CondorWorld Medlánky Cup

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 15.05.2011 10:52

valajda píše:Jak je možné, že nás LS4 převálcovali? Konzultoval jsem výběr větroně s reál pilotem a je u ní prý předimenzovaný IGC index. Takhle to vypadá, že je ještě moc nízký :roll:

Odpoved by som hladal hodne hodne nizko. Teda v nizkych zakladnach :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod alf » 15.05.2011 12:38

Včerejšek byl super až do Litovle, tam jsem byl první. Pak jsem začal vylepšovat, natáhl se k Uničovu a přišel jeden rozpad za druhým. Celý 3 leg jsem se jen zachraňoval, hrůza hrůz, pěkně jsem to posral.
Poznámka ke strategii - 1 OB byl proti větru, tam jsem chtěl letět co nejkratší dobu, ale naskytla se mi pěkná řada - tak jsem otáčel skoro na max. výšce.
Ještě mi není jasná penalizace sektoru, od kdy se počítá. Jestli už od startu, protože mě vlečná táhla dost blízko hranice sektoru, nebo se počítá až od vypnutí nebo až od startu?
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 15.05.2011 12:40

alf píše:Ještě mi není jasná penalizace sektoru, od kdy se počítá. Jestli už od startu, protože mě vlečná táhla dost blízko hranice sektoru, nebo se počítá až od vypnutí nebo až od startu?

Penalizacie (vsetky - mraky, sektory) Condor vzdy rata od vlezenia do hry. Start posuvame severnejsie na dalsie dni, vlekari by uz nemali blbnut. Oni sice neblbi pri x testovacich vlekoch, az naostro pri 60 ludoch...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Doggy » 16.05.2011 15:24

Nedalo mi, tak som si tento prvy task zaletel dodatocne :) . Vavg 80.6 Dist 180.4 letel som na MC 1.5 a snazil sa delfinovat. pekny task, cumuly proklate nizko :lol:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Doggy
 
Príspevky: 164
Registrovaný: 02.11.2010 10:12
Bydlisko: LZKZ

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 16.05.2011 16:03

Doggy píše:Nedalo mi, tak som si tento prvy task zaletel dodatocne :) . Vavg 80.6 Dist 180.4 letel som na MC 1.5 a snazil sa delfinovat. pekny task, cumuly proklate nizko :lol:

offline to je trosku ine, teda ak si si to nedal online s patricnym jointime... online sme startovali az po 14:10, kedze polhodinovy jointime...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 22.05.2011 00:05

Poprosim, nezabudajte posielat IGC po zavreti condora... Tazko sa mi robia vysledky bez nich (DWA)...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Molly » 22.05.2011 08:16

erycP píše:Poprosim, nezabudajte posielat IGC po zavreti condora... Tazko sa mi robia vysledky bez nich (DWA)...

Ahoj. Ospravedlnujem sa ale vcera som to netihol vypadol net. Uz som ti ich rano odoslal tak hadam sa to este bude dat nahodit. Inak vdaka za vcerajsi task to AAT sa mi paci cim dalej tym viac.
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod bumper » 22.05.2011 12:41

Když jsem včera uviděl tu mapku, kam a jak je to natažený, tak jsem se málem vyvrátil, ale nakonec se mi to líbilo :) Už se těším na příští sobotu.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 22.05.2011 13:57

Molly píše:
erycP píše:Poprosim, nezabudajte posielat IGC po zavreti condora... Tazko sa mi robia vysledky bez nich (DWA)...

Ahoj. Ospravedlnujem sa ale vcera som to netihol vypadol net. Uz som ti ich rano odoslal tak hadam sa to este bude dat nahodit. Inak vdaka za vcerajsi task to AAT sa mi paci cim dalej tym viac.

jojo, dalo sa este nahodit, uz si vo vysledkoch...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 22.05.2011 18:15

bumper píše:Když jsem včera uviděl tu mapku, kam a jak je to natažený, tak jsem se málem vyvrátil, ale nakonec se mi to líbilo :) Už se těším na příští sobotu.

Jo jo, traja Brnaci sa pekne drzia v TOP20 - BUM, LFM, MK :) Holt znalost domaceho prostredia :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod alf » 22.05.2011 20:21

Nainstaloval jsem mraky od Šakala a nevím jestli to bylo rukama nebo mrakama, ale to byla marnost nad marnost. Nenašel jsem pod nima nic, tam kde mělo být +2, tak jsem smolil +1, někdy víc. To jsem měl celou dobu od prvního žlutého prostoru ke Starému městu a až od Prostějova se to zlepšilo.
Máte s mrakama od šakala někdo nějaké zkušenosti, jestli jsou nějak posunuté, normální nebo je vůbec nepoužíváte. Ještě dám pár letů a jestli se mi nebude dařit, tak je snad odinstaluju, dám na svou pověrčivost.
Napište mi prosím své zkušenosti. Dík.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 23.05.2011 00:24

alf píše:Nainstaloval jsem mraky od Šakala a nevím jestli to bylo rukama nebo mrakama, ale to byla marnost nad marnost. Nenašel jsem pod nima nic, tam kde mělo být +2, tak jsem smolil +1, někdy víc. To jsem měl celou dobu od prvního žlutého prostoru ke Starému městu a až od Prostějova se to zlepšilo.
Máte s mrakama od šakala někdo nějaké zkušenosti, jestli jsou nějak posunuté, normální nebo je vůbec nepoužíváte. Ještě dám pár letů a jestli se mi nebude dařit, tak je snad odinstaluju, dám na svou pověrčivost.
Napište mi prosím své zkušenosti. Dík.

Na kazde mraky si treba zvyknut - odhad vzdialenosti od mraku atd. Pred sutazou by som veru ja osobne mraky nemenil, ja lietam Sakalove mraky uz dlho (aj ked jemne modifikovane, trochu zosvetlene). Skor pod defaultnymi by som teraz nic neutocil ;)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod N31 » 23.05.2011 00:40

alf napsal:Nainstaloval jsem mraky od Šakala a nevím jestli to bylo rukama nebo mrakama, ale to byla marnost nad marnost. Nenašel jsem pod nima nic, tam kde mělo být +2, tak jsem smolil +1, někdy víc. To jsem měl celou dobu od prvního žlutého prostoru ke Starému městu a až od Prostějova se to zlepšilo.
Máte s mrakama od šakala někdo nějaké zkušenosti, jestli jsou nějak posunuté, normální nebo je vůbec nepoužíváte. Ještě dám pár letů a jestli se mi nebude dařit, tak je snad odinstaluju, dám na svou pověrčivost.
Napište mi prosím své zkušenosti. Dík.

Ahoj,
nevím jestli můj názor bude pro tebe dobrý,ale já je používám dost dlouho,jsem spokojen.Stoupání bych řekl normální, při kroužení ve stoupáku.Točil jsem jak s Micou,CIA,TB,MK a ostatníma.
N31
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 13.04.2010 13:50
Bydlisko: Dvůr Králové n.L.

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod alf » 23.05.2011 15:10

Díky za odpověďi, diplom je stejně v pr...., tak si je ještě nechám a zkusím.
A ještě jeden dotaz. V posledním tasku jsem byl blbej z toho, kde je nejsilnější stoupák. Při směru letu na sever, jsem je měl párkrát na jihovýchodní straně mraku, ale i na severozápadní straně. Tak kde vůbec byly?
Existuje na to nějaké pravidlo ?
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 23.05.2011 17:17

alf píše:Díky za odpověďi, diplom je stejně v pr...., tak si je ještě nechám a zkusím.
A ještě jeden dotaz. V posledním tasku jsem byl blbej z toho, kde je nejsilnější stoupák. Při směru letu na sever, jsem je měl párkrát na jihovýchodní straně mraku, ale i na severozápadní straně. Tak kde vůbec byly?
Existuje na to nějaké pravidlo ?


Ja len dufam, ze nelietate len kvoli diplomom, ale najma kvoli relaxu a zabave :)

S tym umiestnenim stupaku je to tazsie, ak su tam ako minule very wide... Stupak hodne siroky a moze byt kde len chce (najma ak ma vietor este vyssiu variabilitu smeru).
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron