Máte zájem o HD textury?

Veci čo sa týkajú Condora

Máte zájem o HD textury?

Poslaťod Cadfael » 11.04.2010 10:53

do 30.4.2010

Kromě obvyklých způsobů lze nyní získat HD textury pro mé scenerie i tím, že mi pomůžete s průzkumem, který dělám v práci. Na mých stránkách http://www.condorscenery.eu máte možnost vyplnit dotazník, který zkoumá stav informačních systémů ve firmách.

Pomoci mi může každý, kdo pracuje v nějaké firmě a v práci alespoň občas používá počítač pro svou práci..

Pokud ne, buďte tak hodní a poproste nějakého svého kamaráda, aby tento dotazník vyplnil za vás a dal vám jeho kód, na který pak můžete získat HD textury. Každý ale může zístat pouze HD textury pro jednu scenerii bez ohledu na počet dotazníků!Ti kdo nemají žádné mé HD textury, dostanou textur pro SlovakiaCE, ostatní si mohou vybrat scenerii libovolnou.

Zapište si prosím kód dotazníku kvůli přidělení HD textur, pokud by vás web sám nepřepnul zpět na moje stránky.

Chtěl bych Vás požádat o maximální možnou pomoc, potřebuji získat stovky dotazníků aby výsledky měly nějakou vypovídací schopnost. Požádáte-li o vyplnění i své přátele, budu vám velmi vděčný.

Hlavně ale prosím vyplňte dotazníky pravdivě. Až budu mít čas dokončím program na jejich ověřování, který vyřadí dotazníky s nevěrohodnými odpověďmi, ale momentálně spíše preferuji dokončení scenerie Slovak rep. Za náhodně vyplněné dotazníky sice dostanete HD textury, ale dost by to zkazilo mé mínění o kamarádech z condora a byl bych z toho asi docela zklamaný.

Pokud v dotazníku narazíte na nějaký technický problém nebo nebudete vůbec schopni pochopit nějakou otázku, prosím dejte mi vědět. Chci je teď ověřit v ostrém provozu na menší skupince než o ně požádám i lidi z ostatních zemí. Stejně tak mi dejte vědět, pokud by byl nějaký problém s přidělením HD textur - systém vám je nastaví automaticky podle vašeho výběru, stažení je stejné jako u všech souborů na mém webu. Jenom pak nezapomeňte, že HD textury se při instalaci musí aktivovovat z vašeho účtu na webu. Návod k aktivaci je v menu help.

Jinak ten kód, pod kterým se dotazník ukládá je nahoře v hlavičce stránky, pokud je jiný než se Vám objevilo při startu, opište si i tento kód prosím. Tento platí pro HD textury. Po vyplnění dotazníku musíte zvolit tlačítko "odeslat" a pak by vás měla stránka přesměrovat zpět na můj web s vyplnit váš kód do okna s přidělením textur.
Díky
Naposledy upravil Cadfael dňa 11.04.2010 21:07, celkovo upravené 2
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 11.04.2010 18:43

Vyplnené a odoslané, na žiadny problém som nenarazil, len by som uvítal, keby ma to po odoslaní odpovede automaticky poslalo na ďalšiu otázku, pretože pri súčasnom systéme som na prvú odpoveď klikol niekoľkokrát kým som si uvedomil, že "tudy cesta nevede" :)
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 11.04.2010 18:44

ta funkce tam je - v menu nahoře tlačítko start vše, nebo start pouze nezodpovězené. Posouvají se pak otázky automaticky. Jenom musíte každou pochopitelně odeslat.

Ještě k těm bonusům ať vás to nemate. Pokud si někdo vybere Austria, tak to je rakousko (alpy), kterou budu dělat v příštím roce. Zatím pochopitelně není ke stažení :wink:, ale podíváte-li se do svého účtu (symbol hlavy v menu), na jedné záložce vidíte práva ke sceneriím. Slovak rep bude v beta verzi cca za týden, finální na konci května, textury tam taky zatím nejsou vidět ale jakmile je vydám, budete mít automaticky přístup pokud jste si je vybrali

Jinak platí, že bonus můžete uplatnit do konce května přes web (pak dám z webu pryč tu informaci), případně mailem kdykoli, a pokud jednou dostanete přístup k HD texturám pro nějakou scenerii, tak platí časově neomezeně, (trvale, kdyby to někdo nepochopil). :P
Naposledy upravil Cadfael dňa 11.04.2010 21:14, celkovo upravené 2
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod lakotamm » 11.04.2010 19:38

Budeme môcť znova získať HD pri beta testoch ? :wink:
lakotamm
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 01.07.2009 12:59
Bydlisko: Liptov

Poslaťod Cadfael » 11.04.2010 20:12

ano, za seriózní otetestování 5ti a více letišť, ale pouze pro Slovak rep :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod alf » 11.04.2010 20:24

poslal jsem, dostal kod cm3zxf4 a při zadání tohoto kodu se mi objevilo, že nic. Mám vyplnit znovu ?

cadfael napsal:
(řešeno přes pm). Obecně znovu vyplňovat nikdy, nejsme přece blázni. Zkontrolujte, zda jste dotazník na konci odeslali, a budete-li mít nějaký problém, pošlete mi zprávu nebo mail.
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Poslaťod Cadfael » 11.04.2010 20:27

ne, prověřím to. Stačí mi poslat mail. Ozvu se ti.
Máš soukromou zprávu tady na webu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Cadfael » 19.04.2010 14:47

Tak to momentálně vypadá, že po cca 300 dotaznících z celé komunity, kdy asi 150 je od vás, další už nepřijdou. Jsem vám sice nesmírně vděčný, na počet členů jste absolutně nejlepší komunita, ale je to málo. To mi dost komplikuje život, mám sice ještě 100-200 dotazníků z jiných zdrojů, ale i to je pořád málo abych mohl mít nějaké výsledky. Cizince oželím, ale potřebuji ještě nejméně 200 dotazníků z CR a SK. Pokud alespoň trochu můžete, prosím znásilněte nějaké své kamarády, příbuzné a podobné lidi a donuňte je vyplnit ten dotazník. Pokud budu muset přejít na plán C, tedy shánění náhodných respondentů osobně, tak jsem na pár měsíců vytížen tak, že na condora budu muset zapomenout..
Neberte to jako vydírání :), ale pokud mi nepomůžete, vidím to s dalším vývojem scenerií velmi bledě. Budu se muset věnovat obživě a ne zábavě.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod DaggyMAC » 19.04.2010 17:26

Súcitím s tebou Miloš. Tiež som tak vyťažený diplomovkou a dotazníkmi, že nemám čas absolútne na nič, pričom popri písaní diplomovky máme posledný semester normálne cvičenia, teraz začína skúškové. Nabaľuje sa to pekne.
Skúsim teda nejakých spolužiakov prinútiť k vyplneniu. Už minule som im poslal tvoj dotazník, no neviem, či ho ozaj vyplnili. V každom prípade ti držím palce.
Obrázok
Obrázok užívateľa
DaggyMAC
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 09.03.2009 19:17
Bydlisko: PB


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron