CondorWorld Medlánky Cup

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Semrad » 19.06.2011 18:30

erycP píše:
Semrad píše:Ahoj vsichni, jsem tady dlouho nebyl.Nechci tady spamovat, ale mam dotaz. Po kolika letech manzelstvi se chlap vrati ke Condorovi? Ptam se predbezne, vzhledem k tomu, ze v patek 24.6. vstupuji do rad zenatych. :D Ja jen abych si to nekde poznamenal. :P

Ty joo, CG Martine :) Jeden den svadba, druhy den narodky? Aby si si pamatal vyrocie svadby, co? Vsetko dobre, aj k narodkam aj do chomuta :)


Presne tak Eriku, to se pamatuje docela dobre. :D Jinak diky vsem za gratulace a svoji polovicce to vyridim. Svrbej me ruce uz dlouho, ale ted na to neni cas a nekdy ani chut. Snad si s vama zase zaletam, ale prohanet asi uz nikoho nebudu natoz Erika. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod jirka » 19.06.2011 18:55

tak Martine taky velky CG
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Jura » 20.06.2011 07:07

erycP píše:Oficialne vysledky Den 6 su online:

:arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Den 6
:arrow: Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...) › Den 6
:arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Celkové výsledky po 6. dni

V TOP10 uz mame 4 pilotov z CZ/SK crew, moc pekne ide Milosovi a "Adamovi", CG borci!

Dík za cg Eriku. Byl bych rád, kdyby to nebyla náhoda! :wink: Ten den to sedlo a letělo se dobře.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod valajda » 24.06.2011 19:27

Semrad píše:...vzhledem k tomu, ze v patek 24.6. vstupuji do rad zenatych. ...


Gratuluji ke vstupu do manželství a zároveň přeji všechno nejlepší k zítřejším narozeninám. :wink: Čekáme tě brzy na virtuálním nebi. 8)
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Jura » 25.06.2011 14:11

Taky se připojuji s velkým CG. Ke kondorovi je třeba se vrátit hned po svatební noci! :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 26.06.2011 03:06

Soutěž je ukončena, poslední závodní den CondorWorld Medlánky Cup je za náma. A vítězi jsou tito:

• 1. místo » ERIK PRAZNOVSKÝ (3P/JantarStd3/Slovenská republika) - 6760 bodů
• 2. místo » HELMUT KUENNE (F9/LS4/Německo) - 6631 bodů
• 3. místo » JANOS CSERVENAK (HWK/JantarStd3/Maďarsko) - 6490 bodů


Pro ty piloty, který nebyli diskvalifikovaní a mají více než 0 bodů, máme dvě překvapení - bonusový kod na získání HD textur od www.condorworld.eu a digitální diplom za účast v soutěži ve formátu PDF.

Vám všetkým zúčastneným ďakujem za účasť aj na tejto súťaži. Vďaka patrí Radkovi (RM) za pomoc s hostingom Condoráckych serverov a tasksetting. A samozrejme ďakujeme Milošovi (MK) za jeho prácu na scenériách a sponzorský darček - HD textúry.

Celkove vysledky :arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Celkové výsledky


PS: tak nakoniec v TOP10 skoncili 4 nasi borci - TB, MK, RM a 3P - moje velke CG patri Milosovi, krasne si odlietal tuto sutaz, vidno ze si tam bol domaci :)

PS2: a este ukazka diplomu...
Prílohy
diplom.jpg
diplom.jpg (222.56 KiB) Zobrazené 4072 krát
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod alf » 26.06.2011 08:57

Díky chlapi, udělali jste mi obrovskou radost s tím diplomem. :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod valajda » 26.06.2011 09:11

Díky za moc pěknou (u vás už standart) soutěž, konečně jsem provětral klubovky. Gratulace všem zúčastněným a vítězům třikrát huráááá . :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 26.06.2011 09:15

I já gratuluji všem, kteří se zůčastnili, a hlavně velké díky našim organizátorům, bez kterých byl condor už nebyl.

Dohodli jsme se s Erikem a Radkem, že vítězové získají jako cenu jednu moji HD scenerii podle vlastního výběru. A protože beru trochu jako křivdu, že vždycky sežerou všechno první tři a my ostatní utřeme hubu :-), rozšířil jsem ty ceny na všechny, kdo mají více než 0 bodů a nebyli diskvalifikování.

Výběr HD scenerie

Na stránce, kde máte diplom, je i link na výběr ceny. Po klepnutí na něj budete přesměrování na můj web, a pokud jste přihlášení, objeví se vám stránka se seznamem HD scenerií - červeně nepřístupné, zeleně ty které máte. Odklepněte kód, který se vám automaticky vloží a pak se vám u všech dostupných scenerií objeví zaškrtávací tlačítko. Vyberte si jednu scenerii dle vlastního výběru, dejte odeslat. Scenerie bude označena zeleně a máte ji přístupnou. V případě potíží se mi ozvěte, pomůžu vám.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Luboš Faitz » 26.06.2011 09:24

Velké díky Erikovi,Radkovi a Milošovi za tuto poslední soutěž :D. CG všem borcům co se zůčastnili a zvlášť vítězům.
PS: Díky za diplom a bonusové překvapení
Naposledy upravil Luboš Faitz dňa 26.06.2011 11:52, celkovo upravené 2
Luboš Faitz
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 11.09.2009 17:32
Bydlisko: Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Andy » 26.06.2011 10:54

Děkuji za organizaci a přípravu soutěže, díky za diplom a ostatní "požitky" od Miloše, CG všem, kteří vždy doletěli. Já mezi ně bohužel nepatřím, ale stejně jsem se na sobotu vždy těšil a když to šlo, tak jsem letěl.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Andy
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 02.12.2008 18:29
Bydlisko: CZ, Sokolov

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Jura » 26.06.2011 12:49

Přátelé, kamarádi!
Tak máme za sebou další pěknou soutěž. Chci poděkovat všem zůčastněným pilotům a hlavně organizátorům a tvůrci scenérií za příjemně a smysluplně strávené večery. Také díky za milé "překvapení". :wink: Jistě se všichni těšíme na další takové akce, a díky Cadfaelově "posedlosti" dokonalostí, nad ještě hezčími scenérkami.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod bumper » 26.06.2011 14:25

Taky díky organizátorům, bylo to moc pěkné polítání.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 26.06.2011 17:26

Jura píše:Přátelé, kamarádi!
Tak máme za sebou další pěknou soutěž. Chci poděkovat všem zůčastněným pilotům a hlavně organizátorům a tvůrci scenérií za příjemně a smysluplně strávené večery. Také díky za milé "překvapení". :wink: Jistě se všichni těšíme na další takové akce, a díky Cadfaelově "posedlosti" dokonalostí, nad ještě hezčími scenérkami.

Jaaaj Jirko, to pole vcerajsie - no smola velka, si prisiel o TOP10 :( Ale pole patri kazdemu, aj mne obcas, nabuduce to bude lepsie :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod N31 » 27.06.2011 00:44

Erikovi a Radkovi jsem už vyslovil velké gratulace a tak to musím ještě učinit Milošovi,protože bez něho by se asi nedalo létat a nebo né na tak nádherných scenérií.Miloši děkuji Ti také za cenu,kterou jsi věnoval každému kdo neměl 0.Protože na bednu nemám,ale co bych chtěl v mém věku.Ještě jednou díky a také za ten diplóm.A už se těším na další soutěž,kterou připravíte.
N31
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 13.04.2010 13:50
Bydlisko: Dvůr Králové n.L.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron