Jaký DPL projektor pro LCD 3D brýle..?

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

Jaký DPL projektor pro LCD 3D brýle..?

Poslaťod Ladaxxt » 13.05.2010 14:01

před časem jsem si pořídil Condora.. Zkoušel jsem i 3D s brýlemi eDimensional, ale HW to absolutně nestíhal.. Momentálně bych s novým strojem rád vzkoušel 3D s projektorem DPL.. Vlákna s poznatky o 3D projekci jsou už poměrně stará a proto jsem si dovolil založit nové, abych zjistil jaké máte kdo zkušenosti s projektory pro 3D Condora..
Nejsem žádný milionář, tudíž prosím o info jaké jsou základní potřebné parametry projektoru za rozumnou cenu.. Díky moc, Láďa
Ladaxxt
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11.05.2010 19:04

aha..

Poslaťod Ladaxxt » 24.07.2010 19:41

takže jsem pořídil DLP projektor ACER H5360 a k němu balení nVidia 3D vision i se hrou Avatar..
Projektor paráda.. Nejede sice v nativním HD, ale nemám 100k na 3d projekci v HD.. Originální filmy z DVD to dává i "jen" na bílou zeď v parádní kvalitě.. Tím jsem fakt překvapený. Teď k 3D.
Samozřejmě jsem hned zkoušel toho Avatara s brýlemi 3D vision.. Měl jsem předtím už zkušenost s e-dimensional lcd brýlemi na CRT monitoru a můžu říct, že nVidia 3D vision je nesrovnatelně kvalitnější.. Žádné úmorné blikání, jednoduchá obsluha a regulace 3D efektu.. Ve spojením s tou projekcí na velkou plochu je to fakt úžasné.. (Škoda, že ta hra je naprostá kravina.. Dá se na ní jenom ocenit hezky modelovaná krajina a džungle na Pandoře.., na kterou koukáte opravdu 3D, skoro jako v tom IMAXU)
Pln nadšení jsem tedy na svůj nový PC nainstaloval Condora a přišlo zklamání.. Zdá se, že Condor nepodporuje nVidia 3d vision.. To mě vůbec nenapadlo, myslel jsem, že to automaticky pojede.. Musím někde vyhrabat ty staré brýle e-dimensional.., doufat že si budou rozumět s win7 64bit a s tím projektorem..
Nedělám někde něco špatně... a třeba ten Condor v 3d Vision normálně jede...? Děkuju moc za případnou odpověď a ještě napíšu jak jsem dopadl s e-dimension..
Ladaxxt
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11.05.2010 19:04


Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron