Chcete server?

Ako na to

Chcete server?

Poslaťod swt » 13.11.2007 09:42

Důležité, prosím o vyjádření se v dohledné době, hlavně takové ty organizátory Marek, Cadfael, Peter Z. atd.

Zdarec, mám takovej dotaz - jeden člověk z Ilový komunity mi nabízí, jestli nechci na jeho serveru, kde běhá TS a Ilový servery, mít taky Condoří server. Je to stroj s přebytkem výkonu na velmi dobré konektivitě. Nabídka platí samozřejmě pro "OK" i "OM" :) Condoristy.
Vzhledem k tomu, že jsem teď co se týče Condora značně pasivní, tak netuším:
a) jestli je pro ten server využití
b) jestli bych se o něj zvládal starat

Otázka 1) teda je, jestli ten server využijete. Je možné ho používat veřejně - tj. i na soutěže, otevřené tréninky atd., i publikovat v serverlistu.

Otázka 2) je, jak a kdo by se o něj staral. Přiznám se, že netuším, jakej je stav kolem serverovejch managerů pro Condora. Zaslechl jsem nějaký věci, že snad SBC má nějaký webový interface. To by asi byla nejlepší možnost, pokud jste to někdo schopnej sehnat a poslat mi. Pokud nebude webovej interface, tak by se musel vybrat nějakej důvěryhodnej člověk, kterej by byl i technicky schopnej. Tím technicky schopnej myslím, aby byl schopnej používat (alespoň naučeně postup) věci typu tunelování VNC přes SSH, protože bude muset chodit přímo na ten server.
Takže 5 nej: důvěryhodnej, spolehlivej, schopnej použít složitější postupy (alespoň na úrovni naučení se postupům), důvěryhodnej, spolehlivej.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron