závody v týdnu

Lowland Cup, Speedbattle a i.

závody v týdnu

Poslaťod t.jilek » 21.06.2011 10:13

Ahoj.Co takhle udělat nějaké závody v týdnu?yslím že je hodněledí kteří by se připojili ale v sobotu večor sou prostě na letišti....
Obrázok užívateľa
t.jilek
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 30.12.2008 21:26

Re: závody v týdnu

Poslaťod Jura » 21.06.2011 10:39

Já bych byl pro :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: závody v týdnu

Poslaťod Molly » 21.06.2011 10:56

Ja tiez. Nakolko sameho ma lietat nebavi a na mnohych servroch je take pocasie ze musim celu dobu letiet s otvorenymi brzd klapkami aby ma termika nevyniesla do stratosfery. Radsej batoh a pole ako take pocasie.....
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: závody v týdnu

Poslaťod erycP » 21.06.2011 15:24

t.jilek píše:Ahoj.Co takhle udělat nějaké závody v týdnu?yslím že je hodněledí kteří by se připojili ale v sobotu večor sou prostě na letišti....

Kopec ludi cez tyzden vstava rano do prace, dat si vecer task a skoncit o polnoci a vstavat o piatej, neviem neviem... Mam ten pocit, ze este menej ludi by lietalo cez tyzden ako cez vikend. Uvidime, teraz aj tak ide leto, uhorkova sezona pre vsetkych, na jesen nieco vydumeme.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: závody v týdnu

Poslaťod ram » 21.06.2011 15:43

Kdysi jsem uvažoval, že pro začátečníky by bylo dobré si zaletět batoha třeba v týdnu a s PDA, někdo by se toho ale musel ujmout, nemůžete chtít všechno po mně a Erikovi, taky pracujem a máme i jiné zájmy. Tasky by jsme samozřejmě dali a dotyčný by akorát změnil použití PDA. I srovnání by bylo možná zajímavé.
Soutěž ale v týdnu určitě ne, přeci jenom jsou ty tasky delší a ráno je třeba vstávat. Jistě kdysi se SBC lítal taky v týdnu, ale přece jenom ty tratě byly kratší... Na druhou stranu je třeba říct, že pro řadu lidí je Condor náhražka reálného lítání a těm tak nějak ta sobota nevadí. Takže kdo chce, lítá si v sobotu reál a trénuje na Condora (ve většině případů marně :wink: ) a kdo chce tak si jde něco pořádného zaletět v Condorovi :lol: . Stejně to reálné počasí stojí většinou za starou Belu, my sobotní virt.letci si to aspoň užijem :mrgreen: .
Toť můj pohled.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: závody v týdnu

Poslaťod alf » 21.06.2011 20:38

Protože pokud mi vyjde volný čas a lítám ( netrénuji - není vidět zlepšení - kopyto zůstane kopytem ) v pátek, sobotu, pondělí a úterý, tak je toho celkem dost. Určitě bych si někdy zaletěl, ale nebylo by to pravidelně a nevím jestli by se někomu chtělo toto organizovat. Někdy pošilhávám v pondělí, jestli letět Evropu nebo Brno, to by mě lákalo. Co takhle přesunout Brno z pondělka na jiný den.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: závody v týdnu

Poslaťod Jura » 21.06.2011 21:06

alf píše:Protože pokud mi vyjde volný čas a lítám ( netrénuji - není vidět zlepšení - kopyto zůstane kopytem ) v pátek, sobotu, pondělí a úterý, tak je toho celkem dost. Určitě bych si někdy zaletěl, ale nebylo by to pravidelně a nevím jestli by se někomu chtělo toto organizovat. Někdy pošilhávám v pondělí, jestli letět Evropu nebo Brno, to by mě lákalo. Co takhle přesunout Brno z pondělka na jiný den.

Co se Alfe létá teď přez letní sezonu v Brně? Tedy kromě reálu.
Jinak od podzimu, až to zase spustí medlánečtí, a Evropa pojede, by byl takový přesun dobrý.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: závody v týdnu

Poslaťod alf » 21.06.2011 22:38

Myslel jsem samozřejmě Medlánky. Teď mají letní volno, ale na podzim se opět rozjedou a to budu zase přemýšlet, jestli Evropu nebo Brno.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: závody v týdnu

Poslaťod bumper » 22.06.2011 15:52

alf píše:Myslel jsem samozřejmě Medlánky. Teď mají letní volno, ale na podzim se opět rozjedou a to budu zase přemýšlet, jestli Evropu nebo Brno.

Pokud bude zájem, tak ten den zase přesunu, aby to vyhovovalo co nejvíce lidem. Když už se ten server pouští, tak ať to k něčemu je. Problém je v tom, že už jsem to přesouval dvakrát a pokaždé to někomu nevyhovuje, takže ono je to těžký :( V létě to ale pouštět nebudu.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: závody v týdnu

Poslaťod t.jilek » 14.07.2011 17:42

Tomu rozumim..... proto sem se Vás ani nesnažil ukecat aby jste to přesunuli....Myslel jsem jestli by se ještě někdo nechytil a třeba je neuspořádal :D Myslim že v pondělí na medlánkách bylo dost lidí...
Obrázok užívateľa
t.jilek
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 30.12.2008 21:26


Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron