Czech Condor skin

Veci čo sa týkajú Condora

Czech Condor skin

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 02.05.2008 20:47

Nevím kam s tím, v návaznosti na Martinův hezký "vlajkový" skin na PW-5..., já minulý víkend pokoušel štěstí s repaintěním. Protože se mi moc líbí ten "maďarský národní" skin s vlajkou na směrovce, zkoušel jsem vytvořit něco našeho. Myslíte že by byl zájem se tím dále zabývat a že to má smysl nebo zůstat u stávajícího (Czech republic soar team) provedení? Ta PW-5ka se mi ale moc líbí, bezva nápad.

Moje náhledy zde: http://www.lukasjiricny.estranky.cz/fot ... ondor-skin
:wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Semrad » 02.05.2008 22:48

Pokud vim, tak Jerry taky chystal nejake skiny, mozna jsou uz uploadnuty na CTB.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 03.05.2008 06:26

Na CTB jsem si ničeho nevšimnul. Tak pokud se něco připravuje nechávám to své plavat a dávám k ledu, díky za info. Mohl bych Tě Martine požádat o Tvůj skin na PW-5? Díky, zdraví Lukáš.
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Semrad » 03.05.2008 06:55

Lukáš Jiřičný píše:Na CTB jsem si ničeho nevšimnul. Tak pokud se něco připravuje nechávám to své plavat a dávám k ledu, díky za info. Mohl bych Tě Martine požádat o Tvůj skin na PW-5? Díky, zdraví Lukáš.


To jsem nechtel, samozrejme te z niceho nezrazuji. Klidne tvor a buduj, muzes letat se svym skinem a treba nekdo pouzije i tvuj skin. To byla jen takova informace a vim to jen proto, ze se mnou ty skiny konzultoval.

Muj skin na PW-5 je ke stazeni na http://virtualsoaring-cr.tym.cz v sekci Download. Az budu vedet jak, tak to hodim i na CTDB nebo jak se to jmenuje. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 04.05.2008 12:23

Tak jsem potahl vlajkou i ASKcko. Skin je ke stažení u mne na strankach.


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod valajda » 06.05.2008 00:23

Koukal jsem, že tam Martin má i balík skinů CZ&SK pilotů.

Na mé stránce (viz dole)je také, zrevidovaný se skiny MSE a VK.

Pokud do něj chcete přidat své skiny nebo už některé, v něm obsažené, nepoužíváte, pošlete mi e-mail, PM nebo mě nějak zkontaktujte a vyřešíme to... :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Fil » 15.05.2008 12:29

Co se týče stahování skinů, navrhoval jsem na oficiálním fóru dva způsoby řešení, jak vylepšit rychlé stahování těch aktuálních, protože jich na CTDB je příšerně (a zbytečně) moc.

To druhý řešení bylo asi jednodušší: Kdyby bylo možno k uploadnutému skinu umístit nějakou značku, která by říkala "Toto je můj aktuální skin, co používám na online" a zároveň by šlo podle této značky skiny rychle vyhledat a všechny najednou stáhnout, byla by aktualizace skinů, které jsou potřeba, tedy v kterých chtějí být piloti viděni, vyřešena. Při změně skinu by pak pilot pouze označil ten nový a starý odznačil. (Myšleno pro CTDB.)

Asi jsem to ale blbě vysvětlil nebo přeložil, tvůrce databáze na to příliš nereagoval.

Otázka pro zkušené borce: Nechcete někdo něco takového vytvořit? (Podstatné by bylo, aby všechny aktuální skiny mohly být staženy najednou a přímo do správných složek v Condorovi, jako v CTDB.)
:wink:
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod Y77 » 21.05.2008 22:36

Mam v plánu něco vytvořit ,jen mi chybi ještě čas ,mám ještě nějakou práci okolo,ale myslim že bych se do toho mohl opřít už během června,samozřejmě ještě letos. :lol: :lol: :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Y77
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 17.11.2007 00:02
Bydlisko: Dvůr Králové nad Labem CZ


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron