Condor napaden UFO!?

Veci čo sa týkajú Condora

Condor napaden UFO!?

Poslaťod Semrad » 04.12.2007 09:13

Pri vcerejsim zavode MNS Europe se stala naprosto zahadna vec. Nejdrive jeden z nasich H8 ztratil zvuk proudiciho vzduchu, pridal se i MCC. Nekteri meli problemy s nezvykle nizkym FPS. Me a dalsim se problemy vyhybaly...vseho docasu, jak se rika. Letam si tak pekne ve 3000 a to se zrejme "Ufounum" nelibilo. Jak je znamo tak se Ufouni na nekterych sceneriich vyskytuji. Byl jsem nad horama a najednou se mi letadlo roztocilo v ploche vyvrtce. Nejdriv me napadlo, ze do mne nekdo narazil. Ihned jsem mackal "Q", ale nic se nestalo. Dopadl jsem na vrcholky hor. Pustil jsem to do eteru a zjistil, ze se totez stalo i dalsim.

Jak se tak stava, tak vetsina zahadnych okolnosti maji naprosto logicke vysvetleni. Co nam k tomu rekne Doc. Dr. Ing. Arch. Milos Koch Csc., nejvetsi z nejvetsich, slunce nase jasne? :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 04.12.2007 09:29

Ty vole :) S velkou pravděpodobností je to práce nové verze 3 oblíbeného NOD32, se kterým jsem hostoval poprvé. Nemá už model IMON, takže když člověk nehostuje, vše běží bez problémů. Dal jsem Condora samozřejmě do vyjímek, aby si ho NOD nevšímal, ale zřejmě na mě nedal. Nechápu sice, jak avizované lagy mohly způsobit hromadnou akrobacii, ale svět je plný překvapení. Druhý pokus byl s plně vypnutým NODem a podle informací to vypadalo, že vše běželo jak má. Budeme tedy muset novou verzi NODa více prozkoumat, čímž vydávám všeobecnou výstrahu a doporučení vypnout jej zcela pokud člověk hostuje.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod JBr » 04.12.2007 09:29

Nejsem sice spectabilis, ale nebyli jste u konce scenerky?

Edit: Ja vedel, ze jsem mel drzet hubu... :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Cadfael » 04.12.2007 09:31

jednou jistě budeš, Jirko, protože místo abys tvrdě pracoval pro Condora, maříš svůj čas akademickou kariérou :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod JBr » 04.12.2007 09:38

Clovece, nevim jestli to je vec, po ktere bych zrovna touzil :) Myslim jako to kreslo, ne prace do Condora :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod M.Svozil » 13.02.2008 18:00

Zase nejede nic od Condora. To taky vypadá na UFO, protože je to už každej týden...nechtějí si zařídit novej hosting..toto je katastrofální
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 13.02.2008 18:03

pokud víme, tak mají problém s Apache serverem a pracují na tom... Což je ale neomlouvá, a na rozdíl od dřívějška nemám už žádný důvod se jich zastávat, protože jejich komunikace se zákazníky je ostudná. Ale komu není rady, pak se ucho utrhne. Pozitivní je, že tvrdí, že pokračují, a tvrdě pracují na PP... aspoň je naděje.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron