Jak dál se soutěžemi

On-line súťaže v Condore 2

Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Cadfael » 24.02.2018 20:59

Měli bychom se tu zkusit domluvit, jak pokračovat se soutěžemi - bylo by dobré znát představy a přání lidí. Pokud máte nějaké nápady, , tak pište. Jinak budete muset brát, co bude.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Doggy » 26.02.2018 19:57

Celkom rad som lietal Batoh. Pacila by sa mi Blanikova verzia s taskami okolo 100 - 150 km.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Doggy
 
Príspevky: 164
Registrovaný: 02.11.2010 10:12
Bydlisko: LZKZ

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod =M@trix!= » 27.02.2018 12:59

BláňaBatoh ... pod to se můžu podepsat ..... :wink:
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Cadfael » 27.02.2018 13:12

Já to taky tak vidím, ale musíme pár dnů počkat - zatím je tam vážná chyba pro létání v MP, kdy lidi nevidí stejně mraky - není to v některých případech synchronizované. Na té chybě se intenzivně pracuje, oprava by měla být do pár dnů.

Až skončí soutěž Bača, pak můžeme zkusit udělat nějaký nesoutěžní batoh pro V2, například paralelně s Batohem V1, kdy bychom si společně mohli jenom zalétat na Vysočině a dívat se po krajině...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Martin Baran » 23.09.2018 17:24

Zdravím všechny příznivce virtuálního létání 8) . Tak už tady máme nějakou dobu C2 a i nějakou tu soutěž,která se nám blíží k závěru a je proto logická otázka tohoto tématu. JAK DÁL SE SOUTĚŽEMI. Trips nám ukázal jednu věc. Češi,kteří strašně moc chtěli Blaníčka do C2,tak ho prostě nechtějí lítat :? .Je to smutné. Jasně,není to éro,se kterým by člověk mohl přeskakovat rychlostí 180km/h,protože i z výšky 2000m jsi za chvíli na zemi,ale přesto se ptám proč? To jste všichni tak moc zpohodlněli a nechce se vám točit? Pro spoustu z nás je Blaník srdcová záležitost a víceméně na něm každý lítal,takže se opravdu divím proč jste ho takhle zavrhli. Nechci tady nikomu nic vyčítat,je to prostě můj postřeh.
Ale vraťme se k onomu "Jak dál...."
Za mně osobně očekávám další soutěž (teda pokud pořadatelé soutěží něco udělají,a já věřím že jo) na C2. Mi osobně se do C1 vracet nechce i když..... Dneska už víme,že tvůrci Condora2 to vzali trochu za opačný konec a místo toho,aby nám dodávali slíbené letadla,kterými by obsadili jednotlivé třídy aby jsme mohli soutěžit,tak se zabývali nebo ještě zabývají letadly typu SG38 atd. Nic proti němu nemám a v reálu to může být fantastický zážitek,ale ruku na srdce,poletí s tím někdo 100km přelet,když jen minimum lidí létá Blaníka? O tom silně pochybuju. Taky víme,že tvůrci vcelku serou na odstranění nějakých chyb co se týče F4 aby se dal lítat Batoh. Ale mám informace,že by to šlo lítat bez tyček. Takový HARD BATOH :D . Opět jsem odbočil,omlouvám se :roll: . Další soutěž by se mohla létat na CW-A a důvody netřeba rozebírat. CW-V je zatím moc malinká. Takže scenérie je jasná. Otázkou zůstává s čím to lítat.... Club? V současnosti monotyp. Standard? 15m? 18m? Nejvíce obsazená je momentálně 18-ti metrová třída a s tím by se mohlo už něco podniknout. Nebo se dočkáme překvapení a vypustí nám ASK 21 do dvousedadlovek,ale nevím jestli je kokurenceschopná k Duáči.
Takže zkuste zde napsat své návrhy,připomínky,náměty. Možná poprosíme admina o vyhlášení ankety,kterou třídu do příští soutěže :D . Anketu o tom,jestli soutěž na C1 nebo C2 bych nedělal,i když vím,že jsou zde jistí skeptici :wink: .
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Semrad » 23.09.2018 19:23

Tak tedy za mě. Blaník mi vůbec nevadí. Naopak pár Blaníků ve stoupáku vypadá úžasně. Ten pomalejší let má taky něco do sebe. Jinak je mi jedno jaká třída se bude létat, všechny lítám blbě. Více obsazená je zajímavější z taktického hlediska. Třída obsazená jedním letadlem je zase férovější. Člověk se nemůže vymlouvat na éro. Na C1 se určitě nebudu vracet, pokud nedo...ví C2. Asi tak.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Cadfael » 24.09.2018 10:28

Já to za sebe vidím podobně jako Martin, jen s tím rozdílem, že on blbě nelétá :-) Doufám že soutěže zase na podzim začnou, a budou na V2, já už na V1 létat nechci. Jinak CW-B jde pomaleji, než jsem čekal, finální bude asi až na jaře, takže na nový rok vydám asi nějakou verzi 0.8 nebo tak, kde bude asi chybět jeden až dva sloupce vpravo (Krnov atp) - teď dodělávám Praděd, a určitě udělám ještě aspoň jeden pás od něj doprava, takže po novém roce můžeme určitě létat i na CW-B.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Martin Baran » 26.09.2018 10:08

Tak mám pocit, že už nikdo ani fórum nečte. Snažím se tu rozvinout debatu a nič. Bando nebojte se toho :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Martin D. » 26.09.2018 18:22

Ahoj Martine,

už se tady něco podobného jednou řešilo právě na vrub Blaníka. Zkus pohledat. :wink:

CCC
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Martin Baran » 27.09.2018 05:00

Ahoj Martine.
Jo to je fakt, že se to tu už řešilo. Pak se začal lítat Trips s L-13 a dopadlo to tak jak jsem už psal výše. Po dvou či třech "výletech" zájem o Blaníka upadl :cry:. Viděl bych to asi tak: pokud organizátoři něco plánují,nechť si nedělají hlavu s čím a kde. Prostě jestli něco bude a budu mít zájem, budu to lítat a bude mi jedno jestli to bude Blaník nebo JS....
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod spira » 27.09.2018 15:17

Ahoj Martine a ostatní čtenářové :rofl:
je jasné,že do budoucna má perspektivu jen C2.Až se doplní éra a kvalitní scenerie,určitě se rozjedou na plno i soutěže,nehledě k tomu,že mnoho šikovných lidí kteří Condorovi více rozumí než já,budou dávat na stažení různé doplňky jako(mraky,vylepšení cocpitu budíky a pod.)A teď co se týká Blaníka.Jistě je to éro velmi dobře propracované a letovými vlastnostmi podobné reálu(dle vyjádření aktivních pilotů).Je tak známé,že ho nelze zatracovat a je nutné s ním létat soutěže i v C2.Délka trati třeba tak do 150km,nebo s ním nahradit v C2 Batoh.Všichni ho známe z reálu a většina z vás ho i létala.A komu to tak v C2 s Blaníkem nejde,stejně jako mě ,tak časem tomu příjdeme na chuť.Nejsem spisovatel jako Martin,takže se omlouvám za případné překlepy ale toto je můj názor. Zdravím všechny Jožka.
[Obrázok
Obrázok užívateľa
spira
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 10.04.2011 09:57
Bydlisko: Mikulov n. Moravě

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Broty » 03.10.2018 18:07

Další soutěž bych nechal v režii pořadatele soutěže. Jelikož C2 má spoustu chyb, nebránil bych se ani soutěži na C1. Kde a s čím?, to bychom měli respektovat.
Broty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 01.04.2009 13:36

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod erycP » 05.10.2018 07:45

Tak nieco k sutaziam napisem aj sem:
---------
O zmenach na piatkovom [C2] Batohu sa docitate tu: viewtopic.php?p=34736#p34736" onclick="window.open(this.href);return false;
---------
[C2] Trips budu v sobotu pokracovat dalej, s podobnou zmenou ako ma Batoh: miesto 2/3 odletenych taskov sa bude zaratavat len 1/2, kedze ludia lietaju coraz zriedkavejsie. Okrem toho bude platit, ze Trips sa poleti kazdu sobotu, okrem tych, kedy sa poleti klasicka sobotna sutaz. Urcite prvu stihneme este do Vianoc 2018. Sceneriu aj triedu uz vybranu mame, pomaly chystam web, info urcite dodam. Ale aby sa dalo lietat aj tie soboty, budu dovtedy bezat Trips-y.

Staci sledovat kalendar: http://virtualsoaring.eu/calendar - a budete v obraze.

---------

PS: kto by bol velmi nedockavy, tak prva sutaz sa poleti na free default Slovenii s moznostou kopeckov aj placky a s free default vetronom DuoDiscus, aby ste mohli povozit aj "strejdu" a nefrflali, ze si hned na zaciatok sutazi vo V2 kupovat nejake nove addon vetrone :D
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Martin Baran » 05.10.2018 09:04

Za mně dobrý...... :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jak dál se soutěžemi

Poslaťod Jura » 05.10.2018 12:23

Martin Baran píše:Za mně dobrý...... :D


To je za 3 ? Jenom? :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Ďalší

Späť na Soutěže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron