LITTEAM CUP 2008/09

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Poslaťod Semrad » 10.12.2008 10:49

swt píše:
Pokud považujete dostupnost jména scenerky za informaci jakkoliv ovlivňující průběh závodu, tak nemám jiný názor, než že jste mimo realitu.

Tímto jsi stvrdil to, k čemu jsem dospěl včera.


My nejsme mimo realitu? V realu na soutezi take dostanes informace na pozadani driv nez ostatni?
Take jsem loni na SBC potreboval vedet scenerku dopredu, protoze jsem to stihal jen tak tak...hadej...nedostal jsem zadnou informaci. Priprava map je otazkou pul hodiny a to mozna jeste mene. Nejde o to jestli to nejak ovlivnuje soutez, jde o to, ze je to soucasti pravidel. Pokud nebudeme ctit pravidla my, tak kdo? Pokud to vidis jinak, tak je mi to lito, ale s tim nic nenadelam.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 10.12.2008 10:54

vy mě fakt nakonec donutíte, abych zas po čase začal mazat příspěvky :twisted: . Nezlobte se prosím, ale mě opravdu nepřipadá že zveřejnit klidně týden dopředu, na jaké scenerii se poletí, je nějaký problém - výhodu ani nevýhodu to nikomu žádnou nepřinese. Proč je to v pravidlech nevím a význam to podle mě žádný nemá. Je to jak pravidlo pilot si před letem musí vyčistit zuby. Mě ta Sváťova prosba či dotaz připadá zcela legitimní a opravdu mě trošku mrzí, že se o takové hovadině vůbec diskutuje. Prosím pojďme se už bavit o něčem jiném ať si vzájemně nezkazíme závody, na které se všichni dlouho těšíme....
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod swt » 10.12.2008 11:02

Pro Martina:

Dvě otázky - prosím o upřímnou, pokud možno krátkou odpověď:

1) jakej výhodu získám, jestli mám v externím PDA připravenou mapu jedný scenerky oproti situaci kdy tam mám mapu tý jedný scenerky a navíc šesti jinejch scenerek?

2) jakou výhodu má člověk, kterej ví, že se poletí na (např.) West Swiss (a nemá žádné další informace navíc), oproti člověku, kterej ví, že se poletí na Slovakia nebo Czech republic nebo Vysočina nebo West Swiss nebo Provence nebo Nový Zéland


Pokud v obou případech neodpovíš "žádnou", tak já tvrdím že jsi pokrytec.


Scenerku jsem chtěl vědět, protože včera jsem měl čas připravit si do (prázdného) PDA tak maximálně jednu scenerku, a dneska bych byl rád, kdyby se stihnul připojit před koncem joinu. Ale dneska mám vlastně volnej večer!
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod swt » 10.12.2008 11:12

V reálu ... v reálu máš na soutěži kdykoliv dopředu jakýkoliv informace kromě tasku - tedy alespoň na soutěžích, kterejch sem se účastnil.

A pokud vím "jste mimo realitu" bylo podmíněno tím, jestli si myslíte, že "jméno scenerky je informace jakkoliv ovlivňující průběh závodu" ... tak bych žádal o nevkládání mi do úst něčeho, co jsem neřekl, a nepřekrucování toho, co jsem řekl.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Semrad » 10.12.2008 11:41

swt píše:Pro Martina:

Dvě otázky - prosím o upřímnou, pokud možno krátkou odpověď:

1) jakej výhodu získám, jestli mám v externím PDA připravenou mapu jedný scenerky oproti situaci kdy tam mám mapu tý jedný scenerky a navíc šesti jinejch scenerek?

2) jakou výhodu má člověk, kterej ví, že se poletí na (např.) West Swiss (a nemá žádné další informace navíc), oproti člověku, kterej ví, že se poletí na Slovakia nebo Czech republic nebo Vysočina nebo West Swiss nebo Provence nebo Nový Zéland


Pokud v obou případech neodpovíš "žádnou", tak já tvrdím že jsi pokrytec.


Scenerku jsem chtěl vědět, protože včera jsem měl čas připravit si do (prázdného) PDA tak maximálně jednu scenerku, a dneska bych byl rád, kdyby se stihnul připojit před koncem joinu. Ale dneska mám vlastně volnej večer!


1.Pokud mas v PDA vsechny, tak nemas zadnou vyhodu. Pokud tam nemas zadnou a nestihnes to pred startem, pak letis bez PDA.

2.Zadnou

Pokud by jsi podal zadost v plnem zneni, jako dnes nejspis by ji bylo vyhoveno. Jenze pokud se vratis casem a podivas se co jsi napsal...myslim tim slovo "blbovzdorne" a rekl bych, ze se to nespravi slovem "prosim" na konci. Nedivim se, ze RAM reagoval jak reagoval. Me osobne by bylo jedno jestli se to zverejni ci nikoliv. Pravidla jsou proste nastavena tak jak jsou. Uprimne receno, chtel jsem ti poslat vcera jmeno scenerky na PM a to tady pisu verejne.
1. bylo by spravne delat neco proti nazoru ostatnich organizatoru?
2. bylo by to zjevne poruseni pravidel!
3. kdych to udelal, mohl bych priste nekomu poslat cely task, z cehoz bys mne mohl pravem podezrivat

Pokud ani tyto argumenty neprijmete, pak mam jedinou moznost. Odejit z tymu organizatoru souteze. Mnou sponzorovane ceny jsem slibil a to jeste vyplnim. Prosim o reakce na moje PM. Podle toho se rozhodnu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod ram » 10.12.2008 11:57

Probíhala zde před časem diskuze k soutěži. To, že se nikdo nevyjadřoval je Vaše chyba. Pravidla visí na webu 14 dní, nikdo neměl výhrady. Teď si Sváťa postavil hlavu a mermomocí chce vědět na čem se poletí (mimochodem, jediný pohled do serverlistu po startu první zóny a vím). A to vyhrožování dejte vědět scenérku jinak si leťte sami.... Moje chyba, že jsem se nechal do něčeho takového ukecat a snažím se to dělat max. spravedlivě.
Takže děkuji za znechucení hned na začátku. Howgh.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Cadfael » 10.12.2008 13:08

téma odemčeno, přestávám sledovat, máte volné pole k dalším diskuzím...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod L.Bares » 10.12.2008 13:22

ram píše:... (mimochodem, jediný pohled do serverlistu po startu první zóny a vím)...


Nasleduje velice smirlivy text: kdyz toto sam vis a uvedomujes si to, ze je tomu tak, z logiky veci vyplyva, ze je absolutne nerelevantni utajovat scenerii. Proc? No protoze napriklad ja sice letim az vecer, ale uz ted vim na cem se poleti (vim to teda cca 10 hodin dopredu). Nikdo nemusel psat PMka, na cem se leti apod...zjistil jsem si to sam, bez problemu, legitimne. Kdyz se swt zeptal na cem se poleti, jaky je to rozdil vedet to 10 hodin dopredu jako ja a nebo 1 den dopredu...ja si myslim, ze zadny.

A nebo jinak: aby informace o scenerii byla dostupna vsem stejne (o co je nejspis snaha, tedy spravedliva pro vsechny), pomuze jedine to, nedavat soutezni servery na serverlisty (nerealne a tudiz se dostavam zpet). Pokud se odprostim od faktu, ze to nekdo z rana posle nekomu PMkem, ale o tom neni rec.
Obrázok
L.Bares
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 30.08.2006 16:52
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod bumper » 10.12.2008 15:52

Muze sem nekdo konecne napsat na cem se teda dnes poleti a taky bych prosil dnesni podrobny briefing, v pravidlech je " briefing bude umístěn v den závodu na stránkách soutěže " takze ja bych to prosil zverejnit ...
Delam si tak trochu srandu, jen mi prijde na palicu dohadovani lidi kolem takove prkotiny jakou je info o scenerce na jake se poleti. Opakovani porad dokola, ze se nebudou porusovat predem dane pravidla souteze ( ja tam v pravidlech nikde nenasel, ze je zakazano den predem zverejnovat na cem se poleti ) Skoda ze se to nelita jen na Slovakii, bylo by po problemu :)
A pro ty kohouty na hristi, neblbnete, tady se vzdycky rozhadaj lidi co pro Condora neco delaji, vsichni jste nejak postizeni nebo co, prvne odesel marek, ted se tu hada swt, ram, semrad :) i kdyz tvrdi, ze se nehadaj.

Pro ty co soutez poradaji, patri vam veliky dik a poklona, ale neposerte to nejakou " aroganci " typu na dotazy a pripominky bylo dost casu a nikdo nic nenapsal, tak ted uz budte laskave sticha ... to je argument, me by treba v zivote nenapadlo, ze jmeno scenerie bude tajne, protoze to je nesmysl, jak napsal swt a ted kdyz se na to prislo, tak z toho delate zivotne dulezitou vec pres kterou nejede vlak. Kua tak napisu, no jo dyt je to hloupost, leti se priklad na Slovakii, vecer ahoj a tesime se na politani :wink: Nechci tu hazet nejaky moudra :) Sam jsem " svatecni zavodnik " mozna proto to tak nezeru, ale zase i proto me tahle soutez tesi a vazim si poradatelu, ze si tu muzu zalitnout s nejvetsi casti cz/sk komunity. Myslete na to, ze vsechno kolem toho simu ( i poradani souteze pro druhe ) by se melo delat hlavne pro zabavu, nejde o zivot a je zbytecne se kolem toho nervovat 8)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod swt » 10.12.2008 16:04

Jé, to jsem rád že jsi mě zařadil mezi lidi, co něco dělaj pro Condoří bandu, já bych si připsal k dobru asi jen SilentHamstera a hned na začátku asistenci s implementací IGC a NMEA do Condora, jinak si nějak nevzpomínám co jsem udělal čím bych si to zasloužil ...

Edit: Teď jsem kouknul vedle pod svoji ikonku že mi to tu napočítalo už přes osmset příspěvků ... tý krávo to je mazec kde jsem to proboha nabral ...
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod bumper » 10.12.2008 16:36

swt píše:Jé, to jsem rád že jsi mě zařadil mezi lidi, co něco dělaj pro Condoří bandu, já bych si připsal k dobru asi jen SilentHamstera a hned na začátku asistenci s implementací IGC a NMEA do Condora, jinak si nějak nevzpomínám co jsem udělal čím bych si to zasloužil ...

Edit: Teď jsem kouknul vedle pod svoji ikonku že mi to tu napočítalo už přes osmset příspěvků ... tý krávo to je mazec kde jsem to proboha nabral ...


No cesky navod na Condora a SilentHamster jsem myslel, to je dost zasluzna vec poradat tyhle akce a je to neco podobneho jak poradani souteze :) taky s tim mas plno prace a taky k tomu nikdo nic moc predem nepise a nakonec prijede 5 lidi z 20ti ;) To tak proste je, ja taky nadavam, ze to co delam pro druhe skoro nikdo neoceni, jeste nakonec lidi nadavaj me, ze se jim neco ve scenerce nezda atd. :) Pravda je vsak jedina, kdyby me to nebavilo, kdybych to nechtel delat, delat to nebudu a protoze u nas v CZ to tak chodi, uz jsem si na ten " zajem uzivatelu simu " zvyknul a docela rad bych, aby se udrzela aspon dobra parta kolem Condora, u FSky uz me popravde to stado idiotu prestalo bavit a tady je to takova " oaza klidu " :) Takze bych byl rad, kdyby se tu nehadalo kvuli hloupostem i kdyz chapu, ze nejaky dotaz poradatelum souteze muze lezt na nervy, ale co se tyce toho tveho dotazu ohledne scenerky, stojim pri tobe, navic me osobne by to bejvalo taky zajimalo a to zadne PDA nemam ...
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Semrad » 10.12.2008 17:21

bumper píše:Muze sem nekdo konecne napsat na cem se teda dnes poleti a taky bych prosil dnesni podrobny briefing, v pravidlech je " briefing bude umístěn v den závodu na stránkách soutěže " takze ja bych to prosil zverejnit ...


Naopak tohle dokazuje, jak kdo cte pravidla. Bohuzel i organizatori. Pravidla byla delana po nasi porade, kdyz nefungovaly jeste zony. Patrik je tak aktivni, ze nestihame jeho tempo.:lol: A ta veta tam zustala misto pote dohodnuteho brifingu hodinu pred. Se Svatou jsme to uzavreli, ale tohle jsou nove skutecnosti na ktere musim reagovat.
Omlouvam se Svatovi i ostatnim, i kdyz jsem si puvodne myslel, ze mam cast pravdy, ted se ukazalo, ze nemam ani kousek pravdy. Pravda je jen to, ze jsme chybu udelali my. Beru na sebe plnou odpovednost za problem a moje rezignace je tedy spravna.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod swt » 10.12.2008 18:28

Tak od tohoto se distancuju!
Byl jsem přesvědčen, že je tam "brífing hodinu před" a jediný s čím jsem nesouhlasil bylo, že jsem název scenerky nepovažoval za součást brífingu. A i kdybych si toho všiml, tak bych maximálně prohlásil, že tam máte chybku, protože 1h před letem je standard a i na fóru jsme se vždy bavili o jedný hodině, a myslím že tu není nikdo, kdo by na tom bazíroval a to včetně bumpera.
Takže mě se není za co omlouvat!

PS: A nechápu proč bys měl rezignovat, proboha!!! :evil:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod bumper » 10.12.2008 18:59

swt píše:Tak od tohoto se distancuju!
Byl jsem přesvědčen, že je tam "brífing hodinu před" a jediný s čím jsem nesouhlasil bylo, že jsem název scenerky nepovažoval za součást brífingu. A i kdybych si toho všiml, tak bych maximálně prohlásil, že tam máte chybku, protože 1h před letem je standard a i na fóru jsme se vždy bavili o jedný hodině, a myslím že tu není nikdo, kdo by na tom bazíroval a to včetně bumpera.
Takže mě se není za co omlouvat!

PS: A nechápu proč bys měl rezignovat, proboha!!! :evil:


To je v tech pravidlech napsano, nebo bylo to tam , kdyz jsem si to dnes znovu cetl :) To ze pozaduju to zverejneni jsem napsal v legraci a v narazce na to, ze se tu dohadujete o pravidlech a nakonec tam je napsana takova nepresna informace :) Rozhodne nepozaduju to zverejneni briefingu driv jak hodinu pred startem, copak jsem padlej na hlavu ? :) Takze pohoda a prosim kolegu semrada, at na nic nerezignuje :wink: :roll: rozhodne teda ne kvuli me :wink:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Hornet » 10.12.2008 19:08

Musim sa pridať :shock:
ja som na tom horšie, lebo mi PDA nejde vôbec, nova baterka za 1100 Sk je na prd -asi je vybitá (alebo pokazené PDA), na sieť ide... Tak tak
a tým pádom je mi jedno na šom sa letí, lebo je to v - keli.
Chlapi a už prestanťe lebo si budem myslieť že som na FS foré :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron