Kopirovanie Condora bez instalacie

Diskusia o SW problémoch

Kopirovanie Condora bez instalacie

Poslaťod Molly » 12.04.2013 13:58

Kedze som stratil instalacku Condora a do noveho notebooku som ho jednoducho iba kompletne skopiroval, nastal jeden problem: Ked som klikol zo server listu na daky task, tak vzdy vyhodilo chybu nakolko prehliadac nevedel k danej akcii priradit program.
Ak mate nahodou niekto podobny problem a neviete ako na to, tu je riesenie / pre OPERU/:
Chodte do menu /lavy horny roh/ a kliknite na: MOZNOSTI -> NASTAVENIA -> PROGRAMY -> ROZSIRENE VOLBY -> a kliknite na PRIDAT. Do protokol napiste: cndr a zakliknite: otvorit inou aplikaciou. Pomocou tlacidla VYBRAT najdite subor condor.exe /je umiestneny v adresari kde mate nainstalovaneho Condora/ a potvrdte.
A to je cele. Stastny let...
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: Kopirovanie Condora bez instalacie

Poslaťod erycP » 12.04.2013 14:03

Molly píše:Kedze som stratil instalacku Condora a do noveho notebooku som ho jednoducho iba kompletne skopiroval, nastal jeden problem: Ked som klikol zo server listu na daky task, tak vzdy vyhodilo chybu nakolko prehliadac nevedel k danej akcii priradit program.
Ak mate nahodou niekto podobny problem a neviete ako na to, tu je riesenie / pre OPERU/:
Chodte do menu /lavy horny roh/ a kliknite na: MOZNOSTI -> NASTAVENIA -> PROGRAMY -> ROZSIRENE VOLBY -> a kliknite na PRIDAT. Do protokol napiste: cndr a zakliknite: otvorit inou aplikaciou. Pomocou tlacidla VYBRAT najdite subor condor.exe /je umiestneny v adresari kde mate nainstalovaneho Condora/ a potvrdte.
A to je cele. Stastny let...

http://dl.virtualsoaring.eu/cndr-link.reg
Popripade stiahnut taketo Registry (jasne ze upravit cestu, ak mate Condora inde ako na C:\Condor) a pridat...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra


Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron