!!! TESTOVÁNÍ SLOVAKIE 4 !!!

Ako na to

!!! TESTOVÁNÍ SLOVAKIE 4 !!!

Poslaťod Václav Kořínek » 07.06.2008 10:59

Pro urychlení testování Milošovy nádherné scenérky jsme vymysleli s RM online testování.
To by probíhalo následovně:
vybral by se jeden obdélník (viz. vlákno o Slovakii 4), udělal by se freeflight z letiště ve středu obdélníku (ten by byl rozdělen na menší pole), každý by dostal jedno pole přidělené a na něm by udělal testovací let. Bylo by zapnuté "Height recovery", tj. po odmáčknutí vrácení kluzáku zpět do vzduchu. Takže by se mohlo lítat do alelujá... Takže každý by pořádně prolítnul svůj sektor, otestoval hlavně umístění objektů a nahlásil všechny chyby "zapisovateli". Řekněme, že by bylo stanovené na jeden obdélník 20min. po jejich uplynutí by se server odpojil a načetl další freeflight v dalším obdélníku.
Kdo tedy bude mít čas, odhadem středa, čtvrtek večer, závazně, napište sem. Pak je potřeba se domluvit přes pm s Milošem (Cadfael) kvůli přístupu na ftp pro stažení scenérky. Popřípadě i si říct o radu k nainstalování.
Ideální by bylo, kdyby se sešlo 10-12 lidí, při menším počtu by se muselo prodloužit dobu k testu, na více sektorů. Když Miloš svolí, dám na ftp mapu s nakreslenýma sektorama, takže by jste si ji stáhli k tomu.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 07.06.2008 14:12

jasně, já to samozřejmě vítám. Login ke stažení zašlu zájemcům přes pm pokud mi napíšou. Nebo jej samozřejmě může dát lidem Radek nebo Václav, kdybych nebyl po ruce...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Václav Kořínek » 07.06.2008 16:22

Mapa se sektorama přidána na ftp ke Slovakii4.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Václav Kořínek » 10.06.2008 11:16

Opět "apeluji na vaše svědomí". To se opravdu nenajde nikdo, kdo by chtěl pomoci s testováním nové Slovakie?!
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 10.06.2008 11:27

:) Já si to myslel, Václave. Testování nutné není, a když tam budou chyby, tak holt aspoň nikdo nemůže blbě kecat. :P Já bych spíš (osobně) na ní rád lítal v pátek ty naše "batohy" v levé půlce, která je hotová. Tím bychom spojili obojí - "testování" a zábavu. Nevýhoda je, že nikdo kromě místních by se nemohl přidat, protože já tuhle verzi nemíním masově říšit, je to jen půlka terénu... Tož zvažte to
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 10.06.2008 11:32

Cadfael píše::) Já si to myslel, Václave. Testování nutné není, a když tam budou chyby, tak aspoň nikdo nemůže blbě kecat. :P Já bych spíš (osobně) na ní rád lítal v pátek ty naše "batohy" v levé půlce, která je hotová. Tím bychom spojili obojí - "testování" a zábavu. Nevýhoda je, že nikdo kromě místních by se nemohl připadat, protože já tuhle verzi nemíním masově říšit, je to jen půlka terénu... Tož zvažte to
Je to zaujímavý nápad, ale keď si tými batohmi myslel ASK, tak to podľa mňa nie je vhodné. Prečo? Pretože testovanie by malo prebiehať v malej výške a pri preletoch majú všetci dosť veľkú výšku, takže chybičky na zemi veľmi nevidno :)
Bolo by to teda testovanie, ale nemyslím si, že by bolo plnohodnotné.
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod ram » 10.06.2008 12:31

GothaR píše:Je to zaujímavý nápad, ale keď si tými batohmi myslel ASK, tak to podľa mňa nie je vhodné. Prečo? Pretože testovanie by malo prebiehať v malej výške a pri preletoch majú všetci dosť veľkú výšku, takže chybičky na zemi veľmi nevidno :)
Bolo by to teda testovanie, ale nemyslím si, že by bolo plnohodnotné.


Já si naopak myslím, že to vhodné je, protože maminka mi dycky říkala: "lítej pomalu a nízko! A před zatáčkou brzdi!"
Nastavíme takové podmínky, aby nikdo vysoko nemoh a je to. :lol:
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod GothaR » 10.06.2008 12:47

ram píše:
GothaR píše:Je to zaujímavý nápad, ale keď si tými batohmi myslel ASK, tak to podľa mňa nie je vhodné. Prečo? Pretože testovanie by malo prebiehať v malej výške a pri preletoch majú všetci dosť veľkú výšku, takže chybičky na zemi veľmi nevidno :)
Bolo by to teda testovanie, ale nemyslím si, že by bolo plnohodnotné.


Já si naopak myslím, že to vhodné je, protože maminka mi dycky říkala: "lítej pomalu a nízko! A před zatáčkou brzdi!"
Nastavíme takové podmínky, aby nikdo vysoko nemoh a je to. :lol:
To napadlo aj mne :) Spraviť na otočných bodoch okná vo výške 100-300 m a bude srandy :) Len mňa osobne by to asi nebavilo, už za normálnych podmienok mám problém s ASK doletieť :D
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 10.06.2008 13:47

Mluvil jsem o zábavě, tohle by bylo horší než testování, tam si člověk aspoň nahodí Q a jede :) Kašlete na testování, čím víc o tom přemýšlím, tím víc preferuju létání pro radost. :) Vy mi pak začnete posílat mraky bugů a kdo se s tím má opravovat... Jestli chcete, lítejme ty tásky co bychom normálně létali v levé části slovakia 3 ve slovakia 4, ne každý týden samozřejmě, a za normálních podmínek... mnoho z nás ji nechtěně otestuje, až se bude hrabat z padesáti metrů :) Jestli zavedete nějaký testovací "znásilnění" při těch táscích, tak tu scenerku zhnusíte nejenom ostatním ale i mě a to bych vás pak zabil... :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod ram » 10.06.2008 13:57

Samozřejmě máš pravdu. O nějakých oknech ve 100-300m jsem ani neuvažoval. Prostě normální tasky se stoupáním někam do 2000m a je to. Stejně to tak bylo vždy. :)
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod GothaR » 10.06.2008 14:58

ram píše:Samozřejmě máš pravdu. O nějakých oknech ve 100-300m jsem ani neuvažoval. Prostě normální tasky se stoupáním někam do 2000m a je to. Stejně to tak bylo vždy. :)
Tak tak, tie okná to bola iba taká sranda, nepáčilo by sa to mne a určite ani ostatným.
Proti obyčajnému lietaniu v ľavej časti mapy nemám nič, len som chcel upozorniť na to, že to otestovanie nebude dokonalé, no aspoň vychytáme najväčšie chyby (ak vôbec nejaké sú).
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 10.06.2008 15:16

nejsou :) Stojí vec... jak říká Lászlo ze Sousedů. Bože, to je nejlepší seriál jaký jsem kdy viděl.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron