Dragonfly II the return

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod erycP » 19.09.2012 21:56

alf píše:CIA jde moc na krev, utopí půlku družstva, raději TIB

Thib skoncil u Rusakov, ze ti ho zavolali :) Takze stale tam je flek volny, ak by niekto z nasich chcel...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod alf » 19.10.2012 00:10

Dnes to bylo posraným navrch. Nejdří jsem se nějak nemohl vyškrabat, pak mi na 20 minut vypadl adsl ( ještě teď jde nějak pomalu ), posral jsem start a musel se vracet. Na 1.legu jsem čekal nějakej naviják a nic, pak to nějak šlo a na posledním jsem se nějak posral z těch kopců před letištěm a nejdřív je chtěl obletět zprava a to se mi zdálo moc dlouhé, tak jsem to letěl sedlem vlevo od trati a nevím, jestli jsem si pomohlo. Hrůza.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod erycP » 19.10.2012 01:55

alf píše:Dnes to bylo posraným navrch. Nejdří jsem se nějak nemohl vyškrabat, pak mi na 20 minut vypadl adsl ( ještě teď jde nějak pomalu ), posral jsem start a musel se vracet. Na 1.legu jsem čekal nějakej naviják a nic, pak to nějak šlo a na posledním jsem se nějak posral z těch kopců před letištěm a nejdřív je chtěl obletět zprava a to se mi zdálo moc dlouhé, tak jsem to letěl sedlem vlevo od trati a nevím, jestli jsem si pomohlo. Hrůza.

Hlavne ze si doletel Lado, vies ze vzdy potrebujeme vsetky 4 bodovane FTR-ka :) Net dnes blbol aj Jirkovi ADX, vysledky sme zachranili uploadom FTR v poslednej chvilke heh.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod Molly » 19.10.2012 07:25

alf píše:Dnes to bylo posraným navrch. Nejdří jsem se nějak nemohl vyškrabat, pak mi na 20 minut vypadl adsl ( ještě teď jde nějak pomalu ), posral jsem start a musel se vracet. Na 1.legu jsem čekal nějakej naviják a nic, pak to nějak šlo a na posledním jsem se nějak posral z těch kopců před letištěm a nejdřív je chtěl obletět zprava a to se mi zdálo moc dlouhé, tak jsem to letěl sedlem vlevo od trati a nevím, jestli jsem si pomohlo. Hrůza.

Super Lado ze si doletel. CG. Kazdy bod sa pocita.
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod erycP » 26.10.2012 12:59

Tak je po francuzskej "adventure" - nakoniec sme celkovo skoncili na stastnom 7. mieste. Podakovanie za teamovy polet leti partii: ADX, DWE, XX1, JHO.
PS: Skoda vcerajsieho BSOD pre Alfa....
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod Jura » 26.10.2012 22:47

Příště, kdo se přihlásí, měl by také letět :!:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: Dragonfly II the return

Poslaťod ram » 27.10.2012 03:41

Jura píše:Příště, kdo se přihlásí, měl by také letět :!:

To je přesně ta věc co sám nechápu, někdo se někam přihlásí a neletí pak ani jednou :( . Asi by to vyřešilo zavedení startovného.... :wink:
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Predchádzajúci

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron