Scenerie CR 0.6 beta uvolněna - testování letišť

Veci čo sa týkajú Condora

Poslaťod Cadfael » 08.08.2009 11:59

v září by to bohatě stačilo. Pokud bys byl ochoten, hodně by mi to pomohlo a ušetřilo mi to čas. Není to nic těžkého, jen otravné... Ozvi se mi prosím pak až budeš volnější.
je fakt, že jak se design vyvíjí, tak to stále předělávám :) a asi i předělávat budu, nicméně už jsem začal čtvrtou část, takže cca za dva měsíce bude beta 0.8. Předělávky musí počkat, protože i mě silně chybí Medlánky 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod swt » 08.08.2009 19:05

Miloši, právě jsem si stáhnul nové soubory a juknul na Jaroměř - L. U. X. U. S. N. Í. děkujeme!
Stejně tak velký obdiv za nové textury - super řeky atd., paráda!

PS: Už jsem se smířil že se vývojáři asi nehodlají zabývat vyššími rozlišeními, takže jsem pustil Condora v okně (se skřípěním zubů), a zjistil jsem, že nejsem schopnej vynutit antialiasing - nemáte někdo nápad? Kdyžtak do PM ať to tu Milošovi nezatento :) ( nebo do tohoto vlákna
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Cadfael » 10.08.2009 20:04

Tak všechna letiště jsou kompletně otestovaná. Neuvěřitelný výkon, smekám před vámi. Udělali jste mi skutečně velkou radost. Zůčastnilo se 11 testerů, nejvíce letišť otestoval wexelo, 24 kousků pokud jsem dobře počítal :wink: . Všichni zůčastnění (kteří neměli) dostali slíbené HD textury.

Začal jsem tedy pokračovat na čtvrté části - Beta 0.8 - snad za dva měsíce budeme testovat dále, teď už jen nová a opravené letiště.

Pokud náhodou ještě někdo najdete nějakou chybu u letišť, nahlaste mi ji prosím přimo přes chybový formulář z vašeho účtu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron