Založení serveru

Veci čo sa týkajú Condora

Založení serveru

Poslaťod Honzajs » 15.12.2008 23:04

Ahoj lítači, CONDOR je fakt super dokonce si ho objednal i můj otec:o))A tak teď spolu lítáme přes internet mám už nalítáno něco přes 20h.A manželka si už dělá srandu že když někam jedem autem tak to co držím v ruce je volant a ne joystick:o)))A tak jsem se chtěl zeptat je-li možný si udělat vlastní server a co je k tomu potřeba nebo jestli si vystačím se samostatným Condorem????Vím že ste tu lítali ty ASK 13 vlastně bez varia a to ste si zakládali vlastní server?????Byl bych mooooc rád kdyby ste mi někdo odpověděl a pomoh mi!!! :? :?
Tak zdar Honzajs
Obrázok užívateľa
Honzajs
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 08.11.2008 16:06
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Re: Založení serveru

Poslaťod bumper » 15.12.2008 23:50

Honzajs píše:Ahoj lítači, CONDOR je fakt super dokonce si ho objednal i můj otec:o))A tak teď spolu lítáme přes internet mám už nalítáno něco přes 20h.A manželka si už dělá srandu že když někam jedem autem tak to co držím v ruce je volant a ne joystick:o)))A tak jsem se chtěl zeptat je-li možný si udělat vlastní server a co je k tomu potřeba nebo jestli si vystačím se samostatným Condorem????Vím že ste tu lítali ty ASK 13 vlastně bez varia a to ste si zakládali vlastní server?????Byl bych mooooc rád kdyby ste mi někdo odpověděl a pomoh mi!!! :? :?
Tak zdar Honzajs


Staci k tomu jen Condor, v adresari Condora si najdi CondorDedicated.exe ten spust, nacti si tam nejaky predem pripraveny flightplan, navol ty zakladni parametry ... jmeno serveru, pocet lidi, max ping, jestli ma bejt server viditelny i na webu atd. Snad tam neni nic k nepochopeni :) Dulezity teda je, abys mel verejnou IP. Ja to takto obcas poustim a funguje to bezvadne.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Cadfael » 16.12.2008 12:13

Dá se taky přímo v condorovi spustit multiplayer, to je ještě jednoduší, jenom se pak nesmíš odpojit dokud ostatní letí. Pokud létáš s někým, musíte mít každý jiné licenční číslo, jinak dostanete -5m/s
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Honzajs » 16.12.2008 16:08

jj snad sem to pochopil ale pokud se chce nekdo jinej pripojit tak mu to pise HOST NOT Found muze to delat to ze nemam verejnou IP adresu??????
Obrázok užívateľa
Honzajs
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 08.11.2008 16:06
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod kaaia » 16.12.2008 16:16

Honzajs píše:jj snad sem to pochopil ale pokud se chce nekdo jinej pripojit tak mu to pise HOST NOT Found muze to delat to ze nemam verejnou IP adresu??????


ano
kaaia
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 08.09.2006 08:31

Poslaťod Honzajs » 16.12.2008 16:24

jo dikas za odpoved a da se nejak udelat abych ji mel verejnou????? :lol:
Obrázok užívateľa
Honzajs
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 08.11.2008 16:06
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod kaaia » 16.12.2008 16:54

Honzajs píše:jo dikas za odpoved a da se nejak udelat abych ji mel verejnou????? :lol:


ano 8)

Ale zpravidla je za to potreba zaplatit poskytovateli internetoveho pripojeni. Mozna existuji zpusoby jak to obejit, ale tim si nejsem jist a odpoved prenechavam zkusenejsim.
kaaia
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 08.09.2006 08:31


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron