KMF 08

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Poslaťod Fil » 03.12.2008 01:16

To je snad deja vu. V prvnim stoupáku mě sestřelil Szucs. Nejsou to náhodou maďaři? Vůbec nechápu, co dělal. Při točení vlevo se zničehonic objevil na mé 3 hodině, pak razantně přiostřil, a šel křídlem přímo do mě. Nejsem si jist, ale mám pocit, že zotavovat qéčkem se nemusel. Já přišel o pár set metrů. Bejt to ve Šturmovi, řeknu, že mě dostal taranem.
CG pro Marka!
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod Semrad » 03.12.2008 11:35

Me uz madari letos sestrelili dvakrat. Tentokrat to bylo nebezpecne protoze se do stoupani navazovalo stremhlavym stoupanim a prudkym manevrem na vrcholu, coz se mi parkrat nepovedlo. Trefovat se z rychlosti 260-270km/h do stoupani s autobusem je pekne o drzku. Ale tady byla jasna chyba na jejich strane, byl jsem ve druhem okruhu a jak GP9, tak i DHJ pozdeji do stoupaku priletali. V prvnim pripade si moc jisty nejsem, ale rekl bych, ze se GP9 zastavil o mrak drive. IGC jsem jeste neporovnaval, protoze je tam nikde nevidim. Proste tyhle rychlovky letat neumim, nejsem strelec. Marek ma fakt exkluzivni formu a tobe tak FILe gratulace.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 05.12.2008 11:43

Tesil jsem se na konecne realisticke pocasi a opravdu bylo, jenze nekomu bylo prano a nekomu zase ne. Komu nebylo je vcelku jasne, zase jsem si to musel vyzrat. Zatim co ostatni tocili 2+, tak ja se plahocil +1,3 a to bylo jeste hezke. Prvni leg byl vubec naprosto naprd, letel jsem moc opatrne, mel jsem to letet strelecky, sedel bych v poli a nemusel se trapit a nechat se zesmesnovat celym startovnim polem. Je to ohrane, ale zase gratulace Markovi, malem me udelal o kolo. :oops:

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Fil » 09.12.2008 23:23

Day18: Jsem prostě pomalej, a když řikám pomalej, myslim tim pomalej. Nebo jsem si neměl brát svoji oblíbenou LS10. A na poslednim legu jsem se asi moc odklonil od trasy.

Day19: Tak to byla drsňárna. Pěknej a zajímavej task - škoda, že většinou končil v poli nebo na stromech. V tuto chvíli je ve výsledcích jedinej člověk, kterej doletěl. Ale bylo to dobrý!
:shock:
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Predchádzajúci

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron