nahodne vyhozeni ze serveru

Ako na to

nahodne vyhozeni ze serveru

Poslaťod bumper » 23.10.2009 15:17

Zdravim, vcera se mi po spusteni serveru stala docela divna vec. Po pripojeni 6 lidi vse fungovalo jak ma a behem letu to z niceho nic vykoplo 4 lidi zaroven, ostatnim to dal jelo v pohode. Myslel jsem, ze to je nahoda, ale po dalsim spusteni serveru se prihodilo to stejne, ale vyber lidi co je to vykoplo byl jinej. Vsiml jsem si, ze se mi na serveru ukazala hlaska " server crawler connected " nikdy predtim jsem si tohodle nevsiml, neni to nejakej smejd ? :) Pouzivam klasickej CondorDedicated.exe z Condora, bez DS Helperu a tohle me fakt neskutecne nastvalo, jednak nam to pokazilo spolecnej let s kamosema z Medlanek a druhak nevim co s tim dal. Mam novej router, ale myslim, ze tim to bejt nemuze nastaveno mam vse jak na starem a kdyby to router nejak blokl, spadne to prece vsem a ne jen casti lidi ve stejny moment. Nenapada nekoho v cem by mohl byt problem ?
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod ram » 23.10.2009 15:29

Vyzkoušej to jiný den. Z největší pravděpodobností mohl být nějaký problém u tvého providera.
Crawler je alternativní serverlist.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: nahodne vyhozeni ze serveru

Poslaťod erycP » 12.12.2009 05:15

bumper píše:Zdravim, vcera se mi po spusteni serveru stala docela divna vec. Po pripojeni 6 lidi vse fungovalo jak ma a behem letu to z niceho nic vykoplo 4 lidi zaroven, ostatnim to dal jelo v pohode. Myslel jsem, ze to je nahoda, ale po dalsim spusteni serveru se prihodilo to stejne, ale vyber lidi co je to vykoplo byl jinej. Vsiml jsem si, ze se mi na serveru ukazala hlaska " server crawler connected " nikdy predtim jsem si tohodle nevsiml, neni to nejakej smejd ? :) Pouzivam klasickej CondorDedicated.exe z Condora, bez DS Helperu a tohle me fakt neskutecne nastvalo, jednak nam to pokazilo spolecnej let s kamosema z Medlanek a druhak nevim co s tim dal. Mam novej router, ale myslim, ze tim to bejt nemuze nastaveno mam vse jak na starem a kdyby to router nejak blokl, spadne to prece vsem a ne jen casti lidi ve stejny moment. Nenapada nekoho v cem by mohl byt problem ?

1 | oplati sa nastavit v CDS: Edit/Server Option maxping na 1000ms - omedzis vykopnutie ludi, ak im/tebe stupne ping...
2 | server crawler connected - crawler, pripne sa v join, zisti task a urobi briefing tu - http://www.condor-club.eu/serverinfo/222/
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: nahodne vyhozeni ze serveru

Poslaťod bumper » 12.12.2009 16:59

1 | oplati sa nastavit v CDS: Edit/Server Option maxping na 1000ms - omedzis vykopnutie ludi, ak im/tebe stupne ping...
2 | server crawler connected - crawler, pripne sa v join, zisti task a urobi briefing tu - http://www.condor-club.eu/serverinfo/222/[/quote]

Diky, ten ping tam nastaven mam, asi to byla nastesti opravdu nahoda, jak psal ram, od te doby to zase slape jak ma.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno


Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
cron