NMEA výstup a pda

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

NMEA výstup a pda

Poslaťod Thomas » 25.05.2006 23:59

Ahoj všichni,
rád bych používal pda (iPAQ h4150, shodou okolností ten samý kousek jaký můžete vidět v Condoru) i v simulovaném létání. Používám SeeYou Mobile. Ipaq mám v kolébce spojený přes USB s notebookem. Pochopitelně mi systém nefunguje a hlásí není příjem z GPS. Poradí mi někdo správné nastavení? Jde to vůbec rozchodit přes USB?
Nechce se mi investvat do Bluetooth adaptéru, či USB-Serial adaptéru.
Ten by mě byl patrně na nic, když nemám na notesu seriový port.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Thomas
 
Príspevky: 97
Registrovaný: 16.05.2006 13:47
Bydlisko: malebné Slovácko - CZ

Poslaťod riso » 26.05.2006 00:18

cez USB ti NMEA nepojde...
Obrázok užívateľa
riso
Site Admin
 
Príspevky: 257
Registrovaný: 03.05.2006 20:41
Bydlisko: Martin

Poslaťod Thomas » 26.05.2006 00:23

Dík, no. :(
Nezbývá mi tedy než investovat pár stovek do modrého zubu...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Thomas
 
Príspevky: 97
Registrovaný: 16.05.2006 13:47
Bydlisko: malebné Slovácko - CZ

Palm PDA

Poslaťod tomas » 17.07.2006 19:01

K tomuto bych měl taky jednu otázečku...
Mám Palm Tungsten E s operačním systémem PalmOS verze 5. Nechám zatím stranou to, že k němu mám pouze USB kabel a rád bych se zeptal, jestli na tom lze použít nějaký plachtařský soft. Problémem je, že tenhle PDA nemá Active Synchronizaci, ale tzv. HotSync, která pracuje tak, že dojde k propojení s PC, následné synchronizaci a okamžitému odpojení (např. mobileSeeYou jsem tedy ani nenainstaloval).
Ne že bych teď plánoval létat Condora s PDA, jen mě to tak napadlo třeba vyzkoušet, v souvislosti s příspěvky v jiném tématu. No a než hledat dlouze na netu, tak mi třeba rovnou někdo napíše, že je to kravina... :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ


Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron