CondorWorld Medlánky Cup

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 05.06.2011 13:04

to nezní, jako bys byl ženatý :-) My s Václavem už máme to, čemu se říká moudrost stáří :-)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod alf » 05.06.2011 13:34

Jsem už 25 let šťastně ženatý :roll:
Níže napsané berte s rezervou.
Před hodně lety jsem dostal životní radu, že manželství je vlastně taková zákopová válka. Popolezu, zakopu se a drží pozici, co to jde. Udělám průser, musím zase kousek zpátky, ale zase držet. Cílem je neustupovat, ale minimálně držet pozici nebo popolízat. :lol:
Tak mě napadlo, není tady zaregistrovaná a aktivně poletující žena ?
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod N31 » 05.06.2011 13:36

eryc píše:Dík Jirko, snad elan vydrzi nam vsetkym :) A este perlicka k vcerajsku: 39 startujucich, 39 ludi doma za paskou, ani jedno pole, ani jeden crash, to snad ani nebol Radkov task :P



Taky jsem koukal jako blázen,nejprve jsem myslel,že je další list.A ani jeden nezapoměl odeslat IGC.Tento task by si zasloužil zapsat zlatým písmem do kroniky.A pak že, Radek dělá špatné tratě. :lol:
N31
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 13.04.2010 13:50
Bydlisko: Dvůr Králové n.L.

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 05.06.2011 13:43

Václav Kořínek píše:Do prd...! A já musel zrovna včera prohrát "hlasování" o tom, že bude manželka spát v ložnici (kde mám PC). Proto rozumím Milošovi, když říká, že nemůže, páč je ženatý... :wink:

Vasku, horsie miesto ako PC s Condorom pri manzelke v loznici je uz len PC v loznici svokry (tchýně) Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Václav Kořínek » 05.06.2011 18:32

Ono by nebylo tak zle. Kdyby jsme nedělali oba na směny. Protisměny, od neděle do pátku. Celý týden se prakticky nevidíme no a v sobotu večer ji posílám z ložnice do obýváku. Ale hlavní mojí chybou je, že se mi nechce v tom obyváku rozkládat sedačka. Manželku tahle činnost taky nebaví a proto se cpe zpátky do ložnice. Takže mi nezbyde nic jiného, než se překonat a sedačku sám rozložit...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Jura » 06.06.2011 12:29

erycP píše:
Václav Kořínek píše:Do prd...! A já musel zrovna včera prohrát "hlasování" o tom, že bude manželka spát v ložnici (kde mám PC). Proto rozumím Milošovi, když říká, že nemůže, páč je ženatý... :wink:

Vasku, horsie miesto ako PC s Condorom pri manzelke v loznici je uz len PC v loznici svokry (tchýně) Obrázok Obrázok

:lol: :lol: :lol: Naprosto exaktně vyjádřeno! :lol: :lol: :lol:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Fil » 07.06.2011 15:46

Nazdar pánové,
na obranu žen, musím uvést, že od své jsem dostal ke čtyřicítce (poté když viděla polety v Condorovi) zaplacen nový základní výcvik (asi bylo jasné, že potřebuju novou instruktáž), který jsem si po letech velmi užil, a jsem jí velmi vděčen, protože sám bych se "rozhoupával" určitě mnohem déle. Snad se mě nesnažila zbavit :) - když jsem používal teamspeak, nazývala to "krákáním". :)
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 11.06.2011 23:56

Oficialne vysledky Den 5 su online, CG vsetkym zucastnenym - aj ked je nas coraz menej, klasika na sutazi, kde sa rata vsetko :)

Den 5 :arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Den 5

Den 5 - detailne :arrow: Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...) › Den 5

Celkove vysledky po 5. dni :arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Celkové výsledky
A specialne bigCG Milosovi a Jirkovi Adamovi, zatial sa drzia krasne oboja v TOP15 celkovo :!:
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 18.06.2011 23:47

Oficialne vysledky Den 6 su online:

:arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Den 6
:arrow: Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...) › Den 6
:arrow: CondorWorld Medlánky Cup › Celkové výsledky po 6. dni

V TOP10 uz mame 4 pilotov z CZ/SK crew, moc pekne ide Milosovi a "Adamovi", CG borci!
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 19.06.2011 08:08

u mě je to náhoda :-)
Jinak nic nepozrazuji, ale na konci nepropásněte vyhlášení výsledků... Bude překvapení. :) Nemyslím tím nějaké čachry s umístěním, pochopitelně 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Semrad » 19.06.2011 11:26

Ahoj vsichni, jsem tady dlouho nebyl.Nechci tady spamovat, ale mam dotaz. Po kolika letech manzelstvi se chlap vrati ke Condorovi? Ptam se predbezne, vzhledem k tomu, ze v patek 24.6. vstupuji do rad zenatych. :D Ja jen abych si to nekde poznamenal. :P
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod erycP » 19.06.2011 12:08

Semrad píše:Ahoj vsichni, jsem tady dlouho nebyl.Nechci tady spamovat, ale mam dotaz. Po kolika letech manzelstvi se chlap vrati ke Condorovi? Ptam se predbezne, vzhledem k tomu, ze v patek 24.6. vstupuji do rad zenatych. :D Ja jen abych si to nekde poznamenal. :P

Ty joo, CG Martine :) Jeden den svadba, druhy den narodky? Aby si si pamatal vyrocie svadby, co? Vsetko dobre, aj k narodkam aj do chomuta :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod ram » 19.06.2011 12:17

Semrad píše:Ahoj vsichni, jsem tady dlouho nebyl.Nechci tady spamovat, ale mam dotaz. Po kolika letech manzelstvi se chlap vrati ke Condorovi? Ptam se predbezne, vzhledem k tomu, ze v patek 24.6. vstupuji do rad zenatych. :D Ja jen abych si to nekde poznamenal. :P


Tož abych pravdu řekl, tak nějak jsem to po tom našem tlachání na Safari čekal... :wink: Byla to jenom otázka času.
Tak ti teda i já přeju všechno nej do toho chomoutu a aby tě ta tvoje občas vyhnala i k tomu Condorovi :wink: . Celkem nám tu chybí to tvoje bručení... :mrgreen:
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Václav Kořínek » 19.06.2011 12:36

Nazdar Martine. Do manželství Ti přeji velkou hromadu jen toho nej... lepšího, snad i můžu gratulovat. :wink: A z vlastní zkušennosti - Condora osedlej co nejdříve, jinak budeš v nejbližší době donucen ho odinstalovat. :)


Jinak jak koukám na výsledky, tak Erikovi to už asi nikdo nesebere. Ale velké uznání si zaslouží Miloš a Adam. Na to, že Miloš lítá jen Batoh a ještě nepravidelně... A o Jirkovi jsem to věděl, že umí. :wink:
Já mám PC přeinstalováno, snad už bude vše OK. Tedy kromě toho, že nemám PP1. Do 14-ti dnů už budu moct snad i sedět u Condora, teď už vydržím na prdeli i deset minut.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: CondorWorld Medlánky Cup

Poslaťod Cadfael » 19.06.2011 14:12

Martine, ty žiješ :-) I já blahopřeju. Jinak platí taková zásada, že svobodný plachtař létá real, a ženatý plachtař condora, pokud se zase nechce stát svobodným plachtařem :-) Takže se přidej, Erik už je z nás znuděný, nemá s kým závodit :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron