BATOH a PP

Ako na to

BATOH a PP

Poslaťod oswi » 26.09.2011 10:51

Ahoj,
chtěl jsem se optat, zdali se BATOH létá i s kluzáky v základní instalaci. Poslední BATOH 23.9.2011 jsem se chtěl zúčastnit, ale vzápětí jsem zjistil, že mi chybí PP2 a tudíž mám smolíka... Stejně asi do budoucna PP koupím, jen jsem chtěl vědět jak často bych ho potřeboval na BATOH.
oswi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16.08.2011 13:15

Re: BATOH a PP

Poslaťod erycP » 26.09.2011 11:11

oswi píše:Ahoj,
chtěl jsem se optat, zdali se BATOH létá i s kluzáky v základní instalaci. Poslední BATOH 23.9.2011 jsem se chtěl zúčastnit, ale vzápětí jsem zjistil, že mi chybí PP2 a tudíž mám smolíka... Stejně asi do budoucna PP koupím, jen jsem chtěl vědět jak často bych ho potřeboval na BATOH.

Batohy sa lietaju len v klubovej triede - predtym to boli aj ASK13 aj Standardy, ale na to polietanie v nasich koncinach bez PDA su asi najlepsie klubovky. Takze momentaly stav je taky, ze na kazdy Batoh je PP2 nutny. Za tu cenu sa tych 5 vetronov oplati...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: BATOH a PP

Poslaťod Semrad » 06.09.2014 07:15

Včera při Batohu jsem se snad poprvé ztratil. Zapomněl jsem na hlavní poučku v mé příručce v pojednání o orientaci v terénu. Jednoduše jsem si říkal, vždyť scenérku znám z dřívějška. Chyba! Scenérka vypadá jinak(čti lépe, realisticky). K tomuto zjištění jsem dospěl, když jsem si přestal být jistý, kde přesně jsem. Vlétl jsem do kopců, aniž bych si upřesnil podle orientačních bodů, kde vlastně jsem. Zaměřil jsem se příliš na oblohu a ignoroval jsem i to, že bych měl mít po levé ruce Banskou Bystrici. No a když jsem si myslel, že jsem se našel, tak jsem naopak právě ztrácel definitivně. Ztratil jsem 10 minut a nejméně 500 metrů výšky.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: BATOH a PP

Poslaťod Cadfael » 06.09.2014 17:48

nic si z toho Martine nedělej, já tu scenerku dělal, takže by se dalo čekat, že ji znám nejlíp, a ztrácím se tam pořád :-) Ono zabloudit není nic těžkého, ba naopak.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: BATOH a PP

Poslaťod Jirka71 » 06.09.2014 20:43

Taky jsem si nebyl v závěru úplně jistý zda jsem na kurzu, ale dopadlo to naštěstí dobře :-) V kopcích mám většinou trochu problémy s orientací, bo se soustředím na to, abych se přes ně vůbec dostal. :roll: Pak se pracně hledám a ztrácím jak čas, tak i výšku. No ..... ale lepší se to :wink: Jinak včera krásné polítání - jsem rád že jsem se stihl vrátit z cest včas a mohl letět na "výlet" :P
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron