medlánecké polítaní

Ako na to

medlánecké polítaní

Poslaťod bumper » 12.12.2009 17:03

Uz par tydnu vcelku uspesne litame s par lidma z LKCM kazdy ctvrtek od 20:00, takove pohodove litani. Kdyby se k nam chtel nekdo pripojit, budeme radi za kazdy kus vybaveny dobrou naladou.

Strucne info naleznete nejpozdeji den pred kazdym startem tady:
http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm
Naposledy upravil bumper dňa 27.12.2009 00:25, celkovo upravené 2
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: medlánecké polítaní

Poslaťod misugen » 17.12.2009 11:17

ahoj, toho času jako brňák bych dneska s váma rád provětral krovky na rodné vysočině, jen sem se nedohmátl třídy, se kterou se letí :?: ...v 8 čau :wink:
misugen
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 30.10.2009 13:26

Re: medlánecké polítaní

Poslaťod bumper » 17.12.2009 15:29

misugen píše:ahoj, toho času jako brňák bych dneska s váma rád provětral krovky na rodné vysočině, jen sem se nedohmátl třídy, se kterou se letí :?: ...v 8 čau :wink:


Uz jsem to na strance upresnil, ona to byla doposud vicemene interni vec par lidi z Aeroklubu, takze se omlouvam za nedokonalost " priprav " pred letem, ted uz je to info doufam dostacujici :wink:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: medlánecké polítaní

Poslaťod misugen » 17.12.2009 16:14

díky, je to fajn, že jsou tu takové místní partičky co si samy staví tasky, jen už to přestávám stíhát :( , holt lichý čtvrtek medlánky, sudý Lopeník :wink:
misugen
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 30.10.2009 13:26

Poslaťod Choze » 17.12.2009 18:04

Lopeník lítáme mimo čtvrtek i v úterý, vždy cca od 19:00
Choze
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18.09.2009 15:59

Poslaťod bumper » 18.12.2009 20:04

Dekuji za hojnou ucast, tusim 2 kousky navic ;) Dalsi let bude mimoradne v utery ( ve ctvrtek je Stedry den ). Info opet na stejnem miste http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm poleti se repete jedne z trati letosnich juniorek.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod OK0357 » 12.02.2010 01:08

Dneska to byl pěkný let, po dlouhé době jsem si neužil pořádnou krizovku.:)
Letu zdar!!!!!!!!!!!!!

Obrázok
Obrázok užívateľa
OK0357
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 15.01.2007 15:29
Bydlisko: Orlová

Poslaťod bumper » 15.02.2010 13:35

Jo, konecne jsem po delsi dobe zase doletel :) Chtel bych upozornit, ze se meni pravidelny termin ze ctvrtka na utery od 20:00. Kdo mate cas a chut, tak se pripojte, at se tam nenudime :wink:
Zakladni info najdete vzdy nejpozdeji den pred letem zde:

http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm

Nejake povidani z minulych i budoucich letu najdete tady:

http://forum.medlanky.info/viewforum.php?f=38
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod bumper » 16.02.2010 23:10

Tak zmena terminu na utery se vyplatila, konecne zase 20 kousku na startu, ale bohuzel se mi Condor i se serverem odporoucel do vecnych lovist. Tohle nepravidelne tuhnuti celeho PC u Condora uz mi zacina lezt na nervy :( Omlouvam se teda tem co se pripojili a snad priste to vydrzi, nemam to jak ovlivnit. Najit chybu, proc to nekdy zatuhne a nekdy ne se v podstate asi neda :cry:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod erycP » 16.02.2010 23:14

bumper píše:Tak zmena terminu na utery se vyplatila, konecne zase 20 kousku na startu, ale bohuzel se mi Condor i se serverem odporoucel do vecnych lovist. Tohle nepravidelne tuhnuti celeho PC u Condora uz mi zacina lezt na nervy :( Omlouvam se teda tem co se pripojili a snad priste to vydrzi, nemam to jak ovlivnit. Najit chybu, proc to nekdy zatuhne a nekdy ne se v podstate asi neda :cry:

hostit aj letiet na jednom stroji je vzdy hop alebo trop... utorok zabral, stvrtok ste mali koliziu terminu s SBC ;) snad nabuduce vydrzi az do konca
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod bumper » 17.02.2010 16:05

erycP píše:hostit aj letiet na jednom stroji je vzdy hop alebo trop... utorok zabral, stvrtok ste mali koliziu terminu s SBC ;) snad nabuduce vydrzi az do konca


Napadla me jeste jedna vec, ale netusim jak se to bude chovat. Co kdyz pustim server na netbooku a poletim na hlavnim PC. Zajimalo by me, jak se v te situaci zachova Condor, protoze bude defakto jedna licence Condora pustena na dvou PC, nemate s tim nekdo zkusenost ? Ja uz totiz nevim, jak to pojistit, abych mohl zaroven letet a v pripade, ze se mi Condor sekne, nepokazil zabavu vsem co jsou na serveru :( Bohuzel to nahodne tuhnuti jednoduse nelze nejak osefovat. Delalo mi to uz driv u scenerky Slovakia, pomohla preinstalace. Pak mi to tak zatuhlo nedavno na nove scenerce Cech, taky jsem to cele preinstaloval a dalsi tri lety pohoda, ale prece nebudu jak mongol pred kazdym letovym dnem preinstalovavat pul harddisku :(
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod erycP » 17.02.2010 16:24

bumper píše:Napadla me jeste jedna vec, ale netusim jak se to bude chovat. Co kdyz pustim server na netbooku a poletim na hlavnim PC. Zajimalo by me, jak se v te situaci zachova Condor, protoze bude defakto jedna licence Condora pustena na dvou PC, nemate s tim nekdo zkusenost ?

hm podotazka - ako pustas server? cez DShelper dedikac?
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Cadfael » 17.02.2010 17:49

pokud spustíš Dedicated server na noteboku, tak u něho se licence nekontroluje, takže by ti to mělo bez problémů běžet. Ani by tam neměl být žádný problém se sceneriemi atp.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod ram » 17.02.2010 18:18

Jenom takové upozornění. I na tom dedikáči musí být nainstalované všechny scenérky :!: Nakonec bych vám to mohl i odhostit, ICQ na mně máš, tak pokud by byl zájem... Jenom bych prosil mít nachystané oba soubory, jak fpl (flightplan), tak i dsh (pro dshelper).
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod bumper » 17.02.2010 19:24

ram píše:Jenom takové upozornění. I na tom dedikáči musí být nainstalované všechny scenérky :!: Nakonec bych vám to mohl i odhostit, ICQ na mně máš, tak pokud by byl zájem... Jenom bych prosil mít nachystané oba soubory, jak fpl (flightplan), tak i dsh (pro dshelper).


Ahoj, diky vsem za rady. Poustim pouze dedicated server. Dshelper nepouzivam, zatim nebyl u toho volnejsiho litani k nicemu potreba. Pokud bys nam pomohl s hostingem, byl bych velice rad. U me je to bohuzel sazka do loterie a z 10ti lidi z AK neni v podstate nikdo jinej schopen server pustit :( Udajne nema nikdo verejnou IP, nestabilni pripojeni atd. Ja s netem problem nemam, jsem na rychle kabelovce, ale bohuzel cas od casu mi zastavkuje Condor, nebo PC. Fakt netusim kde je vlastne problem, tim ze to totalne zamrzne, nemam ani errorlog z Condora, takze opravdu tezko radit a neco resit.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Ďalší

Späť na Lietanie online / Multiplayer

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron