Instalátor starých scenerií

Veci čo sa týkajú Condora

Instalátor starých scenerií

Poslaťod Cadfael » 21.11.2009 15:38

Instalátor pro staré scenerie.


Pokud jste koupili Condora až po verzi 1.08 nebo později, můžete mít problém s instalací některých starých scenerií (například mou starou Slovakia z archivu) a můžete dostat chybové hlášení podobné tomu na obrázku.

Obrázok
Vytvořil jsem jednoduchý program, dostupný v nové sekci "nástroje" na mé stránce se stahováním scenerií, který pouze přidá do registrů cestu ke Condorovi pro tyto staré instalátory scenerií (nejenom pro mé scenerie) které používají defaulního skriptu NSIS pro instalaci scenerií. Po spuštění totoho programu budou staré instalátory scenerií funkční a nemusíte ručně měnit registry. Nicméně tento program neumožní instalovat nejnovější scenerie na starých verzích Condora!

Jenom na doplnění, používám ve svých nejnovějších instalalátorech test na starou i novou verzi Condora, takže by měly jít mé scenerie instalovat i na starých scenerích bez problémů. Nemusí být ovšem funkční.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Andy » 21.11.2009 18:16

Díky Miloši, tímto instalátorem jsi mi odstranil problém se scenérií Central Colombia V2.1a, která nešla díky chybějícímu klíči v registru nainstalovat. Z fora jsem věděl včem to asi je, ale na manipulaci s registry jsem se necítil. Nyní to již šlo nainstalovat bez problému, tak můžu konečně zkusit LS Cup z Poláky. Ještě jednou díky.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Andy
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 02.12.2008 18:29
Bydlisko: CZ, Sokolov

Poslaťod Cadfael » 21.11.2009 18:33

není zač, jsem moc rád, že to je někomu k užitku...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron