Oficialni rozlouceni

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Oficialni rozlouceni

Poslaťod Kvakynka » 19.10.2017 13:50

Vazeni panove, piloti i nepiloti, organizatori soutezi a vlastnici servru
Moc Vam vsem dekuji za prijeti a doufam, ze na mne nebudete po vsech tech spolecnych poletech vzpominat moc osklive. Bohuzel se s Vami musim rozloucit. Verte mi, ze se mi to nepise snadno, ale chci Vam to oznamit sama.
Zacinam novy zivot a nemam vlastni potrebne komponenty k PC. No a narovinu - neumim to ani nastavit k provozuschopnemu poletu. Takze si konecne ode mne oddychnete. Nechtela jsem Vas opustit tak jednoduse, ale POMOC (nekdo neustale slysi udelej) s nastavenim pujceneho komponentu nebyla vyslysena. No co uz, vzdy jsem mela na takove veci lidi a tedky jsem se jich (castecne i z donuceni) vzdala. Treba se jednou vratim a pokud ne, tak Vas mozna prijedu postrasit primo na letiste ;-)
Mejte se vsici bajecne a preju vam vsem krasne vysledky v nadchazejici soutezi.
BZZ
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kvakynka
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 02.02.2016 01:32
Bydlisko: Orlova

Re: Oficialni rozlouceni

Poslaťod Cadfael » 21.10.2017 21:03

Za sebe mohu jenom říct, že mě moc mrzí, že se vám to nevyvedlo. Moc rádi jsme s tebou létali a doufejme že to není definitivní konec a jednou se zase potkáme ve vzduchu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Oficialni rozlouceni

Poslaťod Hans » 22.10.2017 18:56

Kvakyno, není přece všem dnům konec, hlavně ať ti to jezdí bez nehod a dál ukáže čas..Honza
Obrázok užívateľa
Hans
 
Príspevky: 205
Registrovaný: 09.01.2007 23:35
Bydlisko: Praha

Re: Oficialni rozlouceni

Poslaťod Kvakynka » 24.10.2017 03:57

Milosi diky,
ja bych se rada vratila, ale znas to. jsem analfabet pres PC a tak mi zbyva se potkat jen v realnem svete, na realnem letisti.
Takze az se trosku vzchopim financne, tak treba par lidi prekvapim a treba mile, nebo nemile. to se uvidi
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kvakynka
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 02.02.2016 01:32
Bydlisko: Orlova


Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron