SPEEDBATTLE CUP '08

Lowland Cup, Speedbattle a i.

SPEEDBATTLE CUP '08

Poslaťod M.Svozil » 14.08.2007 09:35

Zdravím..právě jsem zachytil na ofiko fóru nějaký definitivní řešení okolo SBC08...tak se to pro ostatní pokusím shrnout:

- 20. srpna začíná registrace pro SBC08
- Od 1. října je možno hradit startovní poplatek (mezi 5 až 10 euro/5 měsíců), platit se bude přes PayPal (takže asi bude nutno zřídit PayPal účet, pokud nemáte). Kdo tento poplatek neuhradí, nebude moci zaslat IGC a tím pádem nebude žádné skóre :wink: (mazaný), akorát jestli někoho nenapadne vést černou ligu s výsledky bez poplatku.
- 1. listopadu startuje SBC08 a bude pokračovat 5 měsíců. Závodní dny opět Čt a Ne. Celkem mi to vychází na 44 závodů tedy..+/-

A jedna novinka mimo SBC08. Každý, kdo už je platícím členem SBC z minula (CCC Friends) si může pronajmout Speedbattle server. Během beta testování zdarma, pak zřejmě všichni za nějaký apanáš...(cca 25-35 cents/hrs) :roll: Server se bude dát ovládat přes webové rozhraní.
Naposledy upravil M.Svozil dňa 14.08.2007 13:58, celkovo upravené 1
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Krejca » 14.08.2007 12:45

JJ taky jsem to tam četl a připadne mi to jako dobrý nápad. Těch 10E je úplně v pohodě cena, jen bych měl problém s platbou. Doufám, že to zase půjde tak, že se najde nějaký člověk tady na foru který to bude ochoten pro některé zaplatit a ti mu to potom pošlou na účet. :?:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 14.08.2007 21:33

Noo budu se kroutit jako had, pri placeni, ale jsou to rozumne investovany penize, narozdil od dani statu, ktery je stejne rozfofruje buh vi na co. :roll: PayPal bude asi problem, platba kartou problem neni.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod L.Bares » 14.08.2007 22:28

Semrad píše:Noo budu se kroutit jako had, pri placeni, ale jsou to rozumne investovany penize, narozdil od dani statu, ktery je stejne rozfofruje buh vi na co. :roll: PayPal bude asi problem, platba kartou problem neni.


Jestli neni problem platba kartou, potom neni problem platit pres PayPal ;) Teda pokud je karta embosovana, jako ze asi je, protoze jinak by to BYL problem platit kartou ;)
Obrázok
L.Bares
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 30.08.2006 16:52
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 15.08.2007 15:37

T.Petty píše:
Semrad píše:Noo budu se kroutit jako had, pri placeni, ale jsou to rozumne investovany penize, narozdil od dani statu, ktery je stejne rozfofruje buh vi na co. :roll: PayPal bude asi problem, platba kartou problem neni.


Jestli neni problem platba kartou, potom neni problem platit pres PayPal ;) Teda pokud je karta embosovana, jako ze asi je, protoze jinak by to BYL problem platit kartou ;)


Ja mam virtualni kartu pro platby na internetu. Mozna to problem neni, uvidime. Jeste jsem nezkoumal jak to funguje. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Skymartas » 16.08.2007 00:20

Pro mne není problem těch 10 Eur, ale PayPal. Nedokážu posoudit, jak je výhodné nebo nevýhodné zřizovat tento účet. Osobně mám špatné zkušenosti s platbami do zahraničí, neboť naše bankovní služby chtějí nekřesťanské poplatky. Může mi někdo osvětlit základ této transakce, popřípadě jsem ve frontě s Krejčou, pokud se najde dobrá duše, která je v obraze a není problém přes něho tuto "maličkost" provést za nás "neználky".
Děkuji předem.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Cadfael » 20.08.2007 08:05

Od 20.8 byla zahájena registrace do SBC08 přes Condor competition center, včetně možnosti zaplatit startovné 5 nebo více euro. Já osobně toto startovné podporuji, protože SBC je něco jako hlavní condorovské centrum pro download a pro non-stop slušné tásky SpeedBattle. Startovné má krýt náklady za připojení jejich serverů na interntet, včetně těch pro download scenerií a SpeedBattle, které je řádově v tisících eurech a připadá mi nekorektní nechat je to platit ze svého. Osobně nejsem stoupenec placených služeb a jiné bych asi nepodporoval, protože condor je založen hlavně na nadšení lidí, ale tento případ je jiný. Taky jsem, neb mi připadalo, že někteří se podílet na provozu SBC nechtějí, na anglickém fóru oznámil, že pokud se nenajde dost lidí, kteří SBC podpoří a SBC skončí, budou všechny mé budoucí scenerie placené a zdarma jenom pro lidi, kteří SBC podpořili (a samozřejmě pro všechny lidi ze zdejšího fóra). Pokud někomu z vás dělá velký problém platba přes PayPal a chtěl by se přihlásit, jsem schopen tu platbu za vás udělat, a těch sto padesát korun nebo kolik je 5 eur mi můžete poslat převodem na účet. Když tak se se mnou spojte přes pm, pokud nebudete mít jednodušší možnost jak to zaplatit.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 20.08.2007 16:16

Prave jsem se zaPayPaloval. Ted ovsem nevim, jestli ta platba odesla nebo jestli tam je potreba nejdriv nejake penize vlozit?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 20.08.2007 16:23

PayPal funguje tak, že svůj tamní účet musíš propojit s embosovanou (s reliéfem) mezinárodní kartou Visa nebo MasterCard, na které máš navíc povolené platby po internetu připadně platby v nepřítomnosti zákazníka (třeba s nějakým denním limitem). Pak když platíš přes PayPal, tak se ti daná částka přímo strhne z účtu jako když platíš kartou. Pokud tam už nějaké peníze máš, například ti je tam někdo pošle, tak se strhávají z PayPal účtu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Peter Zeliska » 20.08.2007 16:27

Mal by ti prísť aj mail ktorý ti tú platbu potvrdí. Ja som to spravil dnes a potvrdenie dá sa povedať som mal okamžite.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Peter Zeliska
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 11.02.2007 19:20
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod Semrad » 20.08.2007 16:32

Diky chlapci, me taky prislo potvrzeni hned, ale nez jsem se v tom zorientoval, tak se radeji zeptam zkusenejsich, ze? :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Jarouš » 22.08.2007 13:41

Ahoj všem,

jen malý dotaz/podnět. Nestálo by za to hromadně apelovat na pořadatele SBC08, aby změnili trest za Crash? Osobně se mi 2xstop vůbec nelíbí a nepřináší to žádný efekt kromě toho, že dotyčný si misto SBC zalítne v týdnu něco jiného. Vůbec toto pravidlo nenavádí k obezřetnosti. Karsten měl taky dost havárek, protože věděl, že když mu to ostatní vyjde, stačí mu to hodně vysoko. Možná, že kdyby se result SBC07 přepočítal dle pravidla -200 z celkového, ani by nebyl první.

Pravidlo, které zavedl Marek v CZ&SK Cupu se mi líbí moc. Musím uznat, že i já jsem díky tomu v těch pár startech úplně změnil přístup.

Máte podobný pocit, nebo to nemá cenu hrotit?

Tak jen tak k zamyšlení ...

Zdraví JP
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Cadfael » 22.08.2007 13:44

Já bych byl určitě pro a měli bychom jim to navrhnout. Ten CZSK systém je lepší. Jinak od věci - poslední dva dny mi prakticky nejede internet (zasr.. karneval), musím se připojovat přes mobil, nemůžu odesílat maily atp. Jardo, prosím spoj se se mnou přes pm, mail jsem dostal ale nevím zda ti přišla odpovědit. Díky těmhle problémům taky dneska neletím a nemůžu hostovat CZSK, ale Marek to zajistí. Bože, to je týden...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod M.Svozil » 22.08.2007 13:50

...já jsem taky jednoznačně za :wink:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Peter Zeliska » 22.08.2007 15:21

Ja som tiež za. Však keď sa za to platí mal by sa rátať každý let a nie že ťa ochudobnia o ďalšie dva.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Peter Zeliska
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 11.02.2007 19:20
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Ďalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron