OCC - Open Class Contest 2009

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Poslaťod Honzajs » 21.11.2009 01:02

Task byl supr ale obcas to bylo fakt na doraz tak hodne stesti dnes vecer!!!!A jeste jednou dik za dnesni server a polet!!!mam par fotek ale ty azv nedeli abych neco neprozradil!! :D :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Honzajs
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 08.11.2008 16:06
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou

Poslaťod erycP » 22.11.2009 03:18

OCC 2009 › Výsledky › Den 1 › 21.11.2009

• neoficialne vysledky D1 - http://occ.virtualsoaring.eu/results?day=1

• neoficialne vysledky D1 pre fajnsmekrov - http://occ.virtualsoaring.eu/csvfull/?day=1

• neoficialne vysledky celkove - http://occ.virtualsoaring.eu/results


----------------------------------------------------------------
CG vsetkym
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Semrad » 22.11.2009 08:47

Dokoncil jsem rozbor letu. Muj odhad, ze jsem zadrbal hned zacatek tasku se potvrdil i pres to, ze kolegove na serveru byli jeste pomalejsi. Porovnal jsem se s vitezem MK1 (gratuluji) a RM. MK1 nam uletl na prvnim legu, pak se to zacalo lepsit. Presne v miste kde jsem se zachranoval, asi v pulce druheho legu, tam MK1 musel do udoli kolmo na trat. Totez hrozilo me, ale ja se tam chytil. Na tretim a ctvrtem otocaku jsem byl dokonce pred MK1. Vzal jsem hned prvni mrak po otoceni, ale pak uz nevyslo nic. Samy rozpad a nad kopce jsem si netroufl. Na dokluz chybelo asi 250-300 metru. Musel jsem se odklonit od trasy, bohuzel jsem stoupani netrefil. Mraky na kopcich uz byly mimo muj dosah. Musel jsem pomalu a kopirovat kopce, prece jen jsem se chytl a potrebne metry dotocit, ale ne uplne, stale jsem byl v lehce minusu na MC 1,8. Takze zase pomalu a nizko. Cestou z posledniho otocaku jsem mel nakonec rezervu 70m. Mohlo to byt lepsi, ale na to, ze neletam a tuhle scenerku jsem letel prvne to je super vykon. Gratuluji vsem.

PS:Nikomu nedavejte heslo na extra server, od toho jsou organizatori :!: Dva se prihlasili a posleze hned odhlasili a jeden letel v sobotu. Pak jsou z toho pochybnosti a neprijemne problemy pro organizatory a aktery. Organizatori vedi kdo, takze nebudu jmenovat.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod jirka » 22.11.2009 13:41

na to ze sem tu scenerku letěl poprvé to šlo ,nebejt u posledního otočáku ,že sem sčítal šišky a musel odpustit vodu -mohlo to bejt lepší ,ale aspon neco než sedet na zemi a jit na krev :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod MartinMK1 » 22.11.2009 15:58

Vcera to pre mna dopadlo o dost lepsie ako na poslednom treningu, ale tiez som nemal daleko od toho, aby som dosiel na letisko peso 8)
Presne ako uz bolo vyssie spomenute som musel na tretom legu kolmo od trate, este ze som tam nieco nasiel :lol:.
CG vsetkym, co to dobojovali az do konca.
MartinMK1
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 25.01.2009 18:14
Bydlisko: Praha/Martin

Poslaťod ladis » 22.11.2009 21:24

Prvni zavod se mi, narozdil od treninku, vubec nepovedl.

Duvod je jediny a to, ze jsem zvolil spatnou strategii rychlosti letu. Od dalsiho zavodu se budu drzet sve puvodni strategie, ktera mi prinesla v trenincich 3. a 7. misto. Snad to nepokazim.

Jinak jsem behem letu neudelal zadnou zasadni chybu, pouze minoritni, kdy jsem dostatecne nevyuzil linie mraku k delfinovani (linie vzdy jinde, nez jsem ja), resp. delfinovani mi moc nevychazelo.

Temer na konci jsem se zbytecne drzel zpatky a nabral az prilis vysky, takze dokluz byl neefektivne na maximalce.

Kazdopadne i kdyz mi to nyni vubec nevyslo, body nejake mam, zkusenosti cenne taktez a od priste jdu opet zavodit! 8)
Obrázok užívateľa
ladis
 
Príspevky: 314
Registrovaný: 26.02.2008 01:31
Bydlisko: Jičín

Poslaťod Semrad » 22.11.2009 22:09

ladis píše:Prvni zavod se mi, narozdil od treninku, vubec nepovedl.

Duvod je jediny a to, ze jsem zvolil spatnou strategii rychlosti letu. Od dalsiho zavodu se budu drzet sve puvodni strategie, ktera mi prinesla v trenincich 3. a 7. misto. Snad to nepokazim.

Jinak jsem behem letu neudelal zadnou zasadni chybu, pouze minoritni, kdy jsem dostatecne nevyuzil linie mraku k delfinovani (linie vzdy jinde, nez jsem ja), resp. delfinovani mi moc nevychazelo.

Temer na konci jsem se zbytecne drzel zpatky a nabral az prilis vysky, takze dokluz byl neefektivne na maximalce.

Kazdopadne i kdyz mi to nyni vubec nevyslo, body nejake mam, zkusenosti cenne taktez a od priste jdu opet zavodit! 8)


Tak zrovna na tehle scenerce se moc zavodit neda, ale to je spravne. Nemusi rozhodovat jen maximalni rychlost, ale v prvni rade vlastni hlava a taktika.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod andel » 23.11.2009 00:28

U mne bez komentare :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
andel
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 08.10.2008 13:56
Bydlisko: CZ Děčín

Poslaťod ram » 23.11.2009 01:31

A já jsem asi jediný, co to lítá pro radost a nedělá šílený rozbor po každém letu :roll:. To neznamená, že bych u toho nepřemýšlel, nebo si neuvědomoval chyby.
Ještě pár slov k tomu proč je počasí takové jaké je a proč ScotlandHD. Honit openy někde v Alpách mi připadá takové nějaké zbytečné, nad našimi kraji jich moc nepotkáte, no a třeba Nový Zéland mi připadal moc jednoduchý :wink: . Takže se hledala scenérka, kde se dá sračkovitému počasí věřit a vypadá trochu slušně. No a Skotsko je pro toto bych řekl ideální :wink: . Oproti reálu nám tam chybí ještě nějaké to mrholení a ty mraky taky bývají ještě níž. Ono ani vybrat letiště nebylo nic jednoduché. Všechny jsou celkem malé, no a na nějaké dopravní se mi cpát závody tak nějak nechtělo, protože by to bylo taky dost mimo. Nakonec myslím, že se vybralo dobře :lol: , pravdou je, že v reálu bych měl s tím openem při startu asi plné gatě :) .
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod jirka » 23.11.2009 15:10

no ja to litam taky jenom pro tu potěchu že letím s nečím jiným než co mame doma.Podělit se o dojmy z letu ,myslim není rozbor :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Semrad » 23.11.2009 22:38

Radku, nekdy najdes chybu ani o ni nevis. Nedelam rozbor proto, ze chci nejak zavodit. Letos urcite nezavodim. Jen me zajima co se da udelat lepe a jak kdo letel. A pokud to nekomu vadi, tak to cist nemusi. Jinak pocasi bylo naprosto suprove a task postaveny naprosto dokonale. Howgh
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Skymartas » 28.11.2009 23:21

Dneska dobrý task, bohužel musel jsem odjet, :cry:
Škoda, že se aspoň jeden závod neškrtá. Co se dá dělat.
CG všem dolétnuvším :wink:
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Fil » 29.11.2009 00:45

OCC stránky ukazují 502 Bad Gateway.

Už je to OK.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod erycP » 29.11.2009 02:36

Fil píše:OCC stránky ukazují 502 Bad Gateway.
Už je to OK.


ano, webhosting zas blbol v nepravu chvilu zopar minut.
dam sem to co som daval na ofiko forum:

Webhosting had several blackouts this evening, IGC gate was not reachable some times.
I leave IGC gate open till Sunday, November 29th, 18:00UTC, final results then with IGC scoring.
You can use http://occ.virtualsoaring.eu/igc or email: occ2009(at)virtualsoaring.eu.
Sorry for inconvenience, thx for understanding.

Takze kto neposlal, mate cas este do vecera 19:00 v nedelu, potom nahodim vysledky. dik za pochop.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod valajda » 29.11.2009 12:11

Tak mi jednou Skotsko nespadlo! Snížil jsem viditelnost na medium a snížil i detaily...že by to tedy nakonec bylo vyřešené :?:

Bohužel trochu pozdě, jeden závod 0 a včera mě počasí na 4.TP vypeklo. Celou dobu jsem letěl opatrně, nešel jsem pod 1000m, přeskoky na 150km/h. Možná jsem se zbytečně zdržel na startu, ale první odlet na trať se moc nevyvedl, takže když jsem pak ve čtvrt na 4 přilétl k otočáku, čekaly mě už jen samé rozpady a ty mraky co tam byly, v 1000m nebraly. Bylo mi prd platné, že stoupák předtím jsem měl +3,5 do 1600m... :roll:

Skotsko na létání je zajímavé, baví mě to tam, ale když už jsem čtyřikrát nedokončil buď kvůli PC nebo že mi termoska nepřál...nejradši bych už se na to vykašlal... :roll:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron