Notebook pro Condora a grafiku

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

Poslaťod Semrad » 24.04.2008 18:03

Je to presne tak jak rikas. Dnes jsem odzkousel condora na tom ThinkPadu R61. Natahl jsem tam i Provence, ktera dela nejvetsi potize. Bezela na 20-25 FPS, na 1280x800. Co delalo problemy, tak to byly textury na letadle, nechtely se zobrazovat pri externim pohledu. Pri vypnuti odlesku se vse zobrazovalo korektne. Vim, ze jsem nekde o tom cetl, mozna je to jen starsi verzi ovladace. Pri online pujde o neco dolu FPS, ale je moznost jit dolu s detailama a rozlisenim, porad je to lepsi nez muj stary komp, kde jsem mel i 7 FPS. :lol: Kazdopadne to je vec na praci a budu na tom letat jen vyjimecne. Za druhy jsem chtel jit do IBM/Lenovo, kvuli vydrzi baterii(až 5h), cimz usetrim na koupi jedne baterie oproti konkurenci(polovicni pocet nabijecich ciklu. Za treti maji super servis, kdyz se neco vys..., tak mam notas opraveny do tri dnu, ze zkusenosti vim, ze i za den. Tim je jasne, ze uz je objednany a do utery ho mam doma. :lol: A pak uz muzu mlatit hlavou o stul, proc jsem vyhodil takovych penez za takovou mrchu placatou. :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 24.04.2008 18:15

eh... to zobrazování textur je neúplnou podporou directX na těchto kartách, a řeší se to právě vypnutím odlesků. Jinak jsem teď četl na anglickém fóru, jak tě tam někdo varuje, že na takovém notebooku jaký uvádíš má CR má velmi malé fps - což u slabých mašin a notebooků může být i pravda. A SlovakiaCE 4 bude to stejné. No ale s tím se bohužel nedá nic dělat..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 24.04.2008 18:22

Cadfael píše:eh... to zobrazování textur je neúplnou podporou directX na těchto kartách, a řeší se to právě vypnutím odlesků. Jinak jsem teď četl na anglickém fóru, jak tě tam někdo varuje, že na takovém notebooku jaký uvádíš má CR má velmi malé fps - což u slabých mašin a notebooků může být i pravda. A SlovakiaCE 4 bude to stejné. No ale s tím se bohužel nedá nic dělat..


Nasi scenerku jsem mel sebou taky, ale neinstaloval jsem ji, nechtel jsem prodejce moc drazdit. On take je udajne novy ovladac, ktery nejake tyhle veci opravuje, ale na Vistach to snad jeste neni, kazdopadne ja tam budu mit XP pro. Uvidíme co se z toho vyklube. Jinak po tom notebooku slapal a nechal padat ze stolu. Fakt jsem nechapal, fakt ma ten ThinkPad hodne vyhod, jde o to co na to moje stesti, ze?! :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 24.04.2008 18:29

no určitě pak řekni, jak se chová CR na tom notebooku, ale jsem skeptický. Já jen, abys nebyl zklamán.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 24.04.2008 19:29

Schvalne jsem otestoval CR 0.5 na starem kompu. Tam chodi pod 20fps na 800x600 a snizeny detaily, takze X3100 je o dva rady vys....mozna
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod DaggyMAC » 11.03.2009 22:02

Ahoj, ja mam X3100 na Apple Macbook 13". Mam Intel Core2Duo 2Ghz, 4Gb ramky (ale windows XP mi berie len 3,2Gb), 320Gb 7200otackovy harddisk a samozrejme X3100. Condora hravam "on the go" a ukazujem ho aj v skole na prednaskach :lol:
Na tejto grafike to funguje svizne, na 1280x800 hravam na takmer maximalnych detailoch a uplne v pohode to zvlada Condora. Je sice pravda, ze Macbooky su ina cenova kategoria, ale ja som si nekupoval notebook koli velkosti a vahe, ale koli systemu Mac OSX.
Ak vahas nad kupou X3100, nemusis sa bat. Zvlada to aj HD video, FS2004, IL-2... Osobne nemam problemy.
Obrázok užívateľa
DaggyMAC
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 09.03.2009 19:17
Bydlisko: PB

Predchádzajúci

Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron