Scenerka Rieti

Ako na to

Scenerka Rieti

Poslaťod Hornet » 12.01.2007 17:11

Tak som predvčerom dal online task na scenerke Rieti (www.postfrontal.com)

a aj ked to je fotorealistika (fuj?) musím uznať, že pri lietaní 1500-3000 m a riedkych ale až 7m stupakov to bolo velmi zaujímavé, úplne iné ako naše artworkové a vôbec nie zlé (v tej výške), v 3D skoro realita. Rozhodne doporučujem mať a aspoň vyskúšať, najlepšie airborne štart. je tam vidieť aj lesné cestičky a tieńovanie terénu (asi aj presný mesh) sú užasné.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Václav Kořínek » 04.03.2007 20:55

Jak mám rozumět zprávě v novinkách na home webu Condora o WGC Juniorů v Rieti - že to virtuální mistrovství bude i pro nás, nebo to budou lítat jenom účastníci mistrovství, nebo nějak jinak?

Další povídání o tom tady:
http://www.wgcrieti.it/jwgc2007/index.htm

/druhý článek/
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 04.03.2007 21:06

all official pilot's crew members are invited to join the race

Já bych to taky chápal tak, že tu možnost mají jenom piloti, případně členové jejich posádky, rodiny, doprovodu ... asi aby nezešíleli nudou a strachem o své mladé haranty. Asi nic pro nás, ovšem přiznávám, že mě osobně ty fotoscenerie opravdu vadí, hlavně v nízkém letu, takže bych to stejně nelétal. Ale to není start vášnivé diskuze, které scenerie jsou lepší, pochopitelně. Nejlepší je Slovensko, a plánované Čechy, jak jinak :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Václav Kořínek » 04.03.2007 21:12

Hmmm, taky jsem to tak chápal, ale mohlo jít o all registered condor pilots... Je pravdou, že kdyby byly všechny scenérky udělané jako Slovakia, bylo by to pošušňáníčko. :wink:
Ale kdyby šlo přiblížit textury co nejvíc realitě, to by potom bylo něco.

Ale k tomu WGC07 - je vidět, že se Condor dostal do "vědomí" oficiálních institucí. Což by mělo svědčit o kvalitách simu.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Matěj » 04.03.2007 21:29

Jestli jsem to pochopil dobře, tvůrce Rieti je tamější pilot, tak si to domluvil s Urosem a spol, aby jim pro WGCj půjčili licenční čísla... Takže to tam budou létat reprezentanti v dobách volna... Přesně, jak píše Miloš.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Krejca » 04.03.2007 21:49

Ne reprezentanti ale jejich pomocníci co tam s nimi přijeli. Crew je pomocník.

Pro piloty mi to přijde takové divné. To se většině po letu dělat nic nechce nebo jedou nekam se podivat, najíst a podobně. Navíc se budou létat stejné tratě takže proč by to letěli 2x.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Matěj » 05.03.2007 15:18

Yup, tak to crew jsem přehlédl... Hmm... To teda Thomasi začni hodně trénovat, ať tam dobře zalétáš :twisted: a pořiď si joystick- myš je přece jen proti němu nepraktická a myslím, že se tam bude létat na joysticích :D. Já vám budu fandit oběma- Slávkovi i tobě (a zbytku repre samozřejmě)...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron