Pozvánka a dotaz

Ako na to

Pozvánka a dotaz

Poslaťod swt » 14.08.2006 17:50

Ahoj všichni tichý ptáci, mám tu pro vás jednu pozvánku a při té příležitosti jeden průzkumný dotaz.

Mrkněte na následující link, pořádáme takovou akcičku která by vás mohla zaujmout.

Obrázok

Pár akcí už jsme dělali, i ve spolupráci s Aeroklubem ČR a jinými, takže nemusíte mít strach že o tom nic nevíme, viz. např. fotky z MFLF.

Akce Crashamster bude více komorní, setkání simových nadšenců, ne akce pro veřejnost, což pro vás může bejt taky plus.

Proč to ale dávám na Condoří fóra ...
kromě toho že by vás mohla zaujmout akrobačka ...

Protože by mě zajímalo, jestli byste měli zájem uspořádat nějakou podobnou akci s Condorem, respektive jestli by někdo z Vás nechtěl přijet přímo tam. Jednk místo se tam najde, a druhak tam budou nejméně tři vlastníci Condora, což dává dobrý základ nějakému solidnímu polétání ve více osobním podání než jen přes internet a teamspeak ...

Takže

- kdo by chtěl přijet na CrashHamster akci zalétat si Condora (i jiné simy), pojíst popít s kolegy postiženými simovou vášní, pokoukat na výkony akrobatů?

- kolik z vás by mělo zájem přijet (asi do stejných prostor) na případnou zcela Condorovou akci také soutěžního charakteru?

S sebou nutno pouze spacák, vlastní komp se síťovkou, monitor/LCD a kvedly, klávesnici, myš, prodlužku. Network, místnost atd. zajistíme my.

Doufám, že se najde dost zájemců ochotných zvednout zadek a poznat své virtuální kolegy i nevirtuálně :P

Samozřejmě platí pro virtuální kolegy z libovolného státu, soustátí, planety či galaxie ...
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod swt » 15.08.2006 11:29

Jo ještě jsem vás chtěl poprosit, pište mi sem i negativní ohlasy

- nepojedu protože ... (není nutný psát "protože už v tom termínu něco mám")
- na podobnou akci bych nejel protože ...
- jel bych jenom kdyby ...

Zajímalo by mě to, jestli má cenu vůbec o nějaký akci přemejšlet, a jestli tak o jaký ...
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Erixooon » 15.08.2006 17:31

Já bych přijel, jenže...
Erixooon
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 14.05.2006 10:13
Bydlisko: Home, sweet home...

Poslaťod Cadfael » 15.08.2006 17:37

Jel bych rád, ale jsem poslední dobou dost vytížený a špatně si mi hledá volno na celý den + cesta.. škoda.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod tomas » 16.08.2006 10:01

1. Určitě zajímavý nápad.
2. Já bych asi nejel, protože asi nejsem zas takový fanda do simulátorového létání (může se něco takového tady vůbec napsat?? :lol: ), abych této akci obětoval celý víkend.
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 16.08.2006 10:38

Já myslel brácha že Tě němci v práci proháněj ... :twisted:

Nápad určitě dobrý, pominu ten čas, tak já bych jako problém viděl demontovat a rozdrátovávat komp a jeho příslušenství...
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Jarouš » 16.08.2006 11:20

Ahoj,

já se tedy k tomu stavím jednoznačně pozitivně, už jen proto, že jsme si mnohokrát všichni psali, že by bylo fajn poznat se v reálu a vyměnit si zkušenosti jak ze závodění tak s technickým vybavením.

Když to zesumarizuji, vidím to jako skvělou příležitost uspořádat super Condoří taškařici, kde bychom jednak dohnali ty zanedbaný pivka po závodech :wink:, ale hlavně by to mohl a měl být pro mnohé velký posun v nahlížení na virtuální lítání. Je jasné, že je to dost pracné, rozebrat již léta zašmodrchanou PC sestavu a k tomu převážet monitory a další příslušenství, ale podle mě to stojí za to. Třeba by mě strašně potěšilo, kdyby se povedlo přesvědčit Patrika, Lukáše, Horneta a další, kteří používají kombinaci, nebo jednotlivé komponenty: Dataprojektor, ED-brýle, Trackir atd... a předvedli je tam.

... tímto je vlastně prosím, zda by byl někdo z nich ochoten peripetie s převozem a instalací podstoupit a za jakých podmínek. Třeba můžu nějak pomoci.

Za sebe říkám, že jsem všema deseti pro!!!

Už jen proto, že je nám tímto od MH nabízen prostor a zázemí podobnou akci uspořádat. Tak že výše vyjádřívšívse, zkuste ještě přehodnotit možnosti a chuť!

JP
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 17.08.2006 08:06

Jarouš píše: Třeba by mě strašně potěšilo, kdyby se povedlo přesvědčit Patrika, Lukáše, Horneta a další, kteří používají kombinaci, nebo jednotlivé komponenty: Dataprojektor, ED-brýle, Trackir atd... a předvedli je tam.


Teda Ty víš jak na mě :twisted: . Zatím tedy nezávazně, jelikož se nám narodí svišť, tak pokud bude všechno v pohodě a bude-li nějaká účast z Condor létavců, přijel bych se rád podívat. Zajistit si volný víken takto dopředu není zas takový problém, do Hradce slabá hodinka jízdy a 3D brýle rád předvedu. Proč jsem psal s tím převozem PC, mám delší dobu problémy při krátkodobém odpojení od sítě. Už jsem to nechával opravovat X-krát, ale vždy po přerušení napájení pak trvá, než se podaří počítač zase nahodit na správný výkon a tak, aby vše fungovalo normálně. Ještě mě napadla varianta B, pokud je někdo majitelem grafárny od Nvidie, nebyl by problém vzít brýle, ovladače a pro tuto akci zkusit na kompu někoho z přítomných.

Zatím tedy takhle, doufejme že se v té době budeme prohánět v upraveném modelu termiky updatu 9.

Zatím ahoj!
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod bodlinka » 17.08.2006 13:53

Jsem taky pro "Condoří" akci všemi desti :D

Na Crash Hamster bych se pravděpodobně přijel v sobotu podívat.

Mirek
Obrázok
bodlinka
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 02.06.2006 11:10
Bydlisko: Chrudim a LKZM

Poslaťod swt » 24.08.2006 12:37

Soudruzi, mám tu pro vás update okolo tématu ...

Takže co se Crash Hamster týče ...
Obrázok

Je možno přijít na čumendu, akro soutěž bude v sobotu.

Jeden člověk bude předvádět akro s Foxem v Condorovi, a bude tam akro se Su-27 v LockOnu.

V tuhle chvíli je volnejch asi 5 míst pro případný lidi sPCčkem.


Vzhledem k tomu, že jsem psal o možnosti přijet s PC (tj. aktivně se účastnit létání) považuju za vhodné upřesnit jak to asi bude vypadat, aby někdo neměl zkreslenou představu.

Tahle akce se odlišuje od našich klasickej sletů tím, že není tak monotematická a striktně organizovaná. Nosným prvkem je samozřejmě soutěž v akro. Kolem toho bude víceméně volný program, ale dá se předpokládat, že bude snaha lítat simy, který jsou blízký účastníkům - tj. hlavně Il-2. Účastníky baví jak boj, tak formační létání ... a od toho se to bude odvíjet. Minorita Condoristů si samozřejmě může střihnout nějakej přelet/dva/tři ale neberte to tak že když přijedete že se bude celou dobu lítat Condor, to u týhle akce ne (mrkněte na thread "Silent Hamster").

Předpokládám i to, že se projedou všechny simy, který tam kdo přitáhne, a že tím pádem z toho bude taky trošku takové "multiplatformní setkání a simový seminář" - lidi, co nemají třeba Condora si to určitě budou chtít szkusit, případně další simy - Flaming Cliffs, FS2004 s 6DOF TrackIRem atd. Taky se tam samozřejmě sejde různej hardware, jak PCčka tak hlavně kniply - modovanej Cougar, FF joye ... zase možnost se pobavit, ošahat ..

No a v neposlední řadě popít, pokecat se spřátelenými osobami.

Takže - pokud chcete vyrazit na Crash Hamster, jste vítáni srdečně, a teď i víte do čeho jdete. Pokud se objevíte jen na čumendu, netřeba nic činiti, pokud byste chtěli přijet i s PCčkem, je potřeba se "přihlásit" ... stačí mi to sdělit s nějakým rozumným předstihem.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod swt » 06.10.2006 23:09

Update
Posun termínu, sledujte web
Obrázok
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod L.Bares » 18.10.2006 21:43

Jestli akce nepadla, prijel bych se podivat jako divak a videl bych to na sobotu.
Obrázok
L.Bares
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 30.08.2006 16:52
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod swt » 22.10.2006 19:23

Nějak nestíhám. Akce nepadla, zatím to pořád vypadá na 10. - 12. 11. Budeme se těšit na návštěvníky ...
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod swt » 03.11.2006 12:19

Tak bohužel ani tento termín nezabral (akrobati - soutěžící mají prý problémy s časem). Další návrh padl na 1. - 3. 12. ale už jsem nějak skeptický. Pokud to bude vypadat že by se něco dělo tak to sem písnu.


Ale co se SilentHamstera týče, s tím počítám na druhou půlku února, respektive počítám s vámi, že se sejdeme :idea:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Jarouš » 03.11.2006 12:29

swt píše:Tak bohužel ani tento termín nezabral (akrobati - soutěžící mají prý problémy s časem). Další návrh padl na 1. - 3. 12. ale už jsem nějak skeptický. Pokud to bude vypadat že by se něco dělo tak to sem písnu.


Ale co se SilentHamstera týče, s tím počítám na druhou půlku února, respektive počítám s vámi, že se sejdeme :idea:


Škoda že to navyšlo, včera jsme se zrovna s Mirkem (bodlinkou) domlouvali, že bychom přijeli.
Na únor se těším :!:
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Ďalší

Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron