Sorry Cadfaeli, nejde nereagovat

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Sorry Cadfaeli, nejde nereagovat

Poslaťod swt » 10.12.2008 13:00

omlouvám se že jdu proti zámku, ale na to se prostě nedá nereagovat.

Semrad píše:Pokud by jsi podal zadost v plnem zneni, jako dnes nejspis by ji bylo vyhoveno. Jenze pokud se vratis casem a podivas se co jsi napsal...myslim tim slovo "blbovzdorne" a rekl bych, ze se to nespravi slovem "prosim" na konci


Jestliže se zeptám, slušně, na které scenerce se poletí, a automaticky předpokládám, že každej chápe že vím, že na jedné ze šesti, a najde se nějakej s odpuštěním jouda - jmenovitě erycP, kterej mi napíše (ó jaká legranda) že "na jedný ze šesti", tak pro mě to je prostě blb, a napíšu dotaz znova, již explicitně (a tedy jsem doufal že blbovzdorně) formulovaný. Jestliže se mi nedostalo slušné, ale znovu NErelevantní odpovědi, a to navíc od rozhodčího soutěže ... nemám slov. RaM se na blba pasoval sám, tím že reagoval zcela stejným způsobem. Jinak bylo slovo blbovzdorné evidentně směřováno na erycP a slovo prosím směřováno na potenciálního poskytovatele rozumné odpovědi (ale ozval se RaM).... takže o čem se tu bavíme?

Otázka: Přišly vám ostatním odpovědi erycP a následně RaM za relevantní dotazu?

Poznámky o "žádosti v plném znění" raději ponechávám bez komentáře, to jen dokresluje proč se NEchci účastnit této (veleobersuperdůležité ómoctajné nepodstatnosti) soutěže.

RaM píše:robíhala zde před časem diskuze k soutěži. To, že se nikdo nevyjadřoval je Vaše chyba. Pravidla visí na webu 14 dní, nikdo neměl výhrady. Teď si Sváťa postavil hlavu a mermomocí chce vědět na čem se poletí (mimochodem, jediný pohled do serverlistu po startu první zóny a vím). A to vyhrožování dejte vědět scenérku jinak si leťte sami.... Moje chyba, že jsem se nechal do něčeho takového ukecat a snažím se to dělat max. spravedlivě.


Opět žvásty. Jméno scenerky je zcela nepodstatná informace, jak sami organizátoři přiznali , takže o porušení pravidel nebo o nějakým "dělání max. spravedlivě" můžu pouze opakovat - žvásty!!

A,hlavně, proboha kdo tu vyhrožuje? Kdo tu chce něco "mermomocí vědět" Kde jsem kdy napsal "řekněte mi scenerku nebo nepoletím"? Zase mi tu ti nejspravedlivější mezi námi vkládají něco do úst. Řekl jsem že mě otrávil forma odpovědi a následný přístup k dle mého názoru zcela nevinné a legální žádosti o jméno scenerky a TO že je důvod proč jsem přišel o chuť létat ... a další diskuse to jen podpořila.

Cituji sám sebe: Takže tímto děkuji za vstřícnost a leťte si sami, když je vám zatěžko slušně odpovědět, když se člověk chce připravit aby to zítra stíhal.

A, upřímně, i kdybych chtěl, jak bych mohl vyhrožovat něčím, co je každýmu úplně jedno?


To Cadfael : Toto považuju za zásadní možnost reagovat na překroucená tvrzení MSE a RaM a na která jsem nemohl jinak reagovat protože byl thread zamčen. Pokud by mělo dojít k mazání této mé reakce, tak to budu považovat za projev mé nevítanosti na tomto fóru, ať už si o tom myslí kdo chce co chce.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Cadfael » 10.12.2008 13:03

zamčel jsem to, protože jsem doufal, že se hádat už nechcete :cry: Ale mě to je jedno, opět odemykám. Pokud chceš, tak tam ten svům příspěvek překopíruj... Já už to číst nebudu ani se do toho plést.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod swt » 10.12.2008 13:08

Já se nechci hádat, mrzí mě že se to takhle vyhrotilo, ale uznej že ty poslední reakce nebyly objektivní.

MSE za organizátory přiznal, že informace je bezvýznamná, to beru jako svůj úspěch.

Chuť lítat byla pryč už včera :cry:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ


Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron