SPEEDBATTLE

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Poslaťod chrobak » 13.12.2006 22:42

bylo to ted vecer na freeflightu,jinak me muzete sledoval litat pod jmenem J.Hlavacek,ale je pravda ze nas tam bylo kolem 20a mal sem docela lagy :([/img]


edit:kdybych vedel jak pridam screen tak ukazu jak sem se pokousel odstartovat :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Cadfael » 13.12.2006 22:45

Tak to zní dost česky... :)
Ono ta záhadná chyba s neviditelným letadlem se analyzuje, ale zatím není známa příčina... Největší problém bude patrně s výpadky sítě nebo špatným připojením. Mě se to například stalo jen dvakrát za více než rok, z toho několikrát jeden den... jednoznačně to vypadalo, že blbla síť..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 13.12.2006 22:53

Je to mozne, ale za posledni dobu jsem to videl nekolikrat. I v SBC, tusim ten posledni. Asi to bude siti, to by se to projevilo driv, kdyby to byl bug. Na tom free, se nedivim, naskakovalo to dost pozde. Na Speedbattlu jsem problem nemel, naskocilo to hned. Ping slusny. Vlecna sebrala me misto toho co stal prede mnou. Tabulka byla v poradku, byli jsme oba aktivni.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 20.12.2006 09:02

Vcera v ramci testu funkcnosti opraveneho kompu jsem si zaletl standart na Slovakii, prumerne pocasi, Ja byl pod novym testovacim jmenem White Angel(WA), puvodne jsem tedy uvazoval o Black Death(kvuli caste cerne obrazovce) :wink: . Letel se mnou 723 a PA. Termika prumerna vyska zakladen max 1400m. Zacal jsem pozdeji nez oni, ale brzo jsem je doletl. Drzel jsem se pod zakladnama, mraku bylo hodne. 723 sedl asi na 85km a po te nasledoval i PA asi na 95km. Ja s vidinou docela pekne prumerky a DDH +30 jsem pritlacit, a dotocit jsem chtel pak jen minimum. Predemnou jen starsi mraky, ale mirne na sever od trasy se tvorila chmurka. Samo jsem tam letel, jenze ouha, mrak se nepriblizoval. :shock: Pod mrak jsem doletel v 650m, ovsem +1 az -3, Byl jsem nizko, neslo to ustredit, po marnem boji jsem to srovnal s trasou, kde byly mraky. Ovsem vyska byla tak mala, ze daly jen nulku. Sednul jsem 10km pred cilem.

Z toho plyne pouceni, jez pomalu a nemlaskej. :wink: Nakonec jedna rada, drzte se na tomhle tasku vys jak 800m, pak je docela problem se chytit.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 21.01.2007 15:19

Vcera jsem zjistil, ze uz neumim letat s ASkckem. Delalo mi problem toceni v termice, spis jsem nestoupal nez stoupal. Nakonec jsem si zvykl, ale stejne mi spadlo pripojeni. Prumerka byla mizerna 75km/h. Chtelo by to nejaky Batoh. :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Sněhulák » 25.01.2007 00:00

Ten aktuální tásk na clasice je pohodové povození .-) a skoro jak s odblaňovačem .-)) Mno ale ten standard... To je upřímě řečeno "děs" .-))) :-D Ani napotřetí sem to nedal a až na1ks ani nikdo z těch co letěli se mnou, cca 12ks .-( .-) za těma horama dál to stojí za 2... .-) Už ani nemám sil to zkoušet znova .-) páč takovou polskou mizérií sem už dlouho neprošel .-)))) To i v dešti to občas nosí lépe .-)

Obrázok
Sněhulák
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 22.01.2007 01:31

Poslaťod chrobak » 25.01.2007 09:39

tak te Platas zdravim:)

tak klasika byla v pohode,az na jednu chybu,ktera vychaziz meho vyspeleho navigacniho systemu :D (litat podel rek,a kdyz tam reka neni tak podle svetovych stran :D),ale ten cas v cily byl na nic :(

u standartu sem nepochopil jak to nekdo vubec mohl doletet,ja sem to zkousel asi pod petima kumulama, kde nebylo vic nez hodne silna turbolence,přistal sem u prvniho TP.
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 14.02.2007 19:53

Tak jsem si treninkove zaletl 18ti metr na speedbattle. Vzal jsem si LSko, no fuj to jsem si dal. Plazil jsem se jak snek, uz jsem mel chut vystoupit a jit tlacit. Letat mezi kopci na LSku je tragedie. Ztraci strasne rychle rychlost, navic jsem si dal cg -2. Na Discuse si davam +2. Nekolikrat jsem byl malem ve stromech. Na dokluzu jsem jen tak tak obletl kopec. LSko jiz nikdy vice.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 14.02.2007 22:26

Semrad píše:Tak jsem si treninkove zaletl 18ti metr na speedbattle. Vzal jsem si LSko, no fuj to jsem si dal. Plazil jsem se jak snek, uz jsem mel chut vystoupit a jit tlacit. Letat mezi kopci na LSku je tragedie. Ztraci strasne rychle rychlost, navic jsem si dal cg -2. Na Discuse si davam +2. Nekolikrat jsem byl malem ve stromech. Na dokluzu jsem jen tak tak obletl kopec. LSko jiz nikdy vice.


To není LSkem já sem měl uplně stejný problémy s discoušem. :lol: Asi to bude mezi židli a joyem.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod LudaS » 15.02.2007 08:59

No popravde ty osmnactky bez klapky jsou takova divna kategorie - chova se to jako galera - na malejch rychlostech to nezataci a na velkym kvaltu na patnactky straci...
LudaS
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 12.02.2007 11:23

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 15.02.2007 09:51

Vydrž prťka, vydrž :lol: Však se brzy (tedy snad) dočkáme, těším se na toho Ventuse2cx :wink: Jinak vyvážení u 18m nastavuji na 0, při předpokladu silných podmínek nebo svahů na +2. S tímhle nastavení se tá na přeskoku držet nějakých 180km až 200km jenom na trimu, aniž bych musel nějak moc tlačit na pilu, resp. joy :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod M.Svozil » 15.02.2007 14:28

Já mám osmnáctky momentálně nejradši :lol: :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 15.02.2007 20:16

Krejca píše:
Semrad píše:Tak jsem si treninkove zaletl 18ti metr na speedbattle. Vzal jsem si LSko, no fuj to jsem si dal. Plazil jsem se jak snek, uz jsem mel chut vystoupit a jit tlacit. Letat mezi kopci na LSku je tragedie. Ztraci strasne rychle rychlost, navic jsem si dal cg -2. Na Discuse si davam +2. Nekolikrat jsem byl malem ve stromech. Na dokluzu jsem jen tak tak obletl kopec. LSko jiz nikdy vice.


To není LSkem já sem měl uplně stejný problémy s discoušem. :lol: Asi to bude mezi židli a joyem.


Je faktem, ze me porazi na LSkach. :P Musel bych hodne trenovat, stejne zustanu u Discuse.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 13.03.2007 20:23

Tak dneska jsem sice na 2 pokus, ale konečně se mi podařilo dostat do vedení na SpeedBattle 18m class. Bomba let to byl, ten první pokus byl průměrem 126 a byl jsem taky první jenže to tam bylo jen 10 lidi. Ted mám 131,4 a jsem pred Tadejem což mě velice těší. Minule jsem letěl chvíli po otevření pásky a když jsem točil 2 poslední stoupáky tak jsem zjištoval že jsou silnější než na prvním legu. Proto jsem na 2. pokus změnil mírně taktiku, první leg jsem letět co nejrychleji to šlo a po otočení jsem měl 750 m QNH, to už jsem se začínal bát, že to utavím ale mrakůl byla spousta jeden dokonce hned vedle otočáku, ale mě se moc nelíbil nevím proč a tak jsem jel pod mrak trochu západně od 2.legu tam jsem nalétl 3+ a točil, po chvíli se ke mě nahrnuli všichni co byli pod tím mrakem hned u otočky. Ani jsem nedotočil základnu a pustil to na další otočku. Skákal sem po mracích a asi 10 km před cílem tam byla opět krásná 3+, tu už jsem dotočil a chybělo mi asi 300 m domů. Otočil jsem druhý leg a mazal domů mraky opět krásně drželi a já to hulil 180 i když mi ještě domů pár metrů chybělo. 3 mraky jsem jen houpl a jeden co se mi zdál nejsilnější jsem vzal ze začítku jen 2.5 poté ale sílil až na 3+, vedle mě se objevili i spoluhráči, kteří však odcházeli přede mnou. Na MC 1.5 jsem dotočil až do 50m rezervy a pustil to opět 180 domů. Věděl jsem že mraky mě podrží a postupně jsem zrychloval až k 210 a zbytek byla hračka. 2km před cílem jsem si říkal ty jo to nevyjde na 1. místo věděl jsem že Tadej má 131.1, ale nakonec to vyšlo. Byl jsem o 7 sekund rychlejší :).
Doporučuji si tento task zaletět je to opravdu pohodovka žádná vychytávka tam není, mraky berou i z 600 m a dá se pekně houpat.

Jinak samozřejmě čekám, že mě ještě někdo přeskočí ale tento task se mi opravdu zamlouval.

Asi mi termika opravdu svědčí zato hory moc ee. :wink:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod chrobak » 13.03.2007 21:31

no, ja sem si to dneska tez zalit...zadna slava...prumer 121 a to je nake 13 misto, neni to spatne, ale doufam, ze na druhy pokus to zaletim lip, a predletim te Krejco!!! :twisted:
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron