Pedále+moj setup

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

Poslaťod Václav Kořínek » 19.02.2007 16:19

Jenomže Tvůj styl příspěvků "vyzařuje neobyčejně velkou zkušenost..." Jak s Condorem, tak i v reálu. Prostě trochu brzdit a rozvažovat... :wink: :wink:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod červeňák » 19.02.2007 17:24

Václav Kořínek píše:Jenomže Tvůj styl příspěvků "vyzařuje neobyčejně velkou zkušenost..." Jak s Condorem, tak i v reálu. Prostě trochu brzdit a rozvažovat... :wink: :wink:

mno mám už v letadle něco nablito :twisted: mě to tak ani nepřijde jako "neobyčejně velká zkušenost" ale spíš jako takovej mladickej zápal mno :) znám to a chápu to ;) a rozhodně bych ho nebrzdil 8)
Obrázok užívateľa
červeňák
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 23.05.2006 12:07
Bydlisko: .: LKJA :.

Poslaťod Krejca » 19.02.2007 17:44

červeňák píše:
Václav Kořínek píše:Jenomže Tvůj styl příspěvků "vyzařuje neobyčejně velkou zkušenost..." Jak s Condorem, tak i v reálu. Prostě trochu brzdit a rozvažovat... :wink: :wink:

mno mám už v letadle něco nablito :twisted: mě to tak ani nepřijde jako "neobyčejně velká zkušenost" ale spíš jako takovej mladickej zápal mno :) znám to a chápu to ;) a rozhodně bych ho nebrzdil 8)


Díky za zastání.

Já jsem to myslel jako joke, ale někdo se toho prostě chytl no. Jinak nechápu jak věta o vyhození pytlíku z virtuálního letadla může něco vypovídat o mých zkušenostech s Condorem nebo v reálu.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Václav Kořínek » 19.02.2007 19:42

Nejde o vypovídání zkušeností. Jenom volit trochu jiná slova a slovosled a výsledek bude 100% jiný. :wink:

Bohužel já nemám v reálu moc nalítáno, respektive jsem se zastavil na nějakých 130hod. /oficiálně, neoficiálně mám víc/, takže jsem nenazvracel ani nepomočil či nepokálel. Jediný "podobný" zážitek jsem měl po šestihodinovém letu - nepočítal se mi, původně jsem s instruktorem odstartovali navijákem na okruh, po vypnutí si instruktor vzal řízení a že něco zkusí. V neskutečně turbulentním slabém stoupání jsme se vyškrábali nad Ještěd a náledovalo skoro šest hodin neuvěřitelného polítání - nepočítal jsem s tím, tak jsem nešel na záchod, nevzal si pití ani jídlo a měl jsem jenom slabé triko. Po přistání jsem byl tak zmrzlý /v jednu chvíli se dělala na křídlech slabá námraza/, že jsem nemohl bez pomoci ven a ani chodit a potřeboval jsem neodbytně na malou. Hrdost mi nedovolila udělat potřebu na místě a Meresjevovým stylem jsem se dostal přes letiště k lesíku.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Otazka na elektrikarov

Poslaťod Busho » 09.08.2007 10:01

Nechcem tu otvarat novu temu k pedalom, tak vyuzivam tuto.
Prave som si ich dorobil, funguju, no v rozsahu stredu ma potak (100k) pomerne velke "elektricke" vole. T.zn., ze pedale zaberaju neskor. Plati to symetricky na obe strany. Vadi to pri jemnom manevrovani. Da sa ten volny stred zredukovat nejako elektricky?
Busho
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 12.07.2007 18:01
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod Busho » 09.08.2007 19:15

... no, vyriesilo sa to same. Nainstaloval som nove softy k Saiteku a je to ok.
Busho
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 12.07.2007 18:01
Bydlisko: Nové Zámky

Predchádzajúci

Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron