Základní triky nastavení a ovládání - PIŠTE SVÉ POSTŘEHY

Veci čo sa týkajú Condora 2

Přestal fungovat thermal helper

Poslaťod DAVID75 » 08.06.2020 20:24

Ahojte,

přestal mi fungovat thermal helper, po stisknutí tlačítka H se mi nezobrazují stoupáky. Synátor instaloval nový patch 2.1.3 a nevím zda je to tím nebo něco přenastavil. Zkoušel jsem i lety co jsem měl předtím uložené a také H nefunguje...Co s tím?
DAVID75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 08.06.2020 20:13

Re: Přestal fungovat thermal helper

Poslaťod erycP » 08.06.2020 23:24

DAVID75 píše:Ahojte,

přestal mi fungovat thermal helper, po stisknutí tlačítka H se mi nezobrazují stoupáky. Synátor instaloval nový patch 2.1.3 a nevím zda je to tím nebo něco přenastavil. Zkoušel jsem i lety co jsem měl předtím uložené a také H nefunguje...Co s tím?


Ahoj,
skontrolovat, ci su v NOTAMe pre dane FPL nastavene/povolene Thermal Helpers (range v km). A ked, tak pozriet do nastaveni klaves, ci tam H ako thermal helper ostalo.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Přestal fungovat thermal helper

Poslaťod DAVID75 » 09.06.2020 10:42

erycP píše:
DAVID75 píše:Ahojte,

přestal mi fungovat thermal helper, po stisknutí tlačítka H se mi nezobrazují stoupáky. Synátor instaloval nový patch 2.1.3 a nevím zda je to tím nebo něco přenastavil. Zkoušel jsem i lety co jsem měl předtím uložené a také H nefunguje...Co s tím?


Ahoj,
skontrolovat, ci su v NOTAMe pre dane FPL nastavene/povolene Thermal Helpers (range v km). A ked, tak pozriet do nastaveni klaves, ci tam H ako thermal helper ostalo.


Ahoj,

díky za odpoved. V NOTAMu to nastavené mám ale nevím kde zkontrolovat nastavení kláves. Mimochodem jsem udělal reinstalaci programu a pořád to nepomohlo:-( Poradíš kde se dají zjistit ty klávesy.

Díky
DAVID75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 08.06.2020 20:13

Re: Přestal fungovat thermal helper

Poslaťod erycP » 09.06.2020 14:08

DAVID75 píše:Ahoj,

díky za odpoved. V NOTAMu to nastavené mám ale nevím kde zkontrolovat nastavení kláves. Mimochodem jsem udělal reinstalaci programu a pořád to nepomohlo:-( Poradíš kde se dají zjistit ty klávesy.

Díky


Spustit Condor2 -> Setup -> Input -> Assing Controls a hladat Lift helpers:
https://virtualsoaring.eu/condor-ovladani-klavesy
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Přestal fungovat thermal helper

Poslaťod DAVID75 » 09.06.2020 19:55

erycP píše:
DAVID75 píše:Ahoj,

díky za odpoved. V NOTAMu to nastavené mám ale nevím kde zkontrolovat nastavení kláves. Mimochodem jsem udělal reinstalaci programu a pořád to nepomohlo:-( Poradíš kde se dají zjistit ty klávesy.

Díky


Spustit Condor2 -> Setup -> Input -> Assing Controls a hladat Lift helpers:
https://virtualsoaring.eu/condor-ovladani-klavesy

¨
Díky moc. Zmizelo to mapování klávesy...Taková blbost a člověk na to nepřijde...
DAVID75
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 08.06.2020 20:13

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskuze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron