Co lítat do začátku SPEEDBATTLE CUP

Ako na to

Co společně lítat do začátku SPEEDBATTLE CUPu

Batoh (ASK13 & Slovakia 1.0)
2
13%
SkyRace retro
6
38%
dokončit LLC retro
4
25%
vlastní tasky
4
25%
nic
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 16

Co lítat do začátku SPEEDBATTLE CUP

Poslaťod bodlinka » 03.11.2006 16:49

Navazuji na Cadfaelův příspěvek z Batohu.
Chtěl bych zahájit diskuzi, jak dál pokračovat ve společných letech, alepoň do začátku SPEEDBATTLE CUP, pak může být vše jinak... :wink:

Momentálně máme rozjeté odznáčky (zlatý se letěl ve čtvrtek), z těch časově únosných úloh zbývají diamanty. Letěli bychom znovu společně příští čtvrtek ? Mohlo by se začínat trochu dřív, abychom dolétli v rozumném čase? Pokud ne ve čtvrtek - navrhněte jiný termín (mě by například vyhovovala tato sobota, ale to už je dost brzo...).

Další společnou akcí je "Batoh" - Cadfael navrhl pozastavení batohu do vypuštění Slovakia 2.0beta.
Možné varianty jsou:
- létat dál Batoh (tzn lety pouze na ASK13 & Slovakia)
- létat vlastní tasky (neomezené pouze na ASK13 & Slovakia)
- začít SkyRace retro
- dokončení LLC retro
- nelétat :roll:

Cadfael píše:Mám jeden návrh, ale nevím, co si o tom budete myslet. Protože mám dojem, že slovakia 1 opravdu působí občas technické problémy a je hnusná, co kdybychom batoh zastavili a začli létat SkyRace tásky z loňského roku, jako all planes class - mám je všechny, zase Po a Čt od příštího týdne, protože vidím, že diamanty už mají skoro všichni. :?
Až začne SpeedBattle cup, tak to můžeme stopnout. V batohu bychom mohli pokračovat (nerad bych se ho vzdával, já ho mám moc rád) někdy od vánoc už v rámci testování beta verze slovakia 2 (dám k dispozici všem zájemcům). Tentokrát bych ji rád zatížil v multiplayeru než ji uvolním zcela veřejně.
Co vy na to, bando? :)
Obrázok
bodlinka
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 02.06.2006 11:10
Bydlisko: Chrudim a LKZM

Poslaťod Ivo Kulich » 03.11.2006 18:00

hlasoval jsem pro dolítání retra.V podstatě by mi to bylo jedno,ale u retra mi vyhovovala délka tasků.U skyrace někdo na foru uvedl,že tasky byli kratší :evil: .No a vyrábět vlastní tasky mi přijde zbytečný když jich je v databázi na výběr hafo.
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Cadfael » 03.11.2006 19:04

Já jsem hlasoval pro ty Skyrace retro tásky (bez webu a bodování), protože to chápu jako překrytí aktuální mezery před SpeedBattle nebo Batohem na 2.0 nebo CZ-SK a ten konec LLC je většinou v divokých EAlps a já ty hory moc nežeru. :wink: - i když mi nevadí. Skyrace je klasika - Slovinsko. Oni jsou možná kratší, ale rozhodně ne zcela snadné ani ne na pár minut. Už si to přesně nepamatuju.
Pak se jeví jako docela dobré dolétat LLC retro, možná je to dokonce ještě lepší, protože je to rozběhnuté a pár tásku tam ještě máme, i web by možná Jarda mohl dále udržovat aktuální, že :P V každém případě ale lítat, a klidně cokoli - osobně hlasuji na druhém místě pro všechny možnosti :)
Hlavně se rychle dohodněme na to překlenutí listopadu, než budeme mít něco trvalejšího...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Matěj » 03.11.2006 23:43

Taky jsem hlasoval pro retro sky race, potřebuju zkušenosti...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod bodlinka » 05.11.2006 21:37

Takže rozhodnuto těsnou většinou jednoho hlasu, v pondělí letíme Sky-Race Retro. Už jsem měl strach, že to dopadne jak letošní parlamentní volby :roll:.
Server bude jako obykle inzerovaný na serverlistu a bez hesla.

Název serveru: "Sky-Race Retro D1 (MJJ)"
Jointime: 19.40 - 20.10
Zítra ještě do fóra hodím mapku trasy.

Dneska jsem otestoval server na 32 současně připojených pilotů bez znatelného zhoršení pingu, takže všichni jsou vítáni :D
Obrázok
bodlinka
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 02.06.2006 11:10
Bydlisko: Chrudim a LKZM

Poslaťod Ivo Kulich » 06.11.2006 13:03

Už se těším na dnešní task :D
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron