Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Ktorý letový deň súťaží Virtualsoaring.eu vám viac vyhovuje?

piatok
0
Nehlasovalo
sobota
11
73%
je mi to jedno
4
27%
 
Celkom hlasov : 15

Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod erycP » 02.01.2015 17:55

Začnem teda diskusiu o tom, ktorý deň v týždni lietat súťaže od Virtualsoaring.eu... Zopár ľudí pisalo, že piatok by bol lepši ako sobota, tak sa vyjadrite v ankete. Ak by sa lietal piatok, Batoh prehodime na sobotu.

PS1: Poliaci totiz zas naplanovali svoju Regatta Cup na sobotu (bez toho, aby aspon napisali, ze nieco chystaju, nech sa skoordinujeme) a kedze Condora ostalo lietat zopar ludi, nechceme to este delit na drobne.... http://forum.condorsoaring.com/viewtopi ... =5&t=16530

PS2: smelo okrem hlasovanie aj napiste svoj nazor...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod ram » 02.01.2015 18:04

Za sebe řeknu, že mně tak nějak lítání s 18m nebaví, stejně jako mně nebaví rychlé tasky. O co jde ukázali už loni. Realita především :mrgreen: . Každopádně všem doporučuju si polský přístup vyzkoušet :lol: . Je mi celkem jedno jestli batoh v sobotu, nebo v pátek. Stejně tak mi je jedno jestli přesunem naše soutěže. Ale těch lidí opravdu už lítá jen pár, tak proč to dál dělit... Co mně štve, že oni dobře vědí, že lítáme soboty, dokonce mají na nás kontakty, ale snaha se domluvit - veškerá žádná... Tak prostě budem ti moudřejší a dáváme vám to k diskuzi. Určitě si můj post někdo z nich přečte, je mi to jedno... :wink:
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Cadfael » 02.01.2015 18:24

Já jsem taky dal, že je mi to jedno - jsem zvyklý na soboty, mírně bych je preferoval, ale pátek mi v zásadě nevadí. Osobně si myslím, že vůbec není potřeba brát ohled na to, kdo si kdy naplánuje soutěž. Naše se vždycky lítají v sobotu, doufám že kluci udělají další a tu budu moc rád lítat. Polské ani jiné soutěže mě popravdě nezajímají, nemám čas... Jinak to osobně beru tak, že soutěže nejsou povinné a každý si může vybrat a létat tu, která se mu líbí nejvíc. Zabránit tomu, aby se víc soutěží nesešlo v jeden den lze asi jenom v ideálním vesmíru. Pokud organizátoři jiných soutěží naše časy neznají, tak asi dělají soutěže pro jinou skupinu lidí nebo jim je to jedno, proč se tím tedy trápit?

Jak jsem se postupně dostával víc a víc do varu, tak hlasuji pro SOBOTU a odvolávám hlas je mi to jedno. Ač admin, nedokážu svůj hlas změnit, což je zvlášť ohavné, tak ho měním zde.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Jirka71 » 02.01.2015 19:16

Pro mě je sobota jistota, že poletím. V pátek se vracím většinou až v noci, nebo v sobotu k ránu. Proto mám taky malou účast v Batohu, i když ho miluju :P ! Takže hlasuji pro sobotu.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Martin D. » 02.01.2015 19:20

Já bych preferoval taky sobotu. Pokud bude zase možnost, když nebudu moct, letět jiný den v týdnu.. tak v pohodě. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Luboš Faitz » 02.01.2015 19:29

Preferuji sobotu,tento den je na soutěže už zažitý tak proč ho měnit.Přece jenom když se člověk vrací pravidelně večer z práce utahanej, jít pak na soutěž už ani nebaví.:)

Takže SOBOTA !!! :)
Luboš Faitz
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 11.09.2009 17:32
Bydlisko: Brno

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Jura » 02.01.2015 20:59

Taky bych si dovolil souhlasit se sobotou. ( sobotní batoh - to ale zní blbě :lol: ) A také nebude bez zajímavosti zjistit při souběhu soutěží, kolik že to poláků poletí u nás. :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Skymartas » 02.01.2015 23:10

Já sice mohu nyní létat jen občas, ale taky preferují sobotu. Patek na soutěže je i z pracovních důvodů pro mne mimo. :?
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Andy » 03.01.2015 18:19

... i když toho poslední dobou moc nenalétám /doufám, že se to do budoucna zlepší/, tak si myslím, že pro naše soutěže je nejlepší sobota.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Andy
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 02.12.2008 18:29
Bydlisko: CZ, Sokolov

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Semrad » 08.01.2015 20:27

Taky volím sobotu, protože je na 99,9% jisté, že v neděli do prace nepůjdu. Navíc v pátek toho mám plné zuby, clověk je v sobotu tak nějak klidnější...když teda zrovna nepotkám manželku, ale to bude nejspíš brzo taky vyřešeno...nevím jestli říct bohužel nebo bohudík
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: Výber dňa pre súťažné lietanie Virtualsoaring.eu

Poslaťod Cadfael » 09.01.2015 16:26

safra, Martine, to nezní vesele... snad ti aspoň condor dá na chvíli zapomenout na trable. Jak řekl včera jeden můj kolega - kdo má hůl, psa si najde.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron