Zaznamenali jste?

Veci čo sa týkajú Condora

Zaznamenali jste?

Poslaťod =M@trix!= » 25.07.2008 18:46

viz. stránka tvůrců:

Postfrontal team has presented the test version of our realtime visualization system of gliders in Condor environment that has been used for the Rieti competition ...

...

... All cameras available in Condor are supported and there is an additional satellite view. With some small modifications, we will be able to use the system as spectator tool for viewing Condor races too.


Obrázok
Obrázok

Mají naši informovaní pánové nějaké podrobnější info ... ?
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod Cadfael » 25.07.2008 18:47

ne... s námi se o těchto s prominutím blbinách, kterými jenom maří čas, nebaví... asi naštěstí. Tedy přesněji řečeno, nebaví se s námi vůbec o ničem
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Hornet » 25.07.2008 20:23

No Miloš uplné blbiny to nie sú - MS sú MS a Condor pokial som sledoval tam zaujal aj realnych pilotov, ked už ničím tak možnostou prehrávať IGC na scenerkach, otvára sa im nový trh, o 2 roky sú MS v Prievidzi a je možné že systém live tracking tam bude bežať na Condorovi. Len by nemuseli tak užívať života a dorobiť uť PP2. Nebyť šikovných a pracovitých užívatelov lietali by sme len v Slovinsku. Na druhej strane urobili aspoň Landscape editor.... Budme radi že sme radi, aspon na nás neryžujú - a ako radi by sme platili keby bolo za čo.... :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Cadfael » 25.07.2008 20:29

podle mě je to problém priorit - na jedné straně si dělají reklamu, na druhé straně čeká 4000 stávajících uživatelů na PP2 víc než rok. Proto mě to tak dráždí... já chci svého blaníka.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 25.07.2008 22:17

Cadfael píše:podle mě je to problém priorit - na jedné straně si dělají reklamu, na druhé straně čeká 4000 stávajících uživatelů na PP2 víc než rok. Proto mě to tak dráždí... já chci svého blaníka.


No ono bez te reklamy to v dnesni dobe moc nejde :) Myslim, ze zrovna tohle konkretne nemelo na vydani PP2 vubec vliv. Zadrhel je asi nekde jinde, ale cim vic lidi na Condora nalakaji, tim je vetsi nadeje, ze vyvoj bude pokracovat dal. Bude pak treba misto 4000 uzivatelu cekat rok 8000 uzivatelu :lol: A s tim, ze nebejt lidi co do toho simu neco delaji ( scenerky, letadla ... ) tak litame v defaultu, no to je tak i u FS, default stoji za prd, vysperkovany sim free addonama je paradni. Sakra, ale toho blanika se snad fakt nedockame :twisted: :evil: :twisted:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 28.07.2008 15:15

Je fakt že nás učí trpělivosti... :lol: , tak snad jen aby to čekání stálo za to :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron