JOY SAITEK

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

Poslaťod tomas » 16.02.2007 21:04

Jo, máte vlastně pravdu. Kdysi jsem takovou nějakou informaci "vygooglil". Nicméně mě tato aplikace způsobovala popsaný problémy :D No a word i excel mi chodí taktéž, takže jsem to pak prostě nechal vypnutý nastálo. Tenkráte jsem i zkoušel přeinstalovávat ovladače Saiteku...ale se stále stejným výsledkem...
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod M.Svozil » 16.02.2007 23:32

Zkus spustit ještě Windows v nouzovým režimu, jestli to taky buguje. A jestli to dělá jen Condor, tak ho zkus přeinstalovat. Mám pocit, že jsem zažil něco podobnýho s joy po patch10, kdy jsem omylem instaloval All-in-one a ne jen rozdilový upgrade..pak už nevím.Reinstall win nebo povolat z okolí nějakýho malýho pitavala, protože se to asi musí vidět :roll:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Skymartas » 19.03.2007 22:07

Tak moje trápení se posunulo napoloviční cestu. Joy jsem nakonec zreklamoval, vyměnili mi ho a už dokonce funguje i kalibrace. Děkuji všem, kteří se snažili mé trápení zmenšit.

Přesto potřebuji ještě helpnout: Ačkoli se joy chová jako I.O. pod Win,
v Condoru mi nefunguje knipl na pravou stranu. Všechna tlačítka bez problémů, ale knipl mám pořád v sekaných pohybech úplně vpravo a přitaženej. Pokud jej srovnám myškou, funguje od osy vlevo, ale doprava nezatočím (křidélka).
Jde to někde v Condoru ještě nastavit, nebo mi v programu něco chybí?
Prosím prosím ještě o malou pomoc. Se starým joy se už nedá... :cry:
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Cadfael » 19.03.2007 22:12

Condor až do P11 používá ovladače DirectX pro joy. Pokud se ti ve windows chová korektně, podle vší logiky by se měl choval stejně i v Condorovi. Zkoušel jsi ho v condorovi kompletně přemapovat? Zkus taky vypnout v condorovi ovládání os myší - to se může tlouct. Myš je nastavená jako druhý knipl..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Skymartas » 19.03.2007 22:46

Jsem hotov. :cry:
Joy se chová nepochopitelně. Ve Win vypadá korektně, ale v Condorovi jakmile naběhne kabina, pohnu čímkoli, tak skočí knipl doprava a vyšlápne se levá noha. Na střed to nedostanu ani kdyby čert na koze jezdil. Myšku jsem zkoušel vypnout, ale nepomáhá.
Když byl starý ovladač, tak nešla kalibrace. Stáhl jsem nový, kalibrace jde a zase nemaká v Condoru. Už nevím......
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Semrad » 12.07.2007 16:38

Prosim majitele Saitek X52, aby se rozepsali o kvalitach ci pripadnych problemech s timto zarizenim. Vazne uvazuji o jeho nakupu. Dale prosim nakupujici na Patro.cz se zkusenostmi s nakupem. Prave tam jsem nalezl nejlevnejsi kus, kdyz nepocitam pixmanii na kterou jsem neslysel zrovna chvalu. Dekuji mnohokrate, uz mam kurzor na tlacitku koupit. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod riso » 12.07.2007 20:56

x52 uz mam zo 4roky ...a za tie prachy je to najlepsi HOTAS co sa da v masich guberniach kupit....joy sa mi vyvaklal po cca 2 rokoch ale to je pri intenzivnom lietani il2 uplne normalne...teraz pouzivam spolu s plynovkou x52 (mam na nej namapovane napr. brzdy...) saitek cyborg evo...nic lepsie sa okrem CH products alebo MS FFB 2 neda kupit...ale to je uplne o inych peniazoch a ich dostupnosti...asi tak
Obrázok užívateľa
riso
Site Admin
 
Príspevky: 257
Registrovaný: 03.05.2006 20:41
Bydlisko: Martin

K tomu EVU + mozna inspiracia...

Poslaťod Busho » 24.07.2007 16:13

Tiez vlastnim Saitek Cyborg Evo a doteraz som bol s nim spokojny ( v Sturmovi ci Pacifikovi), no tu na Condore sa mi javi byt prilis velka vola okolo stredu. Ono celkovo to riadenie eroplanu je v Condore prepracovanejsie a vernejsie (moj subjektivny dojem). Len tak z recesie som vyskusal maly kvazi RC ovladac dodavany k modelarskemu simulatoru Easy fly. Cela sranda ma pred 2 rokmi vysla na 900Sk a kupodivu dodnes slape dobre. A to i v Condore. Ma to dobre spraveny krizovy ovladac a riadenie je tak podstatne jemnejsie a presnejsie . Pravdepodobne pojdem touto cestou. Pedale vsak vyvediem na nohy a nadpojim knipel na do ruky a nie len do 2 prstov. Ak ovladac niekto ma zaujem vidiet, mozem poslat foto ( aj zvnutra). Ono bych to aj sem capol, ale neviem ako :oops: :cry:
Busho
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 12.07.2007 18:01
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod Semrad » 24.07.2007 16:41

Uprimne, taky mne napadlo vyzkouset RC ovladac. Jen ze na novym kompu nemam game port. Stejne budu muset koupit ovladac na USB. Napadlo me to v dusledku mych problemu se stavajicima kniplama.

Konecne je muj X52 na ceste, s trochou stesti s nim zitra poletim. :!: To jsem ale velky optimista, pri me smule ridic PPLky zabloudi do Australie i s nakladem a celou rodinou. :roll: :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Richi » 27.07.2007 11:58

To MSE: Mohl bys potvrdit nebo vyvrátit nestabilitu Joye X52? Zdá se mi, že má moc malou základnu. Popřípadě jestli se dá k sobě "smontovat" joy s plyn. pákou? Dík
Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Richi
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 18.02.2007 20:06
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod Semrad » 27.07.2007 14:13

Asi takhle. Zakladna je 170 x 170 mm. Chod joye je docela hladky, pri letani Condora se ani nehne, mozna pri razantnejsi pilotazi mozna bude utikat. Ma prisavky, navic krizem jsou v zakladne diry naskrz, stejne tak na plynovce, takze se to da pridelat k desce nebo plechu podle libosti. Jina vez je u plynovky, ta ma docela tuhy chod i po uplnem povoleni brzdy. USB kabel je dlouhy tak tak, za to propojovaci kabel plynovky a joye je dlouhy az moc. Prekvapila me i vaha joye, je docela lehky, to bude asi tim, ze jsem mel predtim FF. Ergonometrie prijemna se stavitelnou oporou ruky a krasne na me kouka modryma ocickama. :lol: Jen to tlacitko na malicek mi tam malinko vadi, ale to je o zvyk.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Richi » 27.07.2007 21:30

Dík za info! 8)
Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Richi
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 18.02.2007 20:06
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod M.Svozil » 29.02.2008 17:31

Pomoc! Nemáte někdo starý funkční ovladače na Saitek Cyborg Evo včetně původního SST programu..nový nechodí s SST...
když tak FTP

ftp://81.27.199.58
user: pamm
pass: pamm

kuju
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Krejca » 29.02.2008 17:48

Marku mám CD od Saiteku, ale nevím jaký ovladače myslíš a nevím jaký jsou starý jestli je vůbec mám. Já totiž připojil Joy k PC a to si ho samo nainstalovalo žádný ovladače jsem nepotřeboval. KDyžtak napiš na ICQ.

EDIT: Tak mám jen cédo, kde je demo FSX a žádné ovladače nemám, sorry.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod tomas » 29.02.2008 19:59

To cédo s ovladačema a SST programem mám, můžu ti ho tam hodit až budu doma tj. v sobotu večer (možná až v neděli kolem poledne), pokud ti to nedodá někdo dřív...
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron