaťod Cadfael » 31.10.2007 16:34

Teď se condorstat linkuje na web SpeedBattle, do CCC - condor competiton center. Zkontroluj si, zda jsi v CCC zaregistrován, a link vezmi z CCC - je tam na tvůj profil
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Hornet » 31.10.2007 16:40

Dá sa chlapi do SBC zaregistrovať aj dodatočne? Ako ste platili tých 5 EURO?
V zime by som rád lietal, aby som teraz niečo nezanedbal (už sa asi stalo? čo). Diky.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Semrad » 31.10.2007 16:49

CharleeSkywalker píše:dik za rady ohledne soutezi...

mam zajimavy problemek..chtel jsem se regnout na Condor Stats...to taky vse fungovalo...a dostal jsem tedy adresy co si mam hodit do "podpisu" na forech...ale kdyz to udelam vyskoci mi tam profil nekoho jineho...dival jsem se na to - kdyz si dam jen zobrazit obrazek pri vyberu stylu podpisu tak je vse OK..kdyz ovsem tu adresu zkopiruju a nekde pouziju tak mi tam vzdy naskoci profil nekoho jineho (vzdy ten stejny) a prehodi se v nem jedno cislo... http://stats.condor.cc/12040.png - zatimco tohel je muj profil tak pokud ho dma do podpisu tak se nacte jina adresa a to tahle http://stats.condor.cc/10240.png

nejsem zadny odbonik na weby nebo neco takoveho ale todle mi prijde vcelku divne... :?:


No jo me se zdalo, ze jsi nejak moc dobry... 6. misto v SBC. Jinak urcite doporucuju SBC je to nejblize LLC a je tam urcite mozne se regnout a zaplatit startovne, ale registruje se pres CCC, jak tady bylo receno.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 31.10.2007 16:50

Hornet píše:Dá sa chlapi do SBC zaregistrovať aj dodatočne? Ako ste platili tých 5 EURO?
V zime by som rád lietal, aby som teraz niečo nezanedbal (už sa asi stalo? čo). Diky.


Ja to platil pres PayPal, asi jako vetsina.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod CharleeSkywalker » 31.10.2007 17:30

Cadfael píše:Teď se condorstat linkuje na web SpeedBattle, do CCC - condor competiton center. Zkontroluj si, zda jsi v CCC zaregistrován, a link vezmi z CCC - je tam na tvůj profil


jj..to jsem rpave udelal a ja k rikam...ono mi to to cislo prehazuje..i kdyz si tu adresu zkopiruju a vlozim do FF nebo IE tak jakmile odentruju tak to cislo rpeskoci a nahodi se tam ten profil co jste tu videli...jeste si s tim pohraju...

btw. kdyz nastavuju styl zobrazeni haze mi to todle:

Warning: imagepng(): Unable to open '/srv/www/htdocs/web18/html/condorstats/12040.png' for writing: Permission denied in /srv/www/htdocs/web18/html/condorstats/image_functions.inc.php on line 5
CharleeSkywalker
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.10.2007 19:20
Bydlisko: Břeclav, CZ

Poslaťod M.Svozil » 31.10.2007 19:59

musíš mít staženou poslední verzi CondorStats od Hitziho..původní verze sice ještě dává data, ale registrace je nemožná
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod CharleeSkywalker » 31.10.2007 21:07

mam stazenou posledni..jsem zaregistrovnay, prihlaseny, vse OK...condor stats funguji..reinmstaloval sjem restartoval a vse v pohode..jen tam proste mam cizi statistiky...

kdyz vybiram styl tak vyberu dam OK a navrchu stranyk to hodi to co jsem postoval o prispevek vys

primo na CCC mi to pise co mam pouzit pro fora atd... a tam je cislo v te adrese 12040 cili adresa by mela byt http://stats.condor.cc/12040.png - nicmene pokud tu adresu vyzkousim tj. vepisu nebo zkopiruju do FF nebo IE tak po odetrovani naskoci adresa http://stats.condor.cc/10240.png - a to je vlastne ta kterou jste tu videli... (Pirker Martin). Zde v podpisu mam pochopitelne zadano cislo 12040 v adrese...vyapda to jako by ta moje spravna adresa byla na toho Perkera nejak presmerovana...neumim si to vysvetlit

schvalne si na ty dve uvedene adresy zkuste kliknout - jestli vam v obou rpipadech vypadne ten Pirker...me jo :shock:
CharleeSkywalker
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.10.2007 19:20
Bydlisko: Břeclav, CZ

Poslaťod Cadfael » 31.10.2007 21:09

to je očividně chyba v databází CCC, stačí jim napsat a opraví ti to...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron