Siroke obrazky ako podpisy

Diskusia o SW problémoch

Siroke obrazky ako podpisy

Poslaťod falkon » 04.11.2006 03:02

Zdravim,

len som sa chcel spytat, ci by ste si vy, co pouzivate v podpise obrazok so statistikou aj s odznakmi, nemohli dat tieto obrazky na 2 riadky miesto na jeden vedla seba? Na "standartnom" rozliseni 1024x768 to roztahuje forum a je treba horizontalne scrolovat :(

Na vase odznacky vam samozrejme nemam zaujem sahat, len ich umiestnenie by podla mna mohlo byt lepsie... ;)
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45

Poslaťod tomas » 04.11.2006 08:44

Ahoj,
no dobra dobra :) ja to bral zase tak, ze setrim misto "vertikalne". A stejne jsem si rikal, ze tech obrazku je na jeden podpis trosku moc, takze se vracim zpatky k osvedcene statistice.
Mozna az zaletnu nejaky opravdu narocny odznak, tak se s nim opet pochlubim. Treba tisicovku, ale pocitam, ze to se asi jen tak kvuli casu nestane :P
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod falkon » 04.11.2006 17:51

tomas píše:Ahoj,
no dobra dobra :) ja to bral zase tak, ze setrim misto "vertikalne". A stejne jsem si rikal, ze tech obrazku je na jeden podpis trosku moc, takze se vracim zpatky k osvedcene statistice.
Mozna az zaletnu nejaky opravdu narocny odznak, tak se s nim opet pochlubim. Treba tisicovku, ale pocitam, ze to se asi jen tak kvuli casu nestane :P

Ale nieeee... to som tym nemyslel :) Nikdy by som si nedovolil sahat vam na vase odznaciky! :)

Vazne mi len pripada, ze ked su zobrazene pod sebou (ako to ma napr. JP alebo MSE a dalsi), tak to je lepsie ako ked su vedla seba.
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45

Poslaťod Cadfael » 04.11.2006 19:04

Ono opravdu se není čím chlubit, je to pouhý pošetilý rozmar, ale člověk je tak jaksi tvor infantilní a má radost, že má barevný odznáček... aspoň já. Navíc, kdybychom si je nedávali do podpisu, tak autor myšlenky, BOD1, by byl smutný, že si s tím dal takovou práci a nikdo si jí neváží... :)

EDIT: Já to nejprve nepochopil, až teď mi došlo, jak to myslíš. Ano, samozřejmě to opravím také..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod falkon » 04.11.2006 19:23

Cadfael píše:No vidíš, a mě právě připadá, že pod sebou to zabírá strašně místa, víc než vlastní text... Já s dovolením zůstanu u své široké obrazovky. Ono opravdu se není čím chlubit, je to pouhý pošetilý rozmar, ale člověk je tak jaksi tvor infantilní a má radost, že má barevný odznáček... aspoň já. Navíc, kdybychom si je nedávali do podpisu, tak autor myšlenky, BOD1, by byl smutný, že si s tím dal takovou práci a nikdo si jí neváží... :)

Ok, beriem, chapem... :)

P.S.: Ale keby to bolo na 2 riadky, tak to bude viac viditelne a ty budes mat z toho urcite vatsiu radost! :D
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45

Poslaťod Cadfael » 04.11.2006 19:27

Ne, viz edit, já to chápal tak, že jenom když někdo chce vidět odznáček, tak musí scrolovat, ne že se roztáhne i text...Pochopil jsem to až pak. Byl jsem v práci a mozek je nějaký zpomalený..
Samozřejmě není důvod, abychom takhle prasili čitelnost fóra, to je logické... Ale odznáčky si asi zatím necháme :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod falkon » 04.11.2006 19:52

Odznaciky si samozrejme nechajte!!! Mozno si aj ja pridam, ak nejaky zvladnem zaletiet... ;)

A inak diky! :)
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45


Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron