PP2 pred Vanoci?

Veci čo sa týkajú Condora

PP2 pred Vanoci?

Poslaťod JBr » 24.10.2008 15:47

Uros s Gregorem podle vseho dostali pozvani do francouzskeho Condor fora a pri te prilezitosti ucinili prohlaseni, ktere obsahuje mj. tuto cast:

In the last year the development was slower than we would have liked, we had a lot of real-life activities and also some problems. However, we're still determined to finish the Plane Pack 2 (before Christmas) and also continue with Condor development.


Preklad:
V prubehu minuleho roku probihal vyvoj pomaleji, nez by se nam libilo; meli jsme hodne aktivit v realnem zivote a take nejake problemy. Presto jsme stale rozhodnuti dokoncit Plane Pack 2 (do Vanoc) a taktez nadale pokracovat s vyvojem Condora.


Po dlouhe dobe je to zase jedno konkretnejsi vyjadreni o budoucnosti PP a Condora, ale vzhledem k minulym slibum zustavam ponekud skepticky.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Re: PP2 pred Vanoci?

Poslaťod bumper » 24.10.2008 18:08

JBr píše:Preklad:
V prubehu minuleho roku probihal vyvoj pomaleji, nez by se nam libilo; meli jsme hodne aktivit v realnem zivote a take nejake problemy. Presto jsme stale rozhodnuti dokoncit Plane Pack 2 (do Vanoc) a taktez nadale pokracovat s vyvojem Condora.


Po dlouhe dobe je to zase jedno konkretnejsi vyjadreni o budoucnosti PP a Condora, ale vzhledem k minulym slibum zustavam ponekud skepticky.


Takze do Vanoc 2012 se mozna dockame Blanika, huraaaa :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Cadfael » 24.10.2008 18:32

2012? Ty jsi ještě horší skeptik než já... já myslel vánoce 2009 :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 24.11.2008 07:10

Zdravím všechny, tak za měsíc přesně vánoce na krku a tak se dovolím zeptat, zda je v kuloárech něco nového nebo se něco šušká :?: Je podle Vás reálné to vůbec stihnout? Dokončení vývoje, betatest atd....? Já jestli mám už psát ježíškovi o toho Blaníčka :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Cadfael » 24.11.2008 09:32

oni prozíravě neupřesnili, před kterými vánocemi... ani vidu ani slechu. Stihnout se to dá, beta testy se dají zvládnou za týden. Pokud bychom se něčeho domákli, tak si piš že bychom se tu okamžitě podělili... zatím můžeme sdílet jenom rozmrzelost.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 24.11.2008 10:01

Díky za info Miloši :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod JBr » 24.11.2008 14:33

Ja uz neverim ani na Jeziska :(
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 24.11.2008 14:49

To snad néééé! Na co jinýho věřit když ne na ježíška :?: :wink: Pořád doufám že se něco stane... každopádně do některých jiných vánoc to fakt třeba bude :P (panebože to je jak z péráku na téma kdy už to bude :lol: ).

Ale je to stejně zajímavé, FSková komunita používá termín "po žních" no a Condorovská holt "do ježíška" :lol:

Zdar kluci L.
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod JBr » 25.11.2008 11:50

Tak jsem napsal Jeziskovi a dostal jsem odpoved, ze mozna prileti na Blaniku, ale mozna taky na peruti a bude kricet "na**ru ti." Ta druha varianta mi prijde aktualne pravdepodobnejsi 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 25.11.2008 11:52

:lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod bumper » 25.11.2008 16:21

JBr píše:Tak jsem napsal Jeziskovi a dostal jsem odpoved, ze mozna prileti na Blaniku, ale mozna taky na peruti a bude kricet "na**ru ti." Ta druha varianta mi prijde aktualne pravdepodobnejsi 8)


Me to prijde, jak kdyz delaji nejaky free addon " az to bude tak to bude, do zni, na Jeziska, mozna do svestek " :? Na uzivatele co si od nas koupil Condor a PP1 kasleme. Lidem co delaji super scenerky diky jimz se Condor jeste stale da dobre prodavat taky nic nerekneme a jeste si pockame, treba na nas nekdo udela sbirku, aby se nam lip na tom komercnim softu pracovalo :roll: No jsem fakt zvedav kdy to vydaji, dost lidi jsem na Condora lakal prave s tim, ze co nevidet bude v Condoru Blanik a Cirrus a vono .... prd :(
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Hornet » 25.11.2008 22:09

No jedna vec je istá - nie su to "zlatokopi" , buď už strašne zbohatli (že by ?) alebo razia teóriu "peníze nejsou všechno" čo sa tiež dá chápať že sú to rozumní chlapi - peniaze treba vedieť aj míňať, nie len zarábať = treba si robiť radosť, lebo nikto druhý nam ju neurobí :-)
Možno majú podobný syndróm ako ja - ked niečo musím - tak k tomu získavam okamžite odpor. V tom by som ich chápal - Condor a všetci tí šialenci im lezú strašne na nervy - ešte aj scenerky si robia sami a nedajú zarobiť...a oni chudáci nevedia ako vystúpiť z rozbehnutého vlaku.
Miloš mohol by si túto uvahu preložiť a poslať im nech sa vyjadria kde je pravda...
:-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 25.11.2008 22:57

A zas tak špatně bych na ně nekoukal. Člověk neví co zatím všechno je. Já bych taky ještě před rokem a něco nevěřil že se odstěhujeme hurá akcí do jiného města (no města.... spíš takové větší vesnice :twisted: ) a že najednou virtuální létání bez kterého jsem si nedokázal život představit půjde na druhou kolej a začnu žít pro úplně něco jiného (nová střecha, dřevo na zimu atd...). Tím chci říct, že v životě člověka nastávají různé zvraty, jediné co mě snad mrzí je, že tohle prostě neřeknou na férovku. Jednoduše napsat "chlapi, Condor je fajn, ale chcem si chvíli užívat života a rodiny, prostě do konce roku nic nečekejte. Vývoj půjde dál, podpořte ho úžasnými scenérkami, dalšími modely kluzáků, jenom nám dopřejte pauzu". Platící uživatel by hned věděl na čem je a zabránilo by se všelijakým dohadům zda to či ono. Problém podle mého není v tom jestli PP2 je, bude či nebude ale jen a jen v troše obyčejné mezilidské komunikace.... 8)
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod bumper » 25.11.2008 23:17

Lukáš Jiřičný píše:A zas tak špatně bych na ně nekoukal. Člověk neví co zatím všechno je. Já bych taky ještě před rokem a něco nevěřil že se odstěhujeme hurá akcí do jiného města (no města.... spíš takové větší vesnice :twisted: ) a že najednou virtuální létání bez kterého jsem si nedokázal život představit půjde na druhou kolej a začnu žít pro úplně něco jiného (nová střecha, dřevo na zimu atd...). Tím chci říct, že v životě člověka nastávají různé zvraty, jediné co mě snad mrzí je, že tohle prostě neřeknou na férovku. Jednoduše napsat "chlapi, Condor je fajn, ale chcem si chvíli užívat života a rodiny, prostě do konce roku nic nečekejte. Vývoj půjde dál, podpořte ho úžasnými scenérkami, dalšími modely kluzáků, jenom nám dopřejte pauzu". Platící uživatel by hned věděl na čem je a zabránilo by se všelijakým dohadům zda to či ono. Problém podle mého není v tom jestli PP2 je, bude či nebude ale jen a jen v troše obyčejné mezilidské komunikace.... 8)


No to jsem tak nejak myslel, ze dost dobre nerozumim te komunikaci, kdyz uz ne mezi uzivatelem a vyrobcem, tak aspon mezi vyvojari a do teto skupinky radim i JBR a Cadfaela a dle jejich reakci to vypada, ze maji informaci asi jako Pepicek z Ase co Condora videl predevcirem nekde na obrazku :lol:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Cadfael » 26.11.2008 10:13

pepíček má možná informací víc... :) Je to přesně tak, člověk by jim nic neměl za zlé, kdyby trochu komunikovali. Mě dost vadí, že si neuvědomují, že vytvořením condora mají závazky vůči lidem, co si ho pořídili. Třeba jejich support je tragický, resp. žádný a když jsme jim nabízeli, že bychom jim zadarmo pomohli, běžné věci bychom vyřídili, tak se ani neobtěžovali říct, že o to nestojí... Opravdu je nechápu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron