CondorWorld Medlánky Cup

Lowland Cup, Speedbattle a i.

CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 16.04.2011 00:59

Obrázok

A máme tu ďalšiu, v poradí už ani neviem koľkú virtuálnu plachtársku súťaž. Tentoraz sme sa rozhodli pre Medlánky a Brno. Mesto, odkiaľ pochádza aj človek, vďaka ktorému si v Condore môžeme polietať nad rodnou hrudou a v nádherných scenérkach - Miloš "Cadfael" Koch. Táto súťaž ako prejav našej vďaky a uznania jeho práce pre nás ponesie v názve meno Milošovej "firmy" na výrobu scenérok - CondorWorld Medlánky Cup.

Ale späť k súťaži: poletí sa klubová trieda (použitý bude IGC index z Condora), tasky Racing aj AAT/S okolo 150 až 300 km podľa počasia, ktoré nám namieša Radek (RM), sedem súťažných dní, scenérka SlovakiaCE 6.0. Domovským letiskom budú Medlánky - krásnu fotogalérku z reálu nám dodal "Bumper" - díky Franto. Takisto sú k dispozícii aj jeho medlánecké skiny. Viac informácií klasicky v pravidlách.

Web súťaže :arrow: http://medlanky.virtualsoaring.eu

Do súťaže ostáva ešte celý mesiac, času na registráciu je habadej. Ale keďže nie všetci máte zakúpený PP2 s klubovkami, dávam info skôr, aby ste mali čas na kúpu Plane Pack 2 a aj potrénovanie na klubovkách. A Miloši - dlho sme rozmýšlali, akú formu vďaky za tvoju nekonečnú prácu na scenérkach pre nás zvoliť, dopadlo to ako dopadlo - máš súťaž s menom tvojej "firmy" v názve, snáď sa hnevať nebudeš ;)

Miloši, ešte raz veľká vďaka! Za (nielen) Virtualsoaring.eu team, Erik (3P)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 16.04.2011 07:57

Ty jo, hněvat? :) Zírám jak tele... :) Tak to jste mě teda dostali. Být mladší, řeknu wow! No asi to stejně řeknu, protože mě nějak došla slova. Udělali jste mi fakt obrovskou radost a pochopitelně se zůčastním a budu klouzat s vášní. :wink: Díky!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 16.04.2011 08:14

No a když tak o tom přemýšlím, tak musíme vymyslet nějakou cenu když budeme na mém domovském letišti - třeba nějaké HD textury pro vítěze (množné číslo vítězes s anglickou koncovkou mám na mysli) :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 16.04.2011 08:28

A co diplomy (elektronicky) pro nás ostatní? :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod bumper » 16.04.2011 14:28

No já už to probral s Erikem po ICQ, snad jen že pro mě je toto konečně pádný důvod, proč si pořídit PP2. Jinak bych ho spolu s ostatními z Medlánek obloukem obešel. Na tuhle soutěž se těším jak malej Jarda :!: a doufám, že se přidá ještě víc lidí přímo z Medlánek a každou soutěžní sobotu bude lejt jako z konve :lol: ( jinak je to totiž s účastí real přeletářů předem zabitý ). A pro upřesnění, né že bych si na tom nějak zakládal :) , nedodal jsem jen fotogalerku pro tvorbu krásného Erikova webu, skiny, ale snad i to nejdůležitější a to je scenerka Medlánek. Je to tedy pro mě tak trochu srdcovka a jakožto místní patriot se už fakt nemůžu dočkat.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 16.04.2011 19:16

Cadfael píše:No a když tak o tom přemýšlím, tak musíme vymyslet nějakou cenu když budeme na mém domovském letišti - třeba nějaké HD textury pro vítěze (množné číslo vítězes s anglickou koncovkou mám na mysli) :)

Vítězes je cool vyraz :) Hm tak to je na tebe Milosi, ako sa rozhodnes, urcite by HDckove textury potesili tych co ich este nemaju. A diplom elektronicky v PDFku urobim tiez, len mi dodaj tvoj podpis nascanovany :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod valajda » 14.05.2011 09:02

Už se těším na večer. Konečně pořádně provětráme klubovky. Ráno jsem hodil Jantara do lakovny :lol: , tak pokud mě někdo chcete vidět v reálných barvách, stáhněte zde
http://www.condor-club.eu/srchgoodies/0/?id=379
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Skymartas » 14.05.2011 20:37

Hmmm...... pozdě.
Tak jestli to takhle půjde dál, tak jsem se registroval pro srandu králíkům. :cry:
Hodně štěstí.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Václav Kořínek » 14.05.2011 23:48

Pěkný task, vcelku pohoda (až na opovržení s jedním stoupákem a následným zachraňováním ze 150m.), jedna řada za druhou... Ještě že mi připojení zkolabovalo až po letu.

Ale koukám, že dost lidí pořád "tápe" v AAT. Já dělám "výpočet" času takovou jednoduchou metodou: v briefingu se podívám na vzdálenost přes otočáky (čili střed sektorů), dnes to bylo 182km. Tu vydělím minimálním časem na task, dnes 120min. Vyjde km/min, dnes 1,45km/1min.
A počítám: první leg 35km, 35:1,45=24 minut. Druhý leg: 79:1,45=54 minut. Atd... A potom za letu jen upravuju podle situace, kam až zaletím. Jestliže jsem po uplynutí spočítaného času před středem sektoru a dál nejsou moc dobré podmínky, otočím na další otočák (sektor). Je to sice moc zjednodušená metoda, ale vychází. A nedá se při ní (snad) přiletět před limitem.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 14.05.2011 23:55

Neoficialne vysledky D1, este pockam na zvysne IGC...

:arrow: http://medlanky.virtualsoaring.eu/results?day=1
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Václav Kořínek » 15.05.2011 01:06

...a to jsem si chrochtal, že letím stejně rychle, jako ti okolo s Jantarama, ASW19... :D
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 15.05.2011 08:47

díky, Václave... to je dobrý tip. Já hňup jsem letěl samozřejmě podle oka, a cestou zpátky jsem si už jenom dobíral pro radost, oblétaval městečka a snažil se, abych nedolétl o půl hodiny dřív, ale alespoň o méně tristních deset minut :-) Příště rozhodně použiju tvůj návod. Ale jinak to byl krásný let, užil jsem si to.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod valajda » 15.05.2011 09:01

Pěkný task to byl, bezproblémový. S Jantarem jsem letěl první delší let a spokojenost, jen musím příště posunout těžiště, bez té vody se to nedalo utlačit... :lol:

Jak je možné, že nás LS4 převálcovali? Konzultoval jsem výběr větroně s reál pilotem a je u ní prý předimenzovaný IGC index. Takhle to vypadá, že je ještě moc nízký :roll:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Molly » 15.05.2011 10:03

Pekny task. Zacinam prichadzat na chut AAT a celkom dobre som hadam prvy krat zvladol nacasovanie aj ked az tak dobre nie priemernu rychlost. ;-) Co som ostal prekvapeny bolo ze zakazany priestor sa rata odkedy som vo vzduchu co ma nenapadlo a mojich 465 tresnych bodov to jasne dokazuje. No hadam na buduce....
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Doggy » 15.05.2011 10:47

Vcera u mna nakoniec dostal prednost iny program.
Task vyzera dobre (mnam AAT). LS-ka suverenne na prvych poziciach? Hm.. CG vitazom :)
Verim ze o tyzden bude Jantar's revenge :twisted:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Doggy
 
Príspevky: 164
Registrovaný: 02.11.2010 10:12
Bydlisko: LZKZ

Ďalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia
cron