Problem s Antivirem!!

Diskusia o SW problémoch

Problem s Antivirem!!

Poslaťod Martin D. » 03.12.2006 16:36

Dobry den, mam takyvy jeden problem kdyz mam zapli antivir(BitDefender vplus 10) tak kdyz zapnu condora tak se mi seka ,kdyz antivir vypnu tak je to v pohode potreboval bych poradit cim to muze byt nebo jestli mam vymenit antivir popripadne jestli nekdo z vas ma plnou verzi nejakeho antiviru a chtel by mi ho poslat protoze ted jsem si koupil ten Bit defender a s tim mi Condor nechce jet a Condora se nechci zbavit protoze je to dost dobry simulator. tak jestli by byl nekdo tak hodny a poslal mi plnou verzi nejakeho antiviru nejlepe NOD 32 protoze nechce se mi utracet za dalsi antivir dekuji
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Cadfael » 03.12.2006 16:59

Na to existuje i mnohem jednodušší řešení - když létáš s Condorem, nepouštěj internet a mail a antivir vypni. Pravděpodobnost, že by tvůj PC mohl být napaden virem v tomto režimu je tak velmi malá, že se to toho nemusíš nijak obávat (možná mě MJJ jako správce sítě opraví, ale takhle mi to vysvětloval můj kolega, který dělá sítě)...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Problem s Antivirem!!

Poslaťod bodlinka » 03.12.2006 17:12

Genius píše:Dobry den, mam takyvy jeden problem kdyz mam zapli antivir(BitDefender vplus 10) tak kdyz zapnu condora tak se mi seka ,kdyz antivir vypnu tak je to v pohode potreboval bych poradit cim to muze byt nebo jestli mam vymenit antivir popripadne jestli nekdo z vas ma plnou verzi nejakeho antiviru a chtel by mi ho poslat protoze ted jsem si koupil ten Bit defender a s tim mi Condor nechce jet a Condora se nechci zbavit protoze je to dost dobry simulator. tak jestli by byl nekdo tak hodny a poslal mi plnou verzi nejakeho antiviru nejlepe NOD 32 protoze nechce se mi utracet za dalsi antivir dekuji


Ještě se zkus podívat, zda BitDefender neumí některé aplikace vyloučit z antivirové kontroly. McAfee VirusScan 8.0, který používám jde nastavit tak, aby u aplikací, které si zařadím do seznamu např. vůbec neprováděl skenování otvíraných souborů. Možná by pomohlo, kdyby jsi takto vyloučil antivirovou kontrolu u aplikace Condor.exe.
Obrázok
bodlinka
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 02.06.2006 11:10
Bydlisko: Chrudim a LKZM

Poslaťod Semrad » 14.10.2007 07:42

Tak jsem zjistil co zpusobuje muj problem s internetem, jak asi hodne lidi vi. Pro budouci postizene to zopakuju. Spatne se mi nacitaji nektere stranky, nabehnou treba až po ctvrtem kliknuti nebo aktualizaci. Zkousel jsem prohledat net, jestli nekdo neresil podobny problem. Nasel jsem. U dotycneho to zpusoboval Avast, tedy antivirus. Tak jsem ho zkusil vypnout a ejhle net vali. Pak jsem postupne vypinal poskytovatele antiviru az jsem dospel k standartnimu stitu, kdyz jsem ho zapnul, tak sel net spatne, vypnul, net bezel normalne. Tak jsem zkusil Avast preinstalovat, zda se, ze to zatim jde, jdu klikat dal a podam report.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 14.10.2007 11:24

Použvám free verzi Avasta asi půl roku a žádnej problém Martine :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 14.10.2007 14:49

Ivo Kulich píše:Použvám free verzi Avasta asi půl roku a žádnej problém Martine :wink:


Ja ho pouzivam od zacatku a taky jsem nemel problem az na novem kompu, na starem net beha s Avastem naprosto v pohode. Trochu jsem si poklikal a vypada, ze to bylo opravdu tim. Zrejme se stalo neco nestandartniho pri instalaci nebo na zacatku pouzivani, mozna za to mohl ten vir co mi tam vlezl jeste nez jsem stihl Avasta nainstalovat. Kazdopadne po reinstalaci vse beha.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Patrik Gach » 16.10.2007 15:21

Hosi odinstalujte si vsetky ty emulatory antivirov a nainstalujte si poriadny antivir NOD32 !
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod Semrad » 16.10.2007 15:44

Patrik Gach píše:Hosi odinstalujte si vsetky ty emulatory antivirov a nainstalujte si poriadny antivir NOD32 !


Jasne a pak mi bude padat Condor. To zname. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 16.10.2007 16:50

Když vypneš IMON, tak ne :) Ale tady bych doporučil počkat, brzy bude venku nejenom NOD 3.0, ale i celý balík s antispamem a firewallem, zkoušel jsem betu a dost se mi líbil. A nemá už IMON :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 16.10.2007 19:08

Patrik Gach píše:Hosi odinstalujte si vsetky ty emulatory antivirov a nainstalujte si poriadny antivir NOD32 !


A jeste navic vyplaznout 1900,-. To uz bych musel byt blazen. :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 16.10.2007 20:19

Já jsem s NODem velice spokojený, zato nemám valné zkušenosti s AVG a tyhle AWASTy atp. neznám, ale neslyšel jsem o nich žádné superlativy. Neexistuje dokonalý antivir, ale já si mašinu dost hlídám a na tomhle bych nešetřil - přijít o data si nemůžu dovolit, zálohy nezálohy :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 16.10.2007 20:23

No ty kdybys přišel o data tak to by jsme museli udělat nějaký smuteční pochod. :cry:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 16.10.2007 20:31

Spatne zpravy, problemy jsou zpet. Internet dnes bezel normalne a najednou se to kouslo a ne a ne bezet. Opet jsem zkusil vypnout stit a internet jede, zapnu a zase nejede. Takze jsem napsal na podporu, podle jejich odpovedi se zaridim. Budu asi muset prejit opravdu na neco jimeho. :( Fakt mi neni jasne cim to je, standartni nastaveni s nicim jsem nehybal. Na druhem kompu to bezi radu let bez problemu, ale na novem to blbne od zacatku, ale ted uz to je extremni. Uz si muzu vypisovat sazky na kolikate kliknuti se stranka zobrazi. :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Patrik Gach » 16.10.2007 22:11

S NOD32 nemam ziadne problemy a som s nim max. spokojny.Treba tam nastavit vynimky a hotovo.
Nod sa da stiahnut z webu (nie za 1900,-). Je tam toho plno. Skusal som aj ostatne emulatory antiviru a nachytal som tolko vyrov ze az ! S nodom32 no problem !
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod Hornet » 17.10.2007 09:40

S Patom suhlasím, nakoniec si vto treba aj nakonfigurovať, ale s Nodom neboli problémy.
Inak odsť ma prekvapilo ked som zistil že existujú hacky aj antivirov - bol by som povedal, že autori si to dokážu ustrážiť. Asi to uplnen nejde.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Ďalší

Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron