Saitek EVO Force - malé síly

Aká grafická karta?Aký joystick? Pedále?

Saitek EVO Force - malé síly

Poslaťod Petr Soukup » 08.10.2009 15:24

Chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti se silami v řízení u Saitek EVO Force v Condorovi. U mě jsou zcela nedostatečné, téměř neznatelné - oproti reálu nevýznamně malé. Když zahejbu s vyvážením tak tam něco je, ale je to hodně málo. Zejména při vzrůstající rychlosti páka vůbec netuhne. Co funguje dobře, je let ve vrtulovém víru u vlečné a signalizace pádovky. Všechny silové efekty mám samozřejmě nastavené na maximum. Driver mám poslední - 6.0.4.1, přímo ze stránek Saiteku. V testovacím programu na driveru a FS 2004 chodí všechno jak má, je zřejmé, že joystick je schopný vyvinout značné síly. Máte někdo třeba podobnou zkušenost nebo třeba rovnou tip jak uvedený problém řešit. Žádné hrubší zásahy přímo do souborů force feedbacku v Condorovi jsem zatím nezkoušel, ale možná na to brzy dojde, takže nějaké zkušenosti v tomto ohledu bych také uvítal, pokud by je někod měl ... Díky ...
"Myslim, ze lidi, ktery nebavi litat, nejsou normalni" maj. John Sheppard, Stargate Atlantis
Obrázok užívateľa
Petr Soukup
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 03.05.2009 11:39

Poslaťod Wexelo » 08.10.2009 16:04

Mno já mám sice Microsoft sidewinder FF2, ale mám tam nastavení efektů a dostředné síly zvlášť, čili vibrace můžu mít silné a dostředný efekt malý. Zkusil bych pohledat jestli tam nemáš něco podobného nastaveno přímo v softwaru od joye.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Wexelo
 
Príspevky: 101
Registrovaný: 25.03.2009 15:53
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Poslaťod Petr Soukup » 08.10.2009 16:55

Jasně, díky. Radši jsem se ještě podíval, ale mám to všechno nastavené na 100% ...

Obrázok
"Myslim, ze lidi, ktery nebavi litat, nejsou normalni" maj. John Sheppard, Stargate Atlantis
Obrázok užívateľa
Petr Soukup
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 03.05.2009 11:39


Späť na Hardware

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron