The Dragonfly Provence Tour

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod alf » 29.09.2011 23:35

Také se připojím ke gratulaci k narozeninám a hoďme tento blbý týden za hlavu a příští středu "do nich"
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod erycP » 29.09.2011 23:39

alf píše:Také se připojím ke gratulaci k narozeninám a hoďme tento blbý týden za hlavu a příští středu "do nich"

Ano do nich - do modrych! :mrgreen: Go modri go :P
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod ram » 29.09.2011 23:45

Taky přeju Valajdo vše nej.

No a abych se ještě vrátil k tomu, jak příště...Jsme před letem dost dlouho na TS, abychom probrali všechny varianty které nás napadnou. Pokud má někdo k plánu výhrady je to třeba říct, možná někomu něco uniklo. Pokud dojdem k plánu se kterým všichni souhlasí a považují jej za nejlepší, tak jej nemůžem již za letu měnit. Spomalovali jsme co to šlo, ale pokud mám éro vepředu na hranici dohlednosti, tak už víc spomalit nemůžu. A dozadu nevidím, při noPDA vůbec, při povoleném PDA aspoň ikony na displeji. Proto se musí ozvat ten kdo nestíhá a říct: nestíhám, spomalte, nebo udělejte třistašedesátku. Já jsem hlásil i odchody ze stoupáků, aby jste věděli. No a když už se stane to, že nikoho nevidím, tak se co nejdřív ozvat, když ti přede mnou odletí 10km, tak se už nemáme šanci najít a když, tak to znamená obrovskou ztrátu. A to, že jsem letěl zdánlivě nepochopitelně do nějakého sedla kus z trasy, tak bylo proto, abyste vy vzadu viděli, kde je sedlo, které je nejníž. Pokud jste měli výšky dost, mohli jste si to zkrátit, a tak být za náma blíž. A taky poslouchat co říkají ostatní, kolikrát zaznělo, že letíme přes jezero a nakonec zjistím, že Maťo nedoletěl, protože šel prostě moc na jih a musel se vracet přímo proti větru.
A úplně nakonec, je třeba to brát taky trochu s nadhledem, není povinnost to letět a měla by to být i zábava. A myslím, že se ani nebudeme uchylovat k podobným nečestným technikám, jako JJJ a jeho spoluletci, pro mně je zóna prostě zóna a nebudu tam hledat skulinky, jak to ochcat. Dlouhé, ale co už... howgh.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod Jura » 30.09.2011 00:17

ram píše:Taky přeju Valajdo vše nej.

No a abych se ještě vrátil k tomu, jak příště...Jsme před letem dost dlouho na TS, abychom probrali všechny varianty které nás napadnou. Pokud má někdo k plánu výhrady je to třeba říct, možná někomu něco uniklo. Pokud dojdem k plánu se kterým všichni souhlasí a považují jej za nejlepší, tak jej nemůžem již za letu měnit. Spomalovali jsme co to šlo, ale pokud mám éro vepředu na hranici dohlednosti, tak už víc spomalit nemůžu. A dozadu nevidím, při noPDA vůbec, při povoleném PDA aspoň ikony na displeji. Proto se musí ozvat ten kdo nestíhá a říct: nestíhám, spomalte, nebo udělejte třistašedesátku. Já jsem hlásil i odchody ze stoupáků, aby jste věděli. No a když už se stane to, že nikoho nevidím, tak se co nejdřív ozvat, když ti přede mnou odletí 10km, tak se už nemáme šanci najít a když, tak to znamená obrovskou ztrátu. A to, že jsem letěl zdánlivě nepochopitelně do nějakého sedla kus z trasy, tak bylo proto, abyste vy vzadu viděli, kde je sedlo, které je nejníž. Pokud jste měli výšky dost, mohli jste si to zkrátit, a tak být za náma blíž. A taky poslouchat co říkají ostatní, kolikrát zaznělo, že letíme přes jezero a nakonec zjistím, že Maťo nedoletěl, protože šel prostě moc na jih a musel se vracet přímo proti větru.
A úplně nakonec, je třeba to brát taky trochu s nadhledem, není povinnost to letět a měla by to být i zábava. A myslím, že se ani nebudeme uchylovat k podobným nečestným technikám, jako JJJ a jeho spoluletci, pro mně je zóna prostě zóna a nebudu tam hledat skulinky, jak to ochcat. Dlouhé, ale co už... howgh.

Amen.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod valajda » 30.09.2011 10:07

ram píše:...A úplně nakonec, je třeba to brát taky trochu s nadhledem, není povinnost to letět a měla by to být i zábava. A myslím, že se ani nebudeme uchylovat k podobným nečestným technikám, jako JJJ a jeho spoluletci, pro mně je zóna prostě zóna a nebudu tam hledat skulinky, jak to ochcat. Dlouhé, ale co už... howgh.


Velký souhlas. :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod N31 » 30.09.2011 15:08

Sice trochu opožděně,taky se připojuji ke gratulaci,vše nejlepší.Každý den není posvícení a chybama se člověk učí.Já vás všechny obdivuji jak se v těch kopečkách orientujete.Klobouk dolů.
N31
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 13.04.2010 13:50
Bydlisko: Dvůr Králové n.L.

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod plaier » 01.10.2011 15:48

jen doufám že modří taky čtou forum a něco si z diskuze červených vezmou na vědomí(včetně mě)

modří GO GO
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
plaier
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 28.09.2007 22:38
Bydlisko: Na okruhu 390/11 Praha 4

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod alf » 04.10.2011 23:30

Blíží se přelomový den modrých, tak nezapomeňte - Každou středu v našem středu :D
Go, go modří - zítra dáme bednu.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod Molly » 05.10.2011 11:13

alf píše:Blíží se přelomový den modrých, tak nezapomeňte - Každou středu v našem středu :D
Go, go modří - zítra dáme bednu.
AMEN
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod Jura » 05.10.2011 11:43

Molly píše:
alf píše:Blíží se přelomový den modrých, tak nezapomeňte - Každou středu v našem středu :D
Go, go modří - zítra dáme bednu.
AMEN

Firma Alf - výroba hesel. :D :D
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod valajda » 05.10.2011 21:39

Nesmyslná ztráta bodů a jsem ... (doplňte si cokoliv) největší. :cry: Omlouvám se "červení". :roll:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod erycP » 06.10.2011 00:42

Go modri go :mrgreen:
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod alf » 11.10.2011 08:52

Nezapomeňte zase ve středu, asi to bude bez PDA.
Zítra go, go modří
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod erycP » 13.10.2011 01:33

alf píše:Zítra go, go modří

Go modri go :) http://www.condor-club.eu/comp/besttimes/0/?id=4405
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: The Dragonfly Provence Tour

Poslaťod alf » 13.10.2011 08:10

7.místo průběžně je skvělé umístění, pokud nebudeme blbnout, tak 5. místo je naše.
Ale hlavně cg červeným.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron