Typ pripojenia na lietanie on line

Ako na to

Typ pripojenia na lietanie on line

Poslaťod maskott » 16.06.2006 10:55

ahojte, ako to tu tak citam tak cim dalej tym viac som rozhodnuty pre on line lietanie. Ale kedze mam doma mobilny internet EDGE ( som casto na cestach mimo domov), nie som si uplne isty ci jeho prenosove rychlosti su dostatocne na on line lietanie. :?
Budem rad, ked mi niekto da info ohladom pripojenia a prenosovych rychlosti. :)
masc
Obrázok užívateľa
maskott
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 14.06.2006 10:54
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Cadfael » 16.06.2006 10:58

To je dost těžko takto říct... vím, že někdo se připojoval dokonce vytáčeným připojením na velmi nízké rychlosti a jakž takž to šlo. To chce vyzkoušet. Trošku jiné je to pro hostování, jenom jako příklad - já mám připojení přes kabelovou televizi, 5Mb/500Kb a jsem schopen hostovat bez poklesu ping 20 lidí a s mírně zhoršenou odezvou 25...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod riso » 16.06.2006 12:19

ano lietat sa da aj na dial-up resp edge...otazka je ako a ako dlho :roll: ked hras online mozes si svoj ping skontrolovat ked stlacis kl. Tab, a v zobrazivsej sa tabulke najdes ping hned za svojim menom..cim mensi tym lepsi :D neviem presne ako je to v condorovi ale v na dedikaci v il2 sa da nastavit autokick playerov s velkymi pingami, ktori warpuju,laguju a celkovo kazia hru ostatnym nestastnikom...
ja odporucam "kabel" bud adsl alebo net v kablovke ...v ziadnom pripade nie wifi, uvidime co povie 3g...http://www.inet.sk/clanok/1763/3g-edge- ... -slovensko
Obrázok užívateľa
riso
Site Admin
 
Príspevky: 257
Registrovaný: 03.05.2006 20:41
Bydlisko: Martin

Dakujem

Poslaťod maskott » 16.06.2006 12:28

Dakujem za info, este si nastudujem ako sa zapojit na server a snad zajtra lebo v nedelu sa stretneme vo vzduchu :D Moj volaci znak je K2 a oblubeny brus LS8 resp. ASW 28 :)
masc
Obrázok užívateľa
maskott
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 14.06.2006 10:54
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Cadfael » 16.06.2006 12:42

Připojení je jednoduché, přejdeš na server
http://www.condorsoaring.com/
a vybereš si...
Uvidíš, že teprve multiplayer je to pravé ořechové.. A pojď s námi létat LLC retro, informace tady na webu.. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Wifi

Poslaťod Hornet » 16.06.2006 20:48

Papa
lietam cez wifi a v pohode, nemá to chybu, o edge neviem, klasicke wifi 512 stačí.
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod riso » 16.06.2006 23:24

peto...
1/ to ze o edge nic nevies ma pri tvoje zacinajucej senilite a lahkej encefalopatii ani moc neprekvapuje :twisted: :twisted: :twisted:
2/to ze tvoje wifi nema chybu bude asi tym ze tvoj sused je/bol jednym z ozubenych kolies wifi providera a z jeho routera woe mas natiahnuty kabel...takze ked sa rano spliechat vodou do tvare skontroluj ci nemas bielu kozku a roh na budke :lol: :lol: :lol: ...pre vacsinu wifi userov je vysoky/nepravidelny ping dennym chlebom obzvlast v spicke (co myslis kedy lietame my?) a tvojimi prehlasenia obsahujuce slovne spojenia "v pohode" a "nema to chybu" im sposobujes dusevne traumy a ine poskodenia woe :roll:

NAZDRAVIE!!!
Obrázok užívateľa
riso
Site Admin
 
Príspevky: 257
Registrovaný: 03.05.2006 20:41
Bydlisko: Martin


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron