Převod fóra na novou adresu

Veci čo sa týkajú Condora

Převod fóra na novou adresu

Poslaťod Cadfael » 20.04.2014 09:05

Protože Riso, který pro nás řadu let provozoval toto fórum, už nemá zájem ho dál platit a starat se o něj, dohodli jsme se, že je s Erikem převezmeme a budeme ho zase nějakou dobu hostovat my na nové adrese

http://forum.condorworld.cz - NEPLATÍ, změněno!

http://forum.condorsoaring.cz - NOVÁ ADRESA, PLATNÁ

Omluvám se za změnu, ale nechtěl jsem už platit hosting pro starou doménu, raději jsem pořídil technicky srovnatelný a levnější a starou doménu jenom přesměroval. Ale tato změna je skutečně poslední, na nové adrese to poběží už trvale...


Všechny účty a příspěvky jsme převedli, můžete se přihlásit svým starým loginem a heslem, nebo v případě problémů napište a můžeme vám nastavit heslo nové. Obracejte se na mě nebo Erika.

Zájem o Condora i o fórum je sice poslední dobou stále nižší, nicméně dokud nás ještě pár bude létat, byla by škoda fórum zavřít.

Cadfael a ErycP
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod bumper » 20.04.2014 16:31

Paráda, díky za krásné fórum v novém kabátku. Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod Cadfael » 20.04.2014 16:47

Poděkujte hlavně Erikovi, mořil jsem ho s tím dva dny... :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod alf » 20.04.2014 21:25

pěkné, díky chlapi
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod N31 » 20.04.2014 23:26

Díky Miloši a Eriku i pro mne je to přehledné.
N31
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 13.04.2010 13:50
Bydlisko: Dvůr Králové n.L.

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod Jirka71 » 21.04.2014 08:06

Je dobře že fórum pokračuje dál i když je pravda že tu moc velký "provoz" není. Osobně si ale myslím, že je to bezedná studnice poznání a postřehů pro případné nové nadšené condoráky. Alespoň u mne to tak je. Dozvěděl a stále se dozvídám nové poznatky a fígle, ale taky se tu dá vypozorovat způsob přemýšlení a postup při řešení nějakých situací ve vzduchu. Jakmile mám trochu času, tak pročítám téma po tématu a zdaleka nejsem u konce a pořád objevuji nové a nové postřehy protože někdy se téma v daném vlákně "stočí" úplně jinam, ale né od věci. Např. v hodnocení nějaké soutěže kde byla slabá termika někdo napsal že odpustil sto litrů vody a bylo to lepší. Vrtalo mi hlavou jak pozná že právě sto litrů vody, když na tuto hodnotu není nikde žádný ukazatel. Po nějaké době při čtení jiného tématu se tam řešil podobný problém a tam už bylo i vysvětleno jak to s tou vodou je. A to je jen jeden z mnoha příkladů. Jasně, mohl jsem založit nové téma s názvem "jak je to s vodou" a čekat až mi to někdo vysvětlí, ale já jsem typ který si chce na všechno (většinu) věcí přijít tak nějak sám a určitě nebudu sám.
No pane jo, tohle je asi nejdelší příspěvek co jsem kdy napsal :shock: takže už radši končím. Chtěl jsem jen říci a znovu opakuji že je dobře že to pokračuje a poděkovat Erikovi a Milošovi.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod spira » 21.04.2014 08:55

Také bych rád poděkoval Erikovi a Milošovi,pánové dobrá práce..díky a je dobře že forum pokračuje.Stránky jsou pěkné a přehledné a je dobré ,že i touto cestou se propaguje C o n d o r a tím získáme možná nové nadšence.
[Obrázok
Obrázok užívateľa
spira
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 10.04.2011 09:57
Bydlisko: Mikulov n. Moravě

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod plaier » 21.04.2014 16:50

Když jsem se přehrabál v této novince jsem zjistil že je pro nás začátečníky přehlednější a najít odpověd´na nějaké téma mnohem jednoduší než původní fórum,díky za odvedenou práci.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
plaier
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 28.09.2007 22:38
Bydlisko: Na okruhu 390/11 Praha 4

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod swt » 30.06.2014 17:05

hezky jste to převedli, i vzhled je pěkný, svěží! Díky.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod Cadfael » 03.10.2014 19:12

Tak ještě jeden, poslední přesun fóra:

http://forum.condorworld.cz - NEPLATÍ, změněno!

http://forum.condorsoaring.cz - NOVÁ ADRESA, PLATNÁ

Omluvám se za změnu, ale nechtěl jsem už platit hosting pro starou doménu, raději jsem pořídil technicky srovnatelný a levnější a starou doménu jenom přesměroval. Ale tato změna je skutečně poslední, na nové adrese to poběží už trvale...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Převod fóra na novou adresu

Poslaťod Kalousek » 26.04.2016 11:03

S menším zpožděním se taky připojuji k poděkování Erikovi a Milošovi za jejich práci pro udržení tohoto fóra při životě. "Udělali jste to, kluci, moc dobře". Ruda.
Kalousek
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 14.01.2010 12:24


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron