Havran Competition 2010

Lowland Cup, Speedbattle a i.

Poslaťod Semrad » 16.03.2010 15:29

S mraky mas asi pravdu. Kdo bude letat nadoraz do mraku, tak sebere vic trestnych bodu. Jen jsem chtel prave eliminovat nedokonalost Condora. Bod za dolet neni nic noveho, uz se o tom urcite mluvilo a podle meho je to dobra motivace.

S tim odpojovanim pred crashem mas pravdu, zapomnel jsem to do prispevku napsat. Je i pravda technicka zavada, taky se mi stala, kdyz jsem si vytahl kablik z joye a pak mi upadl na zem, nasel jsem ho vcas a ridil smerovkou. Ale mel jsem i crash, kdy muj puvodni prestal chodit uplne a neslo se dokonce ani odpojit az po nekolika minutach. Pak crashe nema cenu vubec resit at si rozbijeji era.

Ja velke souteze letat nebudu, dokud nebude opraven hack. Zaletam si jen obcas nejakou malou soutez nebo si jen skocim. Zdravi mi vic taky nedovoluje. Poradat nikdy uz nic nebudu, jelikoz jsou cesi nevdecny narod. Klidne pomuzu, tasky a tak podobne, pokud budu schopen. Muzeme byt radi, ze ty souteze jeste nekdo porada, takze poradatel urci jaky budou pravidla. Meli moznost se vyjadrit, tak pak at neprskaji. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod ladis » 16.03.2010 22:06

jaky hack? Kdysi jsem slysel neco o lepsim stoupani. To to jeste neni opravene?!?!? :x
Obrázok
Obrázok užívateľa
ladis
 
Príspevky: 314
Registrovaný: 26.02.2008 01:31
Bydlisko: Jičín

Poslaťod andel » 16.03.2010 23:27

Radku ja tomu nerozumim takze prvidla jaky das ja respektuji a jdu podle toho co je, je na ostatnich jak to prijmou a ze tech strelcu pribyva a kaskaderu je nekdy na jednom sevru co :roll:
Ale jeden napad bych mnel Radku jestli muzu ato ja jeko neskuseny pilot(je jich vic),bych uvital ze by se mohli stridat tasky jeden tezkej a druhy snadnejsi.Kvuli kvalifikaci myslim si ze bych mnel sanci se tam treba i nominovat :wink: i ostatni neskuseni no az zkonci kvalifikce tak tvrda realita.bylo byto zajimavejsi promne a myslim si i ostatni.
Jinak respektuji co udelas .
Obrázok
Obrázok užívateľa
andel
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 08.10.2008 13:56
Bydlisko: CZ Děčín

Poslaťod Semrad » 17.03.2010 08:09

andel píše:Radku ja tomu nerozumim takze prvidla jaky das ja respektuji a jdu podle toho co je, je na ostatnich jak to prijmou a ze tech strelcu pribyva a kaskaderu je nekdy na jednom sevru co :roll:
Ale jeden napad bych mnel Radku jestli muzu ato ja jeko neskuseny pilot(je jich vic),bych uvital ze by se mohli stridat tasky jeden tezkej a druhy snadnejsi.Kvuli kvalifikaci myslim si ze bych mnel sanci se tam treba i nominovat :wink: i ostatni neskuseni no az zkonci kvalifikce tak tvrda realita.bylo byto zajimavejsi promne a myslim si i ostatni.
Jinak respektuji co udelas .


O zadne kvalifikaci se neuvazuje.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 17.03.2010 08:16

ladis píše:jaky hack? Kdysi jsem slysel neco o lepsim stoupani. To to jeste neni opravene?!?!? :x


Novy patch nebyl, takze neni. Je smutny, ze to nekdo pouziva a smutnejsi, ze to neni stale opraveno. Degraduje to vsechny souteze. Pred casem jsem si skocil na jednom serveru a videl jsem to zase. Letel rovne a pritom stoupal, letel jsem za nim. Stihl jsem zapnout fraps, jenze mi za chvilku pada komp, tak se mi to nepodarilo zachytit.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod alf » 17.03.2010 10:09

GP - už se v tom trochu ztrácím, ale rozhodně se mi líbí nějaký bod pro ty, co doletí. K bodování je několik návrhů, ale nevím, jestli je tak strašně důležitý nastavený systém, ale upřednostnil bych opět GP.
Crash - mám problém s odhadem, kam vlastně doletím a jestli se tam zvednu. Ted v Provence ale jsou místa, kde to není kam posadit, tam se mi může stát, že to rozbiju. Nula v hodnocení je krutá, ale v reálu bych byl mrtvej, takže jestli bude nastavena nula v hodnocení, tak bude. Horší je to se střetem dvou větroňů, teď v pátek jsem to koupil zespodu zprava a pokud točím levou zatáčku, tak s tím ani nic neudělám, abych tomu zabránil.
P.S. Všichni praváci točíte raději doleva ? V reálu to tak je. Snad jen 1P je levák.
V případě střetů se můžou organizátoři dostat do blbých situací rozhodnutí, kdo je viník. Já bych se tomu vyhnul, dokážu si představit situaci, kdy se točí u svahu a zatáčka se posunuje se svahem.
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Poslaťod GothaR » 17.03.2010 10:37

alf: No tie strety sa budú dať jednoznačne riešiť iba v prípade, že jeden pilot bude točiť opačne, pretože v jednom smere za tým môže byť drobná nepozornosť alebo aj lag.
K bodovaniu: bod za dolet vítam, pretože v prípade klasického GP bodovania mám veľmi malú šancu dosiahnuť na body a keď sa niekde zasekám, tak aspoň budem mať motiváciu pokračovať.
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod ram » 17.03.2010 12:07

Ono zas ty srážky ve vzduchu zbytečně nedramatizujte, nic se v podstatě nemění, obnova přes Q bude možná. Jde jenom o to, jak toto řešit pokud by se našel někdo kdo by prostě lítal nebezpečně a ohrožoval ostatní, nějaké náhodné srážky způsobené lagy rozhodně penalizovat nebudem. Možná k bezpečnosti přispěje i limit 20 lidí na servru.
Celý ten systém by měl přispět k tomu, že bude v podstatě jednodušší se dostat na slušné body a sníží se ztráty při neúčasti, aspoň já si to myslím. Taky by to mělo být atraktivnější a zajímavější, všichni startujou najednou, takže se ví kdo jak na tom je (v rámci servru na kterém letím). Pokud by se to neosvědčilo, tak to opakovat nebudeme, no, uvidíme :idea: .
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod andel » 17.03.2010 18:28

Novy patch nebyl, takze neni. Je smutny, ze to nekdo pouziva a smutnejsi, ze to neni stale opraveno. Degraduje to vsechny souteze. Pred casem jsem si skocil na jednom serveru a videl jsem to zase. Letel rovne a pritom stoupal, letel jsem za nim. Stihl jsem zapnout fraps, jenze mi za chvilku pada komp, tak se mi to nepodarilo zachytit.[/quote]


To jsi mito docela znechutil ze neco takoveho existuje :evil: Jsem zvedav kolik to bude mit soutezicich???ja jenomze o dvou vim coto opcas pouzijou(a mne bylo divny ze mame stejnou vysku a rychlost nikde zadny stoupak a ja klesam a druhy lechce stoupa na sto metrech nastoupa 150Metru)Ten jedinec vi moc dobre ocem pisu tak doufam zeto nepouzije.

Vono takovy souteze jsou pak na prt aby kazdy paty to mnel (to tu soutez vtomto pripade muzes radku ale vazne udelat pro ty prvnich 20soutezicich co jsou vzdy ve predu,aby ty poctivy co litaj normal soutezily stema co nemaj tuseni o letani (a nebo to delaj kvuly vysledkum na vysich prickach)

Nekde jsem cetl ze tady se leta pro radost a ne kvuly zavodeni(citace od Milose),takze batoch je proste batoch (letani pro radost)

:wink: 8) :idea:
Obrázok
Obrázok užívateľa
andel
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 08.10.2008 13:56
Bydlisko: CZ Děčín

Poslaťod Semrad » 17.03.2010 18:44

andel píše:

ja jenomze o dvou vim coto opcas pouzijou(a mne bylo divny ze mame stejnou vysku a rychlost nikde zadny stoupak a ja klesam a druhy lechce stoupa na sto metrech nastoupa 150Metru)Ten jedinec vi moc dobre ocem pisu tak doufam zeto nepouzije.



Ted jsi zarazil mne, to chces rict, ze to pouziva i nekdo z nasi komunity? :shock:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 17.03.2010 20:09

když jste zmínili to cheatování - já na ně k čertu zcela zapoměl, tak jsem ještě narychlo napsal na beta forum, zda by mohli ten cheat opravit ještě v tomto patchu. P13 je hotový, dotestovaný, bude asi vydaný v řádu dnů, je tam jen oprava té Nvidie a nová vlečná, a čeština jako překvapení od Jirky Brožka (doufám, že jsem neprozradil něco co jsem neměl). Nevím, zda tam ještě stihnout opravit ten cheat, ale Uros mluvil o dalším možném patchu při vydání toho wooden cĺass PP, což prý by mohlo být relativně brzo, v řádu pár měsíců, tam snad se nám je podaří přesvědčit aby to cheatování opravili alespoň tam. Nic si o tom už nepamatuju, jenom že myslím 22 k tomu měl nějaké podklady, nebo Bod1 - prý to bylo poznat ze záznamu letu. Prosím pokud si k tomu někdo něco pamatujete , tak povzpomínejte abychom to mohli dát Urosovi nebo ho odkázat na někoho, kdo ví v čem je trik. Jinak včera jsem mluvil při testu s Gregorem, samozřejmě jsem zmínil i Blaníka, ale je to asi tak nějak, že byl/je dlouho vážně nemocný a na Condora nemá myšlenky. Takže v tomto kontextu jen doufám, že jednou Blaník bude, ale přešla mě chuť ho kritizovat.

Ještě nápad: Pokud tady někdo umí ten cheat v condorovi, i když ho třeba jak doufám nepoužívá, kdyby mi přes pm poslal přesný návod, okamžitě ho předám Urosovi a mohl by to opravit obratem. Dal bych dotyčnému kompletní prémiový přístup ke všem svým sceneriím jako odměnu... Ale asi je to naivní nápad.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 17.03.2010 20:36

Teda, ze se tim nezabyvali mi docela vyrazi dech. Resilo se to a zrejme zbytecne. Nemoc je samozrejme omluva. K cheatu toho moc nevim, zdokumentovane to mel 22 a podle mych informaci o tom vedi nemci. Kdyby se ozval ten kdo to zna bylo by to ke zdaru celeho Condora. Muze se ozvat treba pod novou registraci, aby jsme nepoznali o koho jde. Nejlepe opravdu primo Milosovi na PM.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 17.03.2010 20:38

Tak se mi zda, ze se stranky opet posunuly, takze zaplnovani funguje jen na strance, jakmile se stranka zaplni, tak to zase odskoci. Asi bude potreba s tim neco udelat, pokud to jde.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 17.03.2010 20:56

já nevím, zda o tom vědí a opravili to či ne, ale v seznamu změn to není.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Cadfael » 18.03.2010 11:33

Tak podle Urose oprava toho cheatování bude až v dalším patchu asi v létě, momentálně považují za nejvyšší prioritu opravu té Nvidie a urychlené vydání patche. Podklady k tomu podvádění má, nemusíme tedy nic shánět. Jinak bychom asi mohli založit nové vlákno Havran 2, protože je to rychlejší a jednodušší než otravovat Risa a jeho údrbáře webu s opravou...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtárske súťaže online

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia