PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Diskusia o SW problémoch

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 12.06.2011 18:43

1680x1050 emulace, v nastavení grafiky vše naplno, v Condorovi mimo dohlednosti taky všechno na maximum.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod ram » 12.06.2011 19:08

Pro win XP je nejvyšší directX 9.0c. Je to záměr Mrkfosoftu, aby taky prodal ty svoje paskvily WVista a W7. Ono taky dělat podporu na 3 systémy je o dost horší (těch systémů je samozřejmě víc, vím).
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 12.06.2011 19:55

Takže jsem vlastně zbytečně kupoval tu novou ATInu, když na XP nevyužiju vše, co umí.

No ale ještě bych potřeboval poradit, co s tou aktivací PP1. Ať se snažím jak chci, tak mne ten plane pack nechce registrovat. Ikdyž mám klíč správný, tedy svůj.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod erycP » 12.06.2011 20:13

Václav Kořínek píše:No ale ještě bych potřeboval poradit, co s tou aktivací PP1. Ať se snažím jak chci, tak mne ten plane pack nechce registrovat. Ikdyž mám klíč správný, tedy svůj.

Mal si si radsej exportnut registry - a mal by si hned condora preinstalovaneho bleskovo rychlo...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod alf » 12.06.2011 20:31

Když jsem přeinstalovával já, tak jsem měl ten samý problém a byla to stupidní blbost, co jsem dělal dokola. Ale jak na potvoru si nemůžu vzpomenout, co to bylo. Napadá mě, že jsem nebyl zadán jako pilot nebo něco podobného.
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 12.06.2011 20:46

erycP píše:
Václav Kořínek píše:No ale ještě bych potřeboval poradit, co s tou aktivací PP1. Ať se snažím jak chci, tak mne ten plane pack nechce registrovat. Ikdyž mám klíč správný, tedy svůj.

Mal si si radsej exportnut registry - a mal by si hned condora preinstalovaneho bleskovo rychlo...

To já měl všechno zkopírovaný na jiném disku. Jenže jsem udělal hloupost při instalaci XPéček - nevšimnul jsem si, na který disk se "cpaly" jako první. A on to byl zrovna ten nesprávný. A tak proběhlo formátování...
Přišel jsem tak i o maily s některýma registracema. :)
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Cadfael » 13.06.2011 07:11

Aktivaci PP musíš dělat na číslo condora, na který byl poprvé registrován, počet aktivací je omezen na 10. Po překročení musíš požádat podporu condora o navýšení, ale při jejich rychlosti je to tristní. V takovém případě mi řekněte, pokusím se vám to vyřídit rychleji. Musíš být také (myslím) přihlášen jako administrátor. Co přesně ti to Václave hlásí?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 14.10.2012 10:42

No, nevím kam tohle vložit (ale stejně tenhle topic oživím, až začnu instalovat Condora do Win7). Neví někdo z majitelů Logitecu G940, kde jsou uloženy profily nastavení? Nechce se mi znovu ručně nastavovat všechny profily, jen pro VRS F-18E do FSX jsem dělal půl dne...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 22.12.2012 22:55

Tak nevím, co je špatně... Ohledně ovládání: směrovka v Condorovi reaguje ihned na pohyb pedálů, brzdy se vysouvají ihned a přesně podle pohybu ovladače na joysticku, to samé podvozek, voda, vypínač. Ale pohyb křidélek a výškovky je malinko opožděný za pohybem joye a je pomalejší než pohyb joystickem.... S ASGéčkem se nedá prakticky letět, pořád někam "visí". Nejde pořádně řídit.
Ke všemu mám pocit, že letové vlastnosti se nemění s pohybem kniplu, ale s joyem. Abych to vysvětlil - hnu pákou doleva, knipl v letadle (a tím křidélka) se pohne o pár desetinek sekundy později, ale letadlo se stočí doprava (nárůst odporu na levém křídle) ihned s pohybem joysticku. A samozřejmě že na směrovku zareaguje ihned. Takže výsledkem je chvilka letu v traverzu, než se začne naklánět doleva. A zase chvilku trvá, než se naklánění zastaví (nereaguje ihned na vrácení joysticku), zatímco na srovnání směrovky zareaguje ihned. Takže opět chvilka v traverzu. A díky turbulenci tak letím vlastně neustále....

Taky se mi nelíbí rozmazávání textur země. Na té Australii. Přitom nastavení grafiky (AA a další fičury) musím nechat na aplikaci, jinak mi při spuštění Condora vyběhne nějaké okno s chybou a otvírá se do nekonečna. Pak nejde nic dělat.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod erycP » 23.12.2012 00:01

Václav Kořínek píše:Taky se mi nelíbí rozmazávání textur země. Na té Australii. Přitom nastavení grafiky (AA a další fičury) musím nechat na aplikaci, jinak mi při spuštění Condora vyběhne nějaké okno s chybou a otvírá se do nekonečna. Pak nejde nic dělat.

Ak mas ATInu, nedavaj Edge-detect, ale max Wide-tent. Najnovsie drivers od ATI a Edge-detect - condor pada.

Václav Kořínek píše:Ke všemu mám pocit, že letové vlastnosti se nemění s pohybem kniplu, ale s joyem. Abych to vysvětlil - hnu pákou doleva, knipl v letadle (a tím křidélka) se pohne o pár desetinek sekundy později, ale letadlo se stočí doprava (nárůst odporu na levém křídle) ihned s pohybem joysticku.

Stick force simulation, pedals force simulation? :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 23.12.2012 01:39

...ještě že je v Condorovi manuál. Problémy s řízením odstraněny (stick force simulation).

Se zobrazováváním textur taky: pokud nechám nastavení grafiky na aplikaci, tak jsou ty textury rozmáznuté a zaostřují na krátkou vzdálenost. Výhodou je vysoké fps (150-200). Když dám nastavení grafiky s potlačením nastavení aplikace, je obraz daleko ostřejší. Fps ale nad tím hustým lesem padá na 40-50. V online to asi bude horší.

Eriku, proč asi se pídím po radách s nastavením? Abych mohl lítat... Když teď bude čas. Jen musím ještě nainstalovat scenérky od Miloše a TS apod.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod erycP » 23.12.2012 01:47

Václav Kořínek píše:Fps ale nad tím hustým lesem padá na 40-50. V online to asi bude horší.

Tak tu nestiha 3D cast grafiky - potom ubrat densitu stromov, a sledovat FPS, aby ostalo v "norme".
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Václav Kořínek » 23.12.2012 02:15

Tak snad už to je vše OK. Jak vidno, ani vcelku slušná grafika - ATI Sapphire HD7880 OC spolu s i5 3570 nezaručuje bezproblémový chod Condora.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Skymartas » 16.01.2013 20:22

Možná to už tady někde na foru proběhlo, ale nějak nevidím.......
Musím přeinstalovávat condora na nový comp a nechci přijít o nalétané hodiny.
U nové instalace nemohu dostat lety ze starého zápisníku do nového po instalaci.
Je možno pomoci radou? Předem díky.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Re: PORADNA PRO NEŠŤASTNÍKY

Poslaťod Cadfael » 16.01.2013 20:59

V Condorovi (nebo ve VirtualStore u W7/Vista) je menu Pilot a v něm máš letový deník pod jménem pilota - logbook.txt. Dá se normálně editovat jako text.
Hitzi na to kdysi měl program na jejich spojení z více pilotů - podívej se sem
http://software.hitziger.net/index.php?show=programs
jmenuje se logbook merge
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron